Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 11-06-2011 19:51

Foster napisał(a):Wiewiór, miszczu. Do kogo się zwrócić z prośbą o hostowanie? Bo ci z Bayernu chyba nie mają nikogo, a u nas też krucho. Podaj proszę jakieś namiary na konkretne osoby.

Esde ? mucha ? zobaczymy jak będzie wyglądał host Interu to może od nich (na liście hostów jest ich człowiek)

RedCafe A vs Inter FC (niedziela) 22:00


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 12-06-2011 21:33

Wkurwiłeś mnie wiew wystarczająco, żebym na razie sobie kadrę odpuścił. Mam nadzieje, że sobie poradzicie. Miałem wyjść już po pierwszym golu, ale nie było nikogo do zmiany, więc drugi gol nie może dziwić. Nie ma żadnego wytłumaczenia.
A jak chcecie sobie porozmawiać to spotkajcie się na żywo, bo ja prosiłem chyba kilka razy w tym temacie, że na meczu nie piszemy. Szczególnie jak się gra na obronie, a rywal to nie ogóras.

Miej te dwa gole na sumieniu. Dobranoc


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 12-06-2011 21:45

Co się stało?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 12-06-2011 21:46

Za daleko wychodzisz jak ja gram na DM ... z Adisem tak nie robisz i ja nie wiem czy mam się cofać do bramki czy iść do przodu
,a co do rozmów - pisałem link do hosta Kaka/rav/Adis jeśli będziecie wbijajcie co zrobisz jak wchodzą osoby które nie są w naszej kadrze ping mi skacze do 400 czasami mi skoczy obraz to od razu piszę ,żeby wyszedł to jeszcze mi odpisuje zamiast wyjść bez niczego (prawda Wrogu :mrgreen: ) nie po to z drużyny przeciwnej goście wychodzą a wbijają "widzowie" i sobie mecz chcą obejrzeć
Jeszcze sporo meczy przed nami ochłoń i gramy dalej :-D

<a class="postlink" href="http://www.speedyshare.com/files/28941786/2011-06-12-replay.hbr">http://www.speedyshare.com/files/289417 ... replay.hbr</a> - bo coś znowu w tabeli nie działa to macie do ściągnięcia


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-06-2011 10:30

Wiewior napisał(a):a co do rozmów - pisałem link do hosta Kaka/rav/Adis jeśli będziecie wbijajcie co zrobisz jak wchodzą osoby które nie są w naszej kadrze ping mi skacze do 400 czasami mi skoczy obraz to od razu piszę ,żeby wyszedł to jeszcze mi odpisuje zamiast wyjść bez niczego (prawda Wrogu :mrgreen: ) nie po to z drużyny przeciwnej goście wychodzą a wbijają "widzowie" i sobie mecz chcą obejrzeć
Nie chciałem oglądać meczu, wszedłem tylko żeby zorientować się w sytuacji czy zaczęliście grać i w jakim składzie (kogo brakuje). A jak Ty Wiewiórku witasz się ze mną pisząc "Wróg won", to ja nie mogłem sobie po prostu pozwolić żeby Ci nic nie odpisać. Smile I wywołałeś tylko niepotrzebną, krótką dyskusję, zamiast grać dalej nie zwracając na mnie uwagi. ;]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 13-06-2011 10:54

REDCAFE B
Nie wiem czy dzisiejszy mecz z Bayernem dojdzie do skutku. W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi i jak widzę, naszym rywalom chyba nie specjalnie zależy na grze w tym turnieju. Bądźcie jednak po tej 21 dzisiaj dostępni, w razie gdyby jednak nasi przeciwnicy raczyli się pojawić.

Fcinter.pl vs Redcafe B
Środa, 21:00 - pasuje?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 13-06-2011 14:17

Pasi.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 13-06-2011 15:26

Wróg Arsenalu napisał(a):wszedłem tylko żeby zorientować się w sytuacji czy zaczęliście grać i w jakim składzie (kogo brakuje). .... I wywołałeś tylko niepotrzebną, krótką dyskusję, zamiast grać dalej nie zwracając na mnie uwagi. ;]

Mecz jest do obejrzenia (ściągnięcia) po spotkaniu - TYLKO ADIS/KAKA/RAV mieli wejść nikogo innego nie chcę widzieć co mam się powtarzać cały czas :?: ping mi skacze do 400 :!: (w trakcie spotkania) sbs cały czas pyta czy dam rade grać - z interu wychodzi kilka osób (na testach gdy byli wszyscy na hoście nawet mucha narzekał na lagi) ,a Ty sobie wbijasz i siedzisz mnie krew zalewa bo piłka skacze - "Wróg won" i wychodzisz ,a może miałem napisać "przepraszam Cię Wrogu_Arsenalu ,ale mój ping wyraźnie skoczył w górę i nie potrafię w miarę normalnych warunkach kontynuować gry czy mógłbyś zatem opuścić host lub mam ja lub kapitan interu dać Ci kicka" nooo wybacz opierdalamy się na gg lecą różne wulgary to i na hax chciałem szybko to załatwić ;]

Sbs - mamy 2 mecze przed sobą i lider jeszcze przed rundą rewanżową może być nasz 8-)

od następnego spotkania link do meczu naszej kadrze będę podawał na gg


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 13-06-2011 16:28

Foster napisał(a):Fcinter.pl vs Redcafe B
Środa, 21:00 - pasuje?

Pasuje Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-06-2011 16:34

Wiewiór napisał(a):a Ty sobie wbijasz i siedzisz mnie krew zalewa bo piłka skacze - "Wróg won" i wychodzisz
Ja na "won" nie wyjdę, nie wiem może Ty tak. Smile

Wiewiór napisał(a):a może miałem napisać "przepraszam Cię Wrogu_Arsenalu ,ale mój ping wyraźnie skoczył w górę i nie potrafię w miarę normalnych warunkach kontynuować gry czy mógłbyś zatem opuścić host lub mam ja lub kapitan interu dać Ci kicka"
Ale ja już Ci napisałem wcześniej co powinieneś zrobić:

Wróg Arsenalu napisał(a):I wywołałeś tylko niepotrzebną, krótką dyskusję, zamiast grać dalej nie zwracając na mnie uwagi.

Wiewior napisał(a):od następnego spotkania link do meczu naszej kadrze będę podawał na gg
:lol: Tylko sobie życie utrudniasz.

Poza tym przyniosłem Wam szczęście, bo jak byłem to Sneijder się speszył i pleckami wbił pierwszego gola do swojej bramki. A jak wyszedłem, to kilkanaście sekund później - jak obejrzałem później na powtórce - już przegrywaliście 1:2. 8-)

Wiew, na Twoim miejscu to bym zaczął trenować jako golkiper dopóki Sebos nie zmieni decyzji, bo marnować na bramie Adisa to grzech, a Ty jako DM... No powiedzmy, że wczoraj miałeś kiepski dzień i jeszcze te lagi. Tongue

Foster napisał(a):Fcinter.pl vs Redcafe B
Środa, 21:00 - pasuje?
Pewnie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 13-06-2011 18:27

Pany! Jakby ten mecz z Bayernem nie doszedł do skutku, a wszystko na to wskazuje, to może byśmy sobie jakiś sparing A vs B zrobili?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-06-2011 18:44

Ja jestem na tak. Pytanie czy jest Kris? Bo dzisiaj Redziu - no nie oszukujmy się - bez formy. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 13-06-2011 18:45

Weź skończ :plask:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-06-2011 18:47

RedLucas napisał(a):Weź skończ :plask:
OK.
Lecz prawdy nie oszukasz. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 13-06-2011 18:49

Ooo z tym "słabym" Interem wdupiliście, fajnie...