Redcafe.pl - Manchester United Forum
Problemy i porady komputerowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Problemy i porady komputerowe (/showthread.php?tid=102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Re: Problemy i porady komputerowe - Lukas - 27-01-2009 23:50

Mam mały problem z komputerem, a raczej z dźwiękiem. Posiadam Joybooka (benq) a52e.
Po przeinstalowaniu Windowsa dźwięk po prostu zniknął. Początkowo myślałem że to wina sterownika i chciałem go przeinstalować- realteka high definition audio, ale nic nie dało.
Nie wiem co jeszcze można zrobić. Jakby ktoś miał jakieś pomysły to chętnie wysłucham

Aha a przy włączeniu np filmu w allplayerze pojawia się komunikat, że brak kodeka divx mpeg layer-3


Re: Problemy i porady komputerowe - Lucas - 28-01-2009 01:46

To ściągnij tego kodeka. Smile


Re: Problemy i porady komputerowe - maju - 28-01-2009 10:23

Temat będzie chyba dobry

Od jakichś dwóch dni na redcafe nie mam ani tła (tej trawki Big Grin), ani wvatarów czy loga strony w lewym górnym rogu. Innymi słowy: Wszystkie pliki obrazów po prostu nie działają. Nie pisałbym tego, gdyby to było na innych forach, ale to się dzieje tylko tu ;/


Re: Problemy i porady komputerowe - sebos_krk - 28-01-2009 10:30

Przeczyść pamięć podręczną przeglądarki. Jakiej używasz?


Re: Problemy i porady komputerowe - maju - 28-01-2009 10:33

Nie mam pojęcia jaka to pamięc podręczna ;p A jeśli chodzi o przeglądarkę to opera. Ja jestem kompletny laik w tej strefie ;] Jest to zapewne błachostka, ale ja z czymś takim muszę uderzyć o pomoc xD

E: już wszystko cacy. Wolęnie mówić co było źle, bo po prostu szkoda słow :lol:


Re: Problemy i porady komputerowe - Nelsonk - 29-01-2009 18:39

Hej Lucas sprawdź sobie czy czasem nie masz wybranego innego urządzenia do odtwarzania dźwięku.
W Panelu sterowania > Dźwięki, mowa i urządzenia audio > Dźwięki i urządzenia.. potem zakładka Audio i pierwsza pozycja Odtwarzanie dźwięku, Domyślne urządzenie.


Re: Problemy i porady komputerowe - Minh - 31-01-2009 13:42

Hmmm, mam problem. Mianowicie ostatnio sformatowałem komputer i chcę teraz wgrać sterowniki do karty graficznej. Ale za każdym razem gdy próbuję je zainstalować program instalacyjny się wyłącza... Próbowałem sterowniki z płyty, którą dostałem przy zakupie karty oraz te z internetu i nie mogę żadnej zainstalować :/ Wie ktoś o co może chodzić? ;> Mam kartę Radeon 9550.

A i jeszcze wyskakuje mi usługa posłaniec :/ jak to wyłączyć? :>


Re: Problemy i porady komputerowe - matys - 31-01-2009 13:50

http://www.pcmaniak.com.pl/Usluga-poslaniec--id-30.html


Re: Problemy i porady komputerowe - Minh - 31-01-2009 13:54

Dziękować :*


Re: Problemy i porady komputerowe - Lukas - 31-01-2009 15:42

Nelsonk napisał(a):Hej Lucas sprawdź sobie czy czasem nie masz wybranego innego urządzenia do odtwarzania dźwięku.
W Panelu sterowania > Dźwięki, mowa i urządzenia audio > Dźwięki i urządzenia.. potem zakładka Audio i pierwsza pozycja Odtwarzanie dźwięku, Domyślne urządzenie.
Mam rozumieć że ten post miał być skierowany do mnie, a nie do Lucasa jak napisałeś :? Ale dzięki za poradę, jakoś sobie poradziłem.


Re: Problemy i porady komputerowe - sebos_krk - 31-01-2009 16:51

Minh napisał(a):Ale za każdym razem gdy próbuję je zainstalować program instalacyjny się wyłącza...
Próbowałeś w trybie awaryjnym?


Re: Problemy i porady komputerowe - Minh - 01-02-2009 15:01

Próbowałem... Pisze, że nie może znaleźć komponentów komputera czy coś w tym stylu :/


Re: Problemy i porady komputerowe - paolo - 08-02-2009 15:09

Jak przenieść slajdy z Power Pointa do Windows Movie Maker'a?


Re: Problemy i porady komputerowe - Lukas - 21-02-2009 13:37

Mam mały problem z odtwarzaniem filmów w necie: nie chodzą mi filmiki z sapo.pt, wszystkie inne youtuby, d1g etc- nie ma żadnych problemów. Poza tym filmy na kompie też wszystkie ładnie- bez żadnego ale. Tylko te jedno sapo. Jak ktoś wie jaka jest przyczyna to czekam na propozycje.


Re: Problemy i porady komputerowe - sebos_krk - 21-02-2009 15:06

Na każdej przeglądarce masz z tym problem? Może sobie je zablokowałeś jakimś dodatkiem typu Ad-block, który blokuje reklamy flash.