Redcafe.pl - Manchester United Forum
Problemy i porady komputerowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Problemy i porady komputerowe (/showthread.php?tid=102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Problemy i porady komputerowe - Minh - 03-05-2013 13:42

A da rade zeby od razu z rejestatora stream poszedl do neta?


RE: Problemy i porady komputerowe - Breakthru - 03-05-2013 13:51

(03-05-2013 13:42)Minh napisał(a):  A da rade zeby od razu z rejestatora stream poszedl do neta?

Raczej wątpię ale musiałbyś sprawdzić w specyfikacji rejestratora.


RE: Problemy i porady komputerowe - Minh - 04-05-2013 09:09

Dzieki wielkie Smile


RE: Problemy i porady komputerowe - Ruuuuuuuuuud - 13-05-2013 17:20

Chciałbym zagrać z kumplem w PES-a na laptopie.Ale, ze obaj jesteśmy nauczeni do klawiatury to chcielibyśmy podłączyć klawę przez USB.No i teraz pytanie, czy to będzie działać? Czytałem, że chyba nie, ale może jest jakiś sposób na to?


RE: Problemy i porady komputerowe - Breakthru - 13-05-2013 21:25

(13-05-2013 17:20)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  Chciałbym zagrać z kumplem w PES-a na laptopie.Ale, ze obaj jesteśmy nauczeni do klawiatury to chcielibyśmy podłączyć klawę przez USB.No i teraz pytanie, czy to będzie działać? Czytałem, że chyba nie, ale może jest jakiś sposób na to?

Teoretycznie może by działało gdyby udało się emulować klawiaturze pada. Klawa w lapku działa normalnie, klawiatura zewnętrzna udaje pada - dzięki czemu system nie łapie naciśnięć klawiszy jako jedno i to samo.
Łatwiej jest niestety emulować klawiaturę padem niż w drugą stronę. Ja się nie spotkałem z takim emulatorem niestety.

(13-05-2013 21:25)Breakthru napisał(a):  
(13-05-2013 17:20)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  Chciałbym zagrać z kumplem w PES-a na laptopie.Ale, ze obaj jesteśmy nauczeni do klawiatury to chcielibyśmy podłączyć klawę przez USB.No i teraz pytanie, czy to będzie działać? Czytałem, że chyba nie, ale może jest jakiś sposób na to?

Teoretycznie może by działało gdyby udało się emulować klawiaturze pada. Klawa w lapku działa normalnie, klawiatura zewnętrzna udaje pada - dzięki czemu system nie łapie naciśnięć klawiszy jako jedno i to samo.
Łatwiej jest niestety emulować klawiaturę padem niż w drugą stronę. Ja się nie spotkałem z takim emulatorem niestety.

A jednak jest, choć nie testowałem więc nie mogę stwierdzić jak działa.
http://headsoft.com.au/index.php?category=vjoy

Pytanie tylko, czy da się w emulatorze odseparować klawiaturę natywną od zewnętrznej, czy będzie emulować obie. Jeśli obie to dupa.


RE: Problemy i porady komputerowe - Ruuuuuuuuuud - 13-05-2013 21:51

Hmm, widzę, że jeśli się nawet da, to nie jest to takie łatwe ;p No nic, za jakiś czas wypróbuję to się podzielę wynikami. Dzięki Smile


RE: Problemy i porady komputerowe - mlody_unw - 15-05-2013 14:26

Czy są tutaj jacyś bardziej doświadczeni użytkownicy Allegro ?
Zakupiłem przedmiot (właściwie kilka) w bardzo okazyjnej cenie, wynikającej z błędu sprzedającego.
Kilka minut po zakupie aukcja została zakończona (przed czasem).
Zdążyłem wykonać przelew, a kilka minut później otrzymałem maila, że z powody błędu ludzkiego i niepoprawnej ceny przedmiotu transakcja musi zostać anulowana.
Czy sprzedający ma jakiekolwiek prawo do anulowania transakcji w takim przypadku ?


RE: Problemy i porady komputerowe - sebos_krk - 15-05-2013 14:56

Znalezione w google
http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-6084.html

mlody_unw napisał(a):że z powody błędu ludzkiego i niepoprawnej ceny przedmiotu transakcja musi zostać anulowana.
Musi to na Rusi.


RE: Problemy i porady komputerowe - daniel - 28-05-2013 17:12

Zna ktoś i może polecić sprawdzony generator kluczy do Win XP? sprawa dosyć pilnaSmile co nie znajde to chłam, nic nie trybi


RE: Problemy i porady komputerowe - Tomek91 - 02-06-2013 13:38

Mam następujący problem: składam licencjat i muszę ponumerować strony, jednak numeracja ma się zaczynać koło 9/10 strony (tzn. dziewiąta strona ma być pierwszą numerowaną stroną i mieć jedynkę na dole). Czy ogarnia ktoś jak można to zrobić w Openoffice? Do Worda nie mam dostępu. Dzięki z góry za pomoc.


RE: Problemy i porady komputerowe - Intel - 02-06-2013 14:05

Tak na szybko do głowy przychodzą mi dwa łopatologiczne sposoby:
a) dodać stopkę i tam numerować ręcznie, pierwsze strony opuszczając,
b) pierwsze 8-9 stron zapisać w osobnym dokumencie, pozostałe numerować drogą zwykłą (w przypadku wersji drukowanej, nie elektronicznej).

Pewnie ktoś wpadnie na coś lepszego, ale cóż - lepszy rydz niż nic. Smile


RE: Problemy i porady komputerowe - Tomek91 - 02-06-2013 14:08

Drugie rozwiązanie odpada z przyczyn technicznych (muszę oddać licencjat także w wersji elektronicznej jako jeden plik). Pierwsze to raczej ostatnia deska ratunku (numerować ręcznie 60 stron trochę średnio mi się widzi, ale jak mus to mus). Wink Dzięki i tak Intel za szybką odpowiedź, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to pisać Big Grin


RE: Problemy i porady komputerowe - Adis - 02-06-2013 14:43

Nie wiem, bo nigdy nie korzystałem z OpenOffice'a, ale Google twierdzą, że Pagination może pomóc.


RE: Problemy i porady komputerowe - Tomek91 - 02-06-2013 15:17

Bingo Big Grin Dziękować ;*


RE: Problemy i porady komputerowe - Breakthru - 02-06-2013 20:59

(02-06-2013 15:17)Tomek91 napisał(a):  Bingo Big Grin Dziękować ;*

I na przyszłość warto zainteresować się LibreOffice. Też darmówka ale po przygodach z właścicielem marki OpenOffice (zdaje się, że chciał zarabiać kosztem pracy ludzi, którzy liczyli, że ich wkład będzie udostępniany zawsze za darmo), tam emigrowała większość programistów projektu OO. Libre szybciej się rozwija, częściej łata kwiatki typu właśnie przez Ciebie spotkane i jest ponoć bardziej kompatybilny z plikami office >2007