Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 08-06-2011 20:54

Jeszcze można pomyśleć o poniedziałku, w końcu często graliśmy w ten dzień.
Tak czy siak na ten mecz musi być cały podstawowy skład, inaczej nie gramy. Na kadrę B też liczę, że urwie im punkty w następnej kolejce.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 08-06-2011 20:58

W niedziele mi pasuje, w piątek chyba też.Kapitanowania sie podejmować nie zamierzam Tongue A w ten poniedziałek wyjeżdzam na tydzień.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - mucha - 08-06-2011 21:09

Piątek raczej nie ma opcji. Niedziela być może, ale ciężko powiedzieć. Ciepło się zrobiło, aż chce się wyjść na dwór. Szczerze to nie potrafię się określić. Weekend u mnie odpada niemal bankowo.

A co do kapitanowania. To ja się do tego nie nadaję. Nawet na ligowe mecze wiewiór pisał mi tylko kiedy gramy i o której. I tyle.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 08-06-2011 22:01

Widać niedziela niektórym pasuje, tylko problem w tym, że dobrze by było jak najpóźniej (22) i mimo wszystko mieć furtkę, jakby kogoś nie było, to nie gramy. W końcu mecz z liderem i trzeba to rozegrać tak jak z fcbarca.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 08-06-2011 22:03

Wiewiór wrócił, więc z kapitanem już nie macie problemu Wink

Krzyś, Red, Wróg, koojot - w poniedziałek tak po 21 pasowałoby Wam rozegrać mecz z Monachijczykami?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 08-06-2011 22:06

Tak właściwie w niedzielę i praktycznie przez większość wakacji jak już będę przy PC to z reguły na słabszym łączu, także nie wiem jak to będzie wyglądać, im później gra tym dla mnie lepiej.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 08-06-2011 22:06

To umawiajmy na siłę na 22.

RCB, tylko uważajcie, bo Bayern ma takie teleporty, że ich czasem przenosi do roomów z pokerem i warcabami <cwaniak>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 08-06-2011 22:07

Ooo inter.pl pierwsza porażka, jak mi przykro. Kapitanie, zadziałaj tam, żeby ludzie wrzucali replaye, bo coś kiepsko z tym ostatnio.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 08-06-2011 22:08

Wiedziałem, że Barca to wygra. Za dużo już było tego farta i kłótni kto gdzie ma grać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 08-06-2011 22:23

Foster napisał(a):Wiewiór wrócił, więc z kapitanem już nie macie problemu Wink

:?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 08-06-2011 22:26

O, i jeszcze pisze posty nic nie wnoszące do tematu. Muszę się jakiegoś moda spytać co za to grozi ^^ <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 08-06-2011 22:29

No poproś go, żeby wrócił, przecież on tylko na to czeka, by usłyszeć, że hax to on, a on to hax. :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 08-06-2011 22:29

Adaś, co za to grozi?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 08-06-2011 22:32

Foster napisał(a):w poniedziałek tak po 21 pasowałoby Wam rozegrać mecz z Monachijczykami?
No problem.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 08-06-2011 22:54

Adis napisał(a):No poproś go, żeby wrócił, przecież on tylko na to czeka, by usłyszeć, że hax to on, a on to hax. :lol:

Ciebie zdrowo znowu poyebao :mrgreen: to był tylko spar dzisiaj - przerwa mi dobrze zrobiła