Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 16-05-2011 19:55

W łapska wpadł mi regulamin tej całej ligi:
Ukryty tekst:
Cytat:Regulamin ligi:

1.Mecze rozgrywane mają być w systemie 4vs4, gramy 2 x 10 minut ze zmienionymi stronami. 3 punkty za wygraną, 1 punkt za remis, 0 przy porażce.
2.Kadra teamu może liczyć maksymalnie 11 osób. W przypadku gdy w pokoju jest duża liczba graczy, to przeprowadzamy test pingu. Maksymalny ping na jakim gramy to 120. Jeżeli jest on wyższy u większości graczy, przerywamy mecz i dzielimy kadry. W takim wypadku zostaje pierwszy skład i jeden gracz rezerwowy. W przerwie meczu do pokoju wracają zawodnicy, którzy wcześniej wyszli. Kapitan ustala, kto zostaje.

3.W przypadku tej samej ilości punktów o wynikach decyduje nie bezpośredni mecz, a stosunek bramek (dodatkowy bodziec do ofensywnej gry), następnie liczba strzelonych bramek. Jeśli stosunek nadal jest taki sam, to decyduje wynik bezspośredni. Jeżeli wynik jest remisowy, decydują bramki wyjazdowe. Gospodarzem pierwszego meczu jest team, który jest wymieniony jako pierwszy np. Druzyna X - Drużyna Y gospodarzem jest team X.

4.Mecze mają być nagrywane przez kapitanów zespołów lub osób upoważnionych przez kapitana. Mają być nagrywane poprzez program w grze haxball. Następnie zapisujemy je na dysku i wysyłamy ogranizatorowi poprzez GG. Będą one zamieszczane na stronie.

5.Liga jest sponsorowana. Rozdane zostanie 8 nagród:

-nagroda specjalna dla MVP turnieju wybranego z czwórki graczy zwycięskiego Teamu (czwórke graczy wybiera kapitan zespołu). O MVP zadecyduje głosowanie w którym wezmą udział kapitanowie wszystkich drużyn biorących udział zespołów
-3 nagrody dla pozostałych graczy teamu zwycięzców w postaci 30 - dniowych kont na serwerze fileservise, filesonic lub hotlife oraz po jednej nagrodzie tego samego typu dla najlepszego gracza z teamów z drugiego i trzeciego miejsca, wybranych przez kapitana

-nagroda dla najlepszego strzelca ligi (w przypadku tej samej ilości goli kilku zawodników zadecyduje losowanie)
-nagroda dla najlepszego asystenta (w przypadku tej samej ilości goli kilku zawodników zadecyduje losowanie)

6. Za obrażanie zawodników innych drużyn lub klubów, którym kibicuje drużyna, gracz zostaje zbanowany i zawieszony na 2 mecze (łącznie z meczem, w którym został wyrzucony)

7.Mecz ma być rozegrany w ciągu 7 dni. Spotkanie może być przełożone maksymalnie na okres tygodnia na prośbe kapitanów ekip. W takiej sytuacji drużyny są zobowiązane rozegrać spotkanie zaległe jak i następną kolejke. W przypadku nie rozegrania spotkania mecz kończy się obustronnym walkowerem, chyba, że kapitan drużyny udowodni, że rywal nie chciał grać.

8.Aby móc zaobserwować tabele króla strzelców, asystentów i inne statystyki należy zarejestrować się na forum FifaGejming.pl. Również tam zostaną rozdane nagrody dla najlepszych.
9.Zawodnicy są zobowiązani wchodzić pod nickami podanymi w kadrach zespołu.
10.Zawodnicy z najmocniejszymi internetami w lidze ( w razie braku osoby do hostowania meczu można spróbować poprosić o pomoc w rozegraniu meczu)

Pietro32 - 30 mbs,4920543 (Fcinter.pl)
Krzychu90 - 20 mbs, 6987463 (Realmadryt.pl)
Wujo444- 6 mbs, 2533442 (FcBarca.com)
Radek - 12929974 (Borussia Dortmund)

Teamy:

Fcinter.pl

1 Klose
5 Randama (kapitan)
7 Dani7
9 Ferii
10 Grrruby
11 Ganja
13 Krzaku
15 Kiełben
22 Krystianeczek
32 Pietro32
55 Klinsi64


Fifa Gejming.pl

Klucha
Pedros
Darinio
Liban (Kapitan)
Mario1631
Prostoxvnm
Sosek
Tabaka

RealMadrid.pl


1. Yohan
2. Pipen7 (vC)
3. Serrano ©
4. Krzychu90
5. Ice-X
6. Czerwiś
7. Misiu
8. Mrowa



Realmadryt.pl Castilla
1. Ksabi
2. vkarol
3. Realmadrid.
4. Sadix
5. luket
6. Trzmiel
7. Neuer
8. hitecik

Fcinter.pl Primavera
1. interista7
2. Michal17095
3. Kubuś
4. Adriano
5. Kruq
6. Il_Intero
7. Ricz.
8. Gunnar
9. 19rufus16
10. andyvdm
11.VVujek
12.Solo_Nerazzurri
Coach: ALonso

FC.Barca.com

wujo444 ©
reggy (vc)
Daro
Dios
GQku
hanc
Leth
lucasville
sw

RedCafe A:

Wiewior (kapitan)
Sebos
Mucha
Adis
Ruud
Rav
Kak

RedCafe B:

Foster (kapitan)
Robald
Intel
Red Wróg
Kocio
Kris

BorussiaDortmund.com.pl

1.Dargos
2.Tomek
3.Laurent
4.Volverin
5.Zizu
6.Radek
7.PrawyBVB
8.pawelas88
9.Nader
10.MaxiBVB

Bayern.Munchen.pl

Rael (V-ce kapitan)
Recit, (Kapitan)
AudiA4,
Maciekk,
Mariusz10,
dejvid320,
szimi

Postępy będzie można śledzić tutaj: <a class="postlink" href="http://www.haxball.gr/league/view/14385">http://www.haxball.gr/league/view/14385</a>

Zobaczymy jak to będzie. <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 16-05-2011 19:59

Adis napisał(a):[...] Red Wróg[...]

A to co to ma być? Jak żeście nas zgłaszali? Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 16-05-2011 20:50

Adis napisał(a):Robald

Nie znam człowieka :tuptup:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 16-05-2011 21:24

Ja też nie, ale najwidoczniej nikt warty uwagi. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 16-05-2011 21:49

Tutaj macie specjalne forum dedykowane turniejowi

Reszta informacji w pierwszym poście tego tematu
.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 16-05-2011 22:01

Pany z mojego teamu ... mamy pierwszy mecz z RealMadryt.pl Castilla - środa/czwartek 21/22 :?: czy jakieś inne dni/godziny mamy czas do niedzieli

WYSŁAŁEM LISTĘ GRACZY - BŁĘDY MAJĄ POPRAWIĆ NIE MUSICIE IM TAM PISAĆ NA FORUM


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 16-05-2011 22:05

Nie wiem, ten tego - juwenalia. Jak już to środa bardziej.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 17-05-2011 06:49

Cytat:RealMadryt.pl - Red Cafe B
Panowie podajcie terminy w tym tygodniu, które Wam pasują na rozegranie spotkania.

Środa - po 20
Czwartek - po 20, choć mogę nie być w stanie w ten dzień grać Big Grin
Piątek - odpada
Sobota - po 20
Niedziele - po 20


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 17-05-2011 12:46

Ja w zasadzie codziennie mogę za kogoś wskoczyć.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 17-05-2011 13:25

Środa pasi. Jeśli nie, to weekend.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 17-05-2011 14:20

Poza środą (finał Ligi Europy jest, nie mam zamiaru go przepuścić) każdy dzień pasuje.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 17-05-2011 14:26

Wiewior napisał(a):WYSŁAŁEM LISTĘ GRACZY - BŁĘDY MAJĄ POPRAWIĆ NIE MUSICIE IM TAM PISAĆ NA FORUM
:lol:

A co do terminu odpada czwartek, no i środa ten finał...na upartego mogę zagrać, ale wolałbym nie Wink Reszta pasuje Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 17-05-2011 14:28

Dobra widzę, że w środku tygodnia ciężko będzie coś ugrać.

Sobota po 20 i Niedziela po 20 - pasują oba terminy?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 17-05-2011 14:47

Środa dobry termin, przed finałem spokojnie się znajdzie czas. Czwartek mi też pasuje. Piątek raczej nie. W sobotę jeśli wcześniej to też będę, byle nie po 22, bo wychodzę. Niedziela - lepiej nie czekać tyle, bo jeszcze w/o załapiemy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 17-05-2011 14:54

Foster - pasują.

W tą środę chętnie bym zagrał, ale na finał LE wychodzę z domu, bo niestety - uroki jednego telewizora w domu, a oglądając prawie wszystkie mecze fazy pucharowej wystarczająco nadużyłem dobroci dwóch maniaczek YCD. :/