Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - mucha - 08-05-2011 20:56

Powinienem być, ale nie obiecuję.


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 08-05-2011 21:04

Mi pasi.


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 08-05-2011 21:09

To mi się podoba, wszyscy potwierdzili, gramy w środę o 21.00.


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 11-05-2011 21:26

Reprezentacja B jest zbyt defensywna, dlatego niech w moje miejsce gra Rud. Zarówno Intel jak i ja bardziej nadajemy się przecinania niż do rozgrywania, dlatego lepiej będzie jak w moje miejsce będzie grał Rud, któremu idzie to o wiele lepiej. Będzie to z korzyścią dla całej rep. B.


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 11-05-2011 21:55

Jesteś zbyt dobrym zawodnikiem, by odejść z naszej kadry. Prędzej ja powinienem zrezygnować z gry na rzecz Ruuda, co przyniosłoby jeszcze większą korzyść. Oczywiście, nie mam zamiaru na siłę wciskać Ci miejsca, ale myślę, że Ty dajesz więcej kadrze B aniżeli ja.


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 11-05-2011 22:08

Rywal był dzisiaj nie do przeskoczenia, więc nie ma sensu sobie samemu wytykać błędów.


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 12-05-2011 00:38

Po pierwsze gówno prawda, po drugie błędy sobie samemu zawsze można wytykać.


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 12-05-2011 05:15

Co Ty opowiadasz? Lepiej już wyglądała ta nasza gra, tylko po prostu mucha, Wiewiór i sbs (chyba o nikim nie zapomniałem) byli w kosmicznej formie. Chelsea byśmy rozklepali Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 12-05-2011 07:30

Wypowiedź Jacka Zielińskiego (trenera Polonii Warszawa) o decyzji Fostera:
"Odniosę się do tego, co Foster powiedział. Nie ukrywam, że jestem zaskoczony. Foster, nie rezygnuj, nie rzucaj karabinu, tylko graj do końca. Wy (my) macie w dalszym ciągu szansę, masz fajny zespół, nie skończyłeś jeszcze pracy. Nie rób tego. Radzę Ci to jako starszy(młodszy) kolega. Szkoda by tego było. Dokończ to i będzie wszystko ok. Tyle mogę powiedzieć jako kolega Fostera, bo darzymy się dużą sympatią. Odnośnie meczu, uważam, że zagraliśmy najlepszy mecz na wiosnę. Było to naprawdę dobre spotkanie..." Smile

A już tak serio, to rzeczywiście chyba nie ma co tak pochopnie rezygnować, późniejsze mecze już rzeczywiście nie były najgorsze i prawie byśmy może z nimi wygrali gdyby nie..."laga miałem :evil:". Potrenujmy jeszcze trochę i w końcu może to zacznie odpowiednio działać Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 12-05-2011 07:34

RedLucas napisał(a):(chyba o nikim nie zapomniałem)
:mrgreen:


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 13-05-2011 18:53

Kiedy gramy z tymi z Chelsea? Z dzieciaczkami z fcbarca.com próbowałeś się ugadać, chętnie bym zagrał.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 14-05-2011 12:15

z Chelsea gramy w niedzielę o 21

Dostałem dziś info od kolegów z FC Inter : Dobra panowie, tutaj organizator całej ligi. W lidze grać będzie około 10 zespołów. Proszę robić liste graczy, ktorzy będą grać w lidze. Kadra ma liczyć co najmniej 6 osób, nie więcej niż 11. Kadra ma być zgłoszona do poniedziałku, do godziny 20. Najlepiej, aby potwierdzono grę w lidze do niedzieli do godziny 20.
Fcinter.pl, Fcinter Primavera, RealMadryt.pl Real Madryt.pl Castilla Chelsea.pl, Juvepoland.com, Fifagejming.pl, PungPung team, RedCafe? MUFC?, Bayern ? Borussia? Arsenal?

Miśki gramy 4v4 2x10min BIG - termin tydzień na rozegranie spotkania czyli jak u nas w lidze (zależy od kiedy będą otwierane następne kolejki)
Czy jesteśmy chętni ? Wystawimy dwie reprezentacje jak zwykle ;] z tym ,że trzeba dobrać dodatkowo po 2 osoby aby kadra liczyła 6 graczy najmniej (jak pisze wyżej) czyli 4+2 (rezerwowi - gdy ktoś nie może grać w danym dniu/lub stwierdzi sam ,że jest bez formy niech ktoś inny gra itd)
Nasza ligę gramy bo gramy to chociaż coś na arenie serwisowej się uda pograć na jakimś tam poziomie a nie tylko u nas ciągle spary i spary (mecze 2v3 albo z/w i gra się w osłabieniu w trakcie spotkania)

Kadra A : Sebos Adis Wiewior Mucha Ruud ???
Kadra B : Robaldo Intel RedLucas Foster ??? ???


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 14-05-2011 12:22

Wiewior napisał(a):??? ???
Wiewior napisał(a):???
Proponuję kolegów z FW. Nie ma ich już lidze, to będą dyspozycyjni Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 14-05-2011 12:24

No dobra, to jako maniak pierwszy wyrażę aprobatę, no chyba, że mnie ktoś ubiegnie w trakcie pisania Tongue Tak więc, powiem krótko: "jestem za", a teraz propozycję na wypełnienie znaków zapytania...Po prostu piszę trzy moje propozycje, a czy do reprezentacji A, czy B, to już sami potem ewentualnie decydujcie: Kris, Wróg i... ktoś z FuckingWhat :lol:, trzeciego typuję Rava Wink

E: Kris <hahaha>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 14-05-2011 12:34

Dogadujemy się między sobą kto gdzie by miał grać A czy B i czy ta osoba zgadza się grać w tej kadrze - ja podałem ,że 6 osób ale team może liczyć 7-8 osób bo różnie to bywa przykład turnieju w którym braliśmy udział - 1 niedziela mucha nie grał wskoczył Ruud w ostatniej chwili / 2 niedziela (rewanże) ja nie zdążyłem wrócić na czas do domu i grał mucha bo by chłopaki w 3 zostali dlatego dobrze mieć parę osób w zapasie a listę graczy trzeba wysłać wcześniej do organizatora tak później żeby nie było zamieszania "a kto to gra jak go nie ma na liście"