Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 22-05-2011 23:28

Ahah co to zrobiłeś? Może tym razem jakieś fajne obrazki, zamiast haxa? <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 22-05-2011 23:29

Naszą rozmowę z wiewem wrypało w kadr przez chwilę. A że obrabialiśmy ci dupę, nie mogłem nie usunąć.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 22-05-2011 23:32

Pomyślałeś o mnie i moich uczuciach. Dziękuję.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 23-05-2011 05:11

Patryś, pasuje.

Swoją drogą, sorry panowie, że wczoraj mnie nie było. Potwornie zamuliłem Sad


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 23-05-2011 07:07

Wiedziałem, że we wczorajszym meczu chłopakom czegoś brakowało - zaciągniętego hamulca ręcznego. Tylko nie bardzo mogłem skojarzyć o co, albo o kogo chodzi... Grali tak pięknie, tak efektownie, tak SKUTECZNIE. Dzięki Redzio, że rozjaśniłeś tą nurtującą mnie od wczoraj kwestię swoim postem.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 23-05-2011 15:09

Kurcze, a myślałem, że to dlatego, że rywale zostawiali pustą bramkę Sad


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 23-05-2011 18:10

Redcafe B swój kolejny mecz gramy w środę o 21.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 23-05-2011 19:29

Może by się skontaktować z organizatorem, żeby wprowadzić limit po 5 osób w kadrze na mecz, przecież pierwszej połowy nie dało się grać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 23-05-2011 19:30

Cytat: Maksymalny ping na jakim gramy to 120. Jeżeli jest on wyższy u większości graczy, przerywamy mecz i dzielimy kadry. W takim wypadku zostaje pierwszy skład i jeden gracz rezerwowy.
z regulaminu :-D

jakby ktoś replaya oglądał niech zapisze czasy, w których padały bramki, bardzo ułatwi mi to sprawę.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 23-05-2011 19:39

Czyli spełnialiśmy wymogi Smile - dobrą zmianę zrobiłem taktyk normalnie ;]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 23-05-2011 21:15

[flash=425,349]http://www.youtube.com/v/0OgJDbg1eFM[/flash]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 23-05-2011 22:48

:arrow: <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=EUJJHTTCHBA">http://www.youtube.com/watch?v=EUJJHTTCHBA</a>

Z odpowiednim podkładem.

Adis, jakich kodeków użyłeś przy podkładaniu muzyki? (chyba, że użyłeś systemu YT do podmiany dźwięku)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 23-05-2011 23:05

Niezłe jany z nich... z dwie bramki to śmiechu warte.

Krzyś, trochę za długie robisz te bramki, tzn. zbyt dużo akcji przed bramką pokazujesz Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 23-05-2011 23:19

Wiem Patryk.
Dzieje się tak, bo nie ogarniam przy zrzucie z haxa, kiedy zaczyna się ta właściwa akcja, a potem, przyznam się, nie chciało mi się już tego ciąć Tongue
Wy zapodajecie te bramki na forum turniejowe? Ciekawym, czy chłopaki z RM© skojarzą, o co biega z muzyką Wink

E: Przy pierwszej bramce to miałem taki strach w oczach, iż okaże się, że zablokowałem strzał w światło bramki, że wciskając do oporu klawisze, aż rozepchnąłem dwóch z defensywy <hahaha>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 24-05-2011 14:12

FCBarca.com vs RedCafe A (czwartek) 21:00 :?:

Szybko proszę się określić - można przesunąć godzinę na 21:30/22 jeśli zajdzie taka potrzeba ;]

Takie pytanko : niektóre zespoły mylą nas nie wiedzą kto A kto B (pisałem Fosterowi już o tym) ,ale napiszę to tutaj - czy nie będzie wam (kadra b) przeszkadzało jeśli do waszej nazwy RedCafe dopiszemy "reserves" lub "academy" :?: przykład zespołów realu/interu