Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 17-03-2011 18:18

Właśnie, już po sparingach i co dalej? Jakaś liga między serwisami czy co? Czy tylko zostajemy na takich o sparingach? Jeśli będzie jakaś liga to lepiej zawczasu napisać kiedy i o której, żeby potem nie było problemów, że ktoś nie może.

Co do sparingów między A i B to jestem za. Do 22 możemy grać, potem Orły mają ligowy do rozegrania.


Re: Reprezentacja Redcafe - Pablo1878 - 18-03-2011 08:05

Witam, czy użytkownicy Redcafe byliby zainteresowani meczem Reprezentacja RedCafe vs. Reprezentacja PPM Polska?

Na PPM (PowerPlay Manager ''Polska społeczność'') zebrała się dość duża graczy Haxball. Chętnie zagramy z Wami mecz reprezentacji forumowych w formule 4v4 na boisku big, 7 min. bez limitu bramek.

Liczy się dobra zabawaWink

kontakt do mnie: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Pozdrawiam Pablo1878


Re: Reprezentacja Redcafe - rav10 - 18-03-2011 15:30

Ekhm... Panowie, stajecie się sławni :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 18-03-2011 16:05

Pablo1878 napisał(a):Witam, czy użytkownicy Redcafe byliby zainteresowani meczem Reprezentacja RedCafe vs. Reprezentacja PPM Polska?

Na PPM (PowerPlay Manager ''Polska społeczność'') zebrała się dość duża graczy Haxball. Chętnie zagramy z Wami mecz reprezentacji forumowych w formule 4v4 na boisku big, 7 min. bez limitu bramek.

Liczy się dobra zabawaWink

kontakt do mnie: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Pozdrawiam Pablo1878

Jestem już po rozmowach i Pany jutro tak 20:00 - 21:00 ustawiłem wstępnie kolejne sparingi ... PPM liczy sobie 9 graczy więc nie trudno się domyśleć ,że mają dwa teamy z rezerwowym zawodnikiem
Mecze myślę rozegramy na dwóch hostach ... prosiłbym o określenie się reprezentantów ;]


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 18-03-2011 16:18

Tak mi jak najbardziej pasuje :-D ...hmm, tak się składa, że gram w PPM Wink Cóż za zbieg okoliczności.


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 18-03-2011 16:34

Myślę, że pasi.


Re: Reprezentacja Redcafe - mucha - 18-03-2011 17:41

Sobota wieczór? :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 18-03-2011 17:43

Sobota wieczór? Tak, pasuje. Smile

Robaldo, mam nadzieję, że nie zdezerterujesz i zagrasz w naszej reprezentacji Tongue ?


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 18-03-2011 17:45

mucha napisał(a):Sobota wieczór? :lol:
No chyba nie powiesz mi, że piątek wieczór byłby lepszym terminem? :? Nie da rady tego rozegrać w niedziele? Czy w niedziele juz gramy tą całą ligę?

JA raczej będę dostepny w sobote.


Re: Reprezentacja Redcafe - mucha - 18-03-2011 17:51

Sorry, ale w weekend wieczorem nie mam zamiaru marnować czasu przed haxballem. W niedzielę mogę grać, bo nie mam w zwyczaju gdzieś się szwędać w ten dzień, ale piątek i sobota dla mnie odpada.


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 18-03-2011 18:13

Intel napisał(a):Sobota wieczór? Tak, pasuje. Smile

Robaldo, mam nadzieję, że nie zdezerterujesz i zagrasz w naszej reprezentacji Tongue ?

Spoko Intel...do Was czuję się bardziej przywiązany :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 18-03-2011 22:38

Ze spraw organizacyjnych odnośnie niedzielnego turnieju:

Wygląda, że będzie 10 zespołów, wobec tego jest pomysł, by rundę rewanżową przenieść na przyszłą niedzielę, jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie, zbyt dużo haxa naraz szkodzi.

Zarejestrujcie sobie konta na polchat, podczas trwania rozgrywek wszyscy na nim będziemy przebywać, żeby sprawnie to ogarnąć, bez rejestracji nie będziecie mieli takiej możliwości i zrobi się zamieszanie.

Zapamiętujcie strzelców bramek, później będzie tworzona klasyfikacja najlepszych strzelców.

Rozumiem, że w niedzielę 20.03 wszyscy (A i B) na 100% będą? Wobec tego należy jeszcze wymyślić nazwę zespołów, ogarnijcie to jak najszybciej i podeślijcie mi je.


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 18-03-2011 22:46

Nazwę zespołów, czyli coś bardziej w stylu Orłów Adasia, a nie Redcafe B? Czy jak?


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 18-03-2011 22:47

Tak, Nieloty Adasia, Aniołki Zgredzia, wymyślcie coś oryginalnego. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 18-03-2011 23:25

Joga Bonito? <jupi>

Bójcie się wszyscy w lidze, bo dziś wrócił sebos z początku sezonu - bezlagowy, czyli jakieś 30% lepszy niż przez ostatni miesiąc Smile