Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - mucha - 02-06-2011 22:23

A czemu?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 02-06-2011 22:24

Tak patrzę na te bramki, które straciliśmy i muszę Was chopy przeprosić, bo widzę, że dałem ciała. Przy pierwszej myślałem, że robak spokojnie wybije dlatego ją przepuściłem, a wystarczyło tylko wybić :plask: Druga to imo bardziej mój og niż bramka Adama, ale w raporcie napisałem, że to on. I znów dałem ciała bo się niepotrzebnie tam cisnąłem. Jeszcze raz przepraszam, mea culpa.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 02-06-2011 22:56

Jak widać w RCA zostało nas sześciu, więc teraz trzeba się tak umawiać, że podstawowa czwórka musi zawsze być, a rav i kaka co mecz będą się zmieniać jako piąty. Na pewno też więcej pograją.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 02-06-2011 23:05

Foster napisał(a):Tak patrzę na te bramki, które straciliśmy i muszę Was chopy przeprosić, bo widzę, że dałem ciała. Przy pierwszej myślałem, że robak spokojnie wybije dlatego ją przepuściłem, a wystarczyło tylko wybić :plask: Druga to imo bardziej mój og niż bramka Adama, ale w raporcie napisałem, że to on. I znów dałem ciała bo się niepotrzebnie tam cisnąłem. Jeszcze raz przepraszam, mea culpa.
Spoko panie captain, obie bramki dziwne, pierwsza to nieporozumienie, druga bardziej pech, więc raczej tu się nie obarczaj winą, bo imo nie słusznie. Smile Ogólnie brawa dla Ciebie za świetną grę w obronie, dla Robaka za kilka pewnych interwencji, bo inaczej byśmy przegrali, a dla Krisa za walkę na boisku i za to że już tym razem rzadziej cofał się do defensywy. Smile

Graty jednak też dla A, bo trzeba im oddać że dominowali i powinni wygrać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 02-06-2011 23:22

Wróg Arsenalu napisał(a):za to że już tym razem rzadziej cofał się do defensywy. Smile
Rozmawiałem o tym z Fosterem, wytłumaczę to jeszcze tutaj. Cofałem, bo was dwóch + Robaka zamykali tak, że nie mogliście wyjść albo było zbyt duże zagrożenie golem, żeby nie wrócić. Normalne, że z jakimiś kelnerami (bądź RCA bez Wiewióra) byłbym z tyłu zbędny 8-)

Ot, takie wyjaśnienie Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 02-06-2011 23:47

RedCafe A 2-2 RedCafe B, czyli festiwal nieskuteczności muchy.

[flash=500,350]http://www.youtube.com/v/ZGVW_yhyZm0[/flash]

PS. Zwróćcie uwagę na precyzję strzelającego, przy bramce na 2:2. :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 03-06-2011 07:27

I tak wszyscy wiedza ze Wiew chciał poczuć się zajebisty, jak wszyscy bedą go namawiać do powrotu Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 03-06-2011 08:38

Adam ja bym tam raczej zwrócił uwagę na to, że to po moim kontakcie z piłką zmieniła ona lekko tor lotu i dzięki czemu wpadła do bramki Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 03-06-2011 13:31

Nawet fajnie Ci to Adis wyszło :*


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 03-06-2011 20:10

:arrow: <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=bvb5vaGVWYY">http://www.youtube.com/watch?v=bvb5vaGVWYY</a>
Adis był pierwszy, ale ze swojej strony też dorzucę skrót z adekwatnym, najczęściej derbowym komentarzem Smile
No, może poza Arturem...


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 05-06-2011 21:04

Kadra żyje?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 05-06-2011 22:05

Nie wiem panie kapitanie, ty tu teraz rządzisz.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 05-06-2011 22:29

Ja nie jestem kapitanem, bo nie mam czasu na dogadywanie się z rywalami. Na razie mamy czas, bo w tej kolejce pauzujemy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 07-06-2011 11:11

Czas rozegrać kilka sesji treningowych między oboma kadrami, bo musimy się przygotować na starcie z Interem w siódmej kolejce.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 08-06-2011 20:45

sebos_krk napisał(a):Ja nie jestem kapitanem, bo nie mam czasu na dogadywanie się z rywalami.
Ja tym bardziej, więc czemu mój numer gadu wisi na forum fifagejming? <świr> Rywale bodaj z interu rzucili termin piątek 21.00 co jest dla mnie chujowym pomysłem i z góry odrzucam oraz niedzielę wieczór, co już jest lepszą opcją. Pasuje? I kto się podejmie kapitanowania, mucha, ruud?