Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Wróg Arsenalu - 11-04-2011 17:40

RedLucas napisał(a):Mogę zagrać.

Termin zakończenia kolejki przesunąć na poniedziałek.
To ja byłbym raczej za tym by przesunąć na sobotę.
Jak coś to też mogę.


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 11-04-2011 18:07

Czwartek całkiem dobry termin.


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 11-04-2011 18:15

Kto jest selekcjonerem? Jakie są składy reprezentacji?


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 11-04-2011 18:54

Adis napisał(a):Kto jest selekcjonerem? Jakie są składy reprezentacji?

Jak ostatnio czytałem, to Smuda chyba...więc dla Arboledy trzeba miejsce zarezerwować <niesforny>

Ja mogę oczywiście grać...gdybyście mnie jeszcze potrzebowali Wink . Dobrze, że Sergiusz Ryczel nie jest selekcjonerem, bo z miejsca bym wypadł ze składu na rzecz Borubara Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Kosma - 11-04-2011 19:39

robaldo napisał(a):Dobrze, że Sergiusz Ryczel nie jest selekcjonerem, bo z miejsca bym wypadł ze składu na rzecz Borubara Smile

A mucha na rzecz MEEEEEEESSSSSSJJJJJJJEEEEEEGGGRRRROOOOOOOOOOOO


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 11-04-2011 19:48

Mi, jak zresztą zwykle, pasuje generalnie każdy termin. W sumie, jestem za przesunięciem końca kolejki (jak już, to zdecydowanie na poniedziałek). Rozumiem, że zwycięskiego składu ( :-D ) nie zmieniamy i dalej gramy naszą paczką?

Ale z tym terminem, to róbcie, jak chcecie. Ja opowiadam się za przesunięciem kolejki, ale tragedii nie będzie, jak to nie wypali.


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 11-04-2011 20:03

Gdyby każda z ekip miała rozegrane po 1 meczu to można by te "30min" poświęcić na reprezentacje ale dwa mecze ligowe to już problem i też na to trzeba patrzeć ,że nie będziemy siedzieć 2-3h przed haxem bo to męczące sami z resztą wiecie jak było na turnieju serwisów


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 11-04-2011 20:30

Ja tam nie widzę problemu. Gramy niedziela o 21, a potem Nieloty o 22 pykną dwa ligowe i po sprawie (bo z tego co widze to ani Luirony ani ten z Legii nie mają zamiaru zagrać szybciej)


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 12-04-2011 15:36

Czwartek 21:00 (x2 7min) i teraz niespodzianka :mrgreen: gramy 1 wielki mecz :!: wszyscy niby mamy wbić na ich hosta (25mb) cała 8 graczy - mecz 4v4 czyli reszta "rezerwowi"
Myślę ,że zagramy jedną drużyną połowę a drugą połowę zagra drugi team ... oni twierdzą ,że - "bo my tak graliśmy z serwisem realu" no okej niech im będzie ... tylko ja postawiłem warunek taki :
Nasze 8 osób ma wbić całą paką (nie ma tak ,że ktoś od nas nie umie wejść) i jeśli tylko będzie lag jakiś to gramy na dwa hosty jak cały czas im proponowałem bo tak się graliśmy przed turniejem z Joe / czy HBL
To teraz pytanie kto gra :?:
RedCafe A : Wiewior , Sebos_krk , Adis , Ruud
RedCafe B : Robaldo , Intel , RedLucas , Foster


Re: Reprezentacja Redcafe - Ruuuuuuuuuud - 12-04-2011 15:42

Ja moge grac, ale nie wiem czy sie jeszcze mieszcze w jakimś składzie Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - mucha - 12-04-2011 15:50

Ja standardowo nie potrafię wybiec tak daleko w przyszłość. W czwartek powinienem raczej być, ale niczego w 100% nie obiecuję.


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 12-04-2011 15:55

Potwierdzam udział Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 12-04-2011 16:11

Wydaje mi się, że będę.


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 12-04-2011 16:12

Będę.


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 12-04-2011 16:13

Powiedz im, że wystawimy 20 osobowy skład i zmiana w locie po jednym dotknięciu piłki.