Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 30-05-2011 21:12

No kurde, było wiadomo, że gramy z outsiderem, że damy zagrać kadrowiczom, którzy dostawali mało szans, a i tak się nie zjawili :? Oj nieładnie, nieładnie.

11-0


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 30-05-2011 21:51

Przegrali przez laga.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 31-05-2011 16:59

No i jak? Powtarzamy ten mecz czy nie? Są jacyś organizatorzy tego turnieju co by podjęli decyzje? <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 31-05-2011 17:29

Organizator zapewnił, że jeśli Bayern do 20 nie przedstawi dowodów to wynik zostaje. Problem w tym, że nie rozumiem jakie to dowody, bo ping to można sobie na zawołanie podnieść.

Btw jakby się zmieniło to mamy czas do połowy czerwca, oczywiście znam takich, co najchętniej by zagrali nawet w pojedynkę, byle tylko już, dzisiaj, za minutę Tongue


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 31-05-2011 17:36

sebos_krk napisał(a):Btw jakby się zmieniło to mamy czas do połowy czerwca, oczywiście znam takich, co najchętniej by zagrali nawet w pojedynkę, byle tylko już, dzisiaj, za minutę Tongue

Masz mnie na myśli prawda ;]
Bayern chce zagrać jeszcze raz ... może faktycznie jakieś tam skoki tego pingu były ja im napisałem ,że jeśli nasz skład jest gotow dać im szanse zagramy pod warunkiem ,że dziś to ostateczny termin (22:00) i nie ma zwalania na lagi itd

Derby blisko - w tym tygodniu może by się udało je rozegrać


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 31-05-2011 18:47

Cytat:Derby blisko - w tym tygodniu może by się udało je rozegrać
Dobrze, że przywołałeś ten temat.
Panowie my w tej lidze przoduje jeśli chodzi o tempo rozgrywania meczów, także proponowałbym sobie zrobić teraz tydzień przerwy od tego i rozegrać choć kilka spotkań w naszej lidze. Wiem, że ona już prawie nikogo nie interesuje, no ale skoro zaczęliśmy to ją skończmy. Rozegrajmy kilka spotkań, a potem wrócimy do tego. Bo inni widzą, że my olewamy naszą ligę i im też się nie bardzo pali do gry.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 31-05-2011 21:38

<a class="postlink" href="http://www.speedyshare.com/files/28744238/2011-04-31-replay.hbr">http://www.speedyshare.com/files/287442 ... replay.hbr</a>

vs Barcelona

Panowie dzięki za super mecz. W obronie było świetnie, szkoda tego laga, no ale taki urok tej gry. Redzio świetna zmiana, prawie jak Chicharito. Wybaczcie za zmarnowanie 100% sytuacji, gdybym strzelił... No nic, w rewanżu im damy popalić. Jeszcze raz dzięki za super mecz.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 01-06-2011 05:11

W końcu przełamanie! Wink Krisu, będziesz robił filmik z tego meczu? Czy może pierdyknąć gify obu bramek?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 01-06-2011 07:03

RedLucas napisał(a):W końcu przełamanie!
A już mieliśmy Cię przenosić do A, żebyś więcej pograł, ale jak jesteś takim bohaterem w swoim domu to czyń to dalej Tongue

btw. Adis, nie robisz filmiku z meczu z Bayernem?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 01-06-2011 13:14

RedLucas napisał(a):W końcu przełamanie! Wink Krisu, będziesz robił filmik z tego meczu? Czy może pierdyknąć gify obu bramek?

Właśnie robię. Możesz być Scholesem? Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 01-06-2011 13:24

Foster napisał(a):
Cytat:Derby blisko - w tym tygodniu może by się udało je rozegrać
Dobrze, że przywołałeś ten temat.
Panowie my w tej lidze przoduje jeśli chodzi o tempo rozgrywania meczów, także proponowałbym sobie zrobić teraz tydzień przerwy od tego i rozegrać choć kilka spotkań w naszej lidze. Wiem, że ona już prawie nikogo nie interesuje, no ale skoro zaczęliśmy to ją skończmy. Rozegrajmy kilka spotkań, a potem wrócimy do tego. Bo inni widzą, że my olewamy naszą ligę i im też się nie bardzo pali do gry.

Ej, ale rozegrajmy te derby chociaż do końca tygodnia, bo ja w poniedziałek wyjeżdżam na 5 dni i... nie chcę opuścić kolejnego meczu. To może się ugniecie i mimo wszystko ten jeden mecz jeszcze zagramy :*


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 01-06-2011 14:25

Nie mogłem sobie odpuścić wrzucenia głosu Sergio Big Grin

:arrow: <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=T0KXCjkvQI8">http://www.youtube.com/watch?v=T0KXCjkvQI8</a>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 01-06-2011 15:05

robaldo napisał(a):Ej, ale rozegrajmy te derby chociaż do końca tygodnia, bo ja w poniedziałek wyjeżdżam na 5 dni i... nie chcę opuścić kolejnego meczu. To może się ugniecie i mimo wszystko ten jeden mecz jeszcze zagramy :*
No to w takim razie trzeba raczej już się zacząć umawiać, bo mało czasu zostało.
W sobotę o 21:00? I przy okazji może jakieś nasze ligowe się pyknie, bo będzie więcej osób.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 01-06-2011 15:18

Spotkanie z Bayernem zostaje zaliczone ;] (decyzja organizatora)

I połowa II połowa
tak nagrał mecz gracz drużyny przeciwnej (Adis czasy bramek podałem Ci na gg)

Cytat:Zresztą, nie wiem jak Wy, ale ja mam to w dupie. Nie będę się tłumaczył jakimś burakom, którzy nie rozumieją, że jednym może lagować, a inny nie. Wynik jest jaki jest. Niech się cieszą na otarcie łez po laniu od Barcelony.
chodziło oczywiście koledze o mecz LM tylko co to ma wspólnego z hax <świr>

NAJSŁABSZY ZESPÓŁ Z JAKIM PRZYSZŁO NAM GRAĆ DO TEJ PORY

Wszystkie spotkania BVB (ekipa się wycofała) przyznano każdej drużynie w/o (anulowano wcześniejsze spotkania i strzelców bramek)

:evil: CZAS NA DERBY :evil:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 01-06-2011 16:25

Przepraszam wszystkich za wczoraj , nie miałem za bardzo na to wpływu , po raz kolejny mi się zasilacz zjebał . Wybaczcie :cry: