Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 25-05-2011 22:08

Adis napisał(a):Wiewiór taki chojrak a na "odprawach przedmeczowych" (prywatnych - gg) bawi się w Gmocha 100x intensywniej. :-D

No teraz już Ci naprawde odjebało ;] i to zdrowo

zejdź ze mnie bo mi duszno 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 25-05-2011 22:22

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=IOnnAwmkpy0">http://www.youtube.com/watch?v=IOnnAwmkpy0</a>

YT pogarsza jakość i zmienia rozdzielczość przede wszystkim :/
Powinno być 606x336...

Aha, jest nowy podkład i czcionka z Premier League, pytanie tylko, czy wszystkie bramki prawidłowo przypisałem sobie?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-05-2011 22:33

Kris1908 napisał(a):pytanie tylko, czy wszystkie bramki prawidłowo przypisałem sobie?
Ja nie mam wątpliwości, że wszystkie powinny być zapisane Tobie.

btw. popatrzcie na bramkę na 2:0 i to jak red stoi kilka sekund sam przed bramką i żaden z obrońców nawet nie raczy podjechać. W tym interze primavera to chyba z łapanki ich brali <gafa>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 25-05-2011 22:34

sebos_krk napisał(a):btw. popatrzcie na bramkę na 2:0 i to jak red stoi kilka sekund sam przed bramką i żaden z obrońców nawet nie raczy podjechać.
Kij z ich obrońcami. Red stoi kilka sekund sam przed bramką, a mądry kolega z drużyny mu nie poda :-D

E: Wróg - ustawiłbyś może następny mecz w zastępstwie Patryka? Pisał mi, również odnośnie Redloga, że go może chwilę nie być z powodu tego kompa. Z drugiej strony można by poczekać, ale żeby to nie zajęło mu zbyt dużo czasu...


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 26-05-2011 09:37

Panowie gratulacje za wczoraj. Widać gra beze mnie Wam służy Wink

Krisu, zawsze w Ciebie wierzyłem Wink

Mam nadzieję, że mój komputer nie będzie teraz odwalał cyrku i będzie działał normalnie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 26-05-2011 09:45

Foster napisał(a):Krisu, zawsze w Ciebie wierzyłem
Zawsze mu mówiłem, że im dalej od własnej bramki, tym lepiej :mrgreen: A na pozycji GK się po prostu marnuje.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 26-05-2011 12:24

A pro po GK, to Robak... która to już bramka w krótki róg w przeciągu ostatniego tygodnia? Tongue


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 26-05-2011 12:56

Foster napisał(a):A pro po GK, to Robak... która to już bramka w krótki róg w przeciągu ostatniego tygodnia? Tongue

Jeśli liczyć te Adisa na rozgrzewce przed meczem , to z dziesiąta <hahaha>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 26-05-2011 12:59

Ty się śmiej, ale ludzie np. z Barcy analizują fora przeciwników i filmiki z ich meczów :mrgreen:
Wiesz więc, że trzeba na to uważać 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 26-05-2011 13:12

A niech tam sobie analizują. Bo jeśli analizują, to mogą zanalizować na dwa sposoby: albo wyłapią, że wpuszczam po krótkim rogu i wychodząc z najprostszego założenia będą mi tam strzelać, myśląc, że trafią; albo wyłapią, że wpuszczam po krótkim rogu, ale myśląc, że ja to już też przeanalizowałem i przestanę puszczać po krótkim rogu będą mi strzelać po długim rogu. Ewentualnie ja będę mógł przeprowadzić wtedy analizę mojej poprzedniej analizy ich analizy. No i wtedy ja będę mógł ich przechytrzyć i zrobić zupełnie na odwrót...miałem dzisiaj trudny dzień <świr>

Myślę, że wyraziłem się dosyć jasno... :-D Tak, czy inaczej będzie dobrze Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 26-05-2011 16:04

Oj panowie bójmy się meczu z Barceloną. Widzę, że zostaliśmy rozłożeni na czynniki pierwsze i mają rozpisane wszystkie akcje naszych drużyny. W takim razie musimy wykorzystać element zaskoczenia i wpuścić do przodu robaka i sbs :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 26-05-2011 16:06

Mnie nie jeszcze nie widzieli w akcji , więc mogę się nazwać tajną bronią :lol: .


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 26-05-2011 16:33

BVB wycofało się z ligi

Niektórzy grają i używają programów do rozmów głosowych ;]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 26-05-2011 17:11

Kiedy jakiś mecz reprezentacji A? Może jakiś sparing między nami dziś wieczorem?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 26-05-2011 17:13

Dzisiaj gramy z Barca o 21 :roll: