Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 19-06-2011 22:15

Łap Krzyś
4-40 1-0
5-10 2-0
7-15 - uff ledwo się dałem radę zatrzymać

1-15 2-1
9-20 3-1

Nie będziemy nic murować. Musimy tylko zagrać defensywniej niż dzisiaj, tzn. będzie jedna zmiana w składzie. Ale widzę, że jak będzie trzeba grać ofensywnie to mamy już dobre ustawienie Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 19-06-2011 22:39

Cytat:Musimy tylko zagrać defensywniej niż dzisiaj, tzn. będzie jedna zmiana w składzie.

Kojot za Wroga - doskonały pomysł. Musimy tego spróbować.

A tak na serio, to chyba wiem, jaka to będzie zmiana... :|

Ale jakby coś, to w defensywie przecież też daję radę, jak choćby w Turnieju Narodów na DM-ie. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-06-2011 10:58

Panowie z Realem Madryt gramy dzisiaj po ich meczu z Redcafe A, czyli tak ok 22-30.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 20-06-2011 11:10

Będę potrzebny? Bo jak nie to nie będę przecież się patrzył przez dzieścia minut na to jak gracie :-D .


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-06-2011 11:13

Miałeś wczoraj wejść, tylko jany straciły bramkę i się zrobił niebezpiecznie. Zaraz jak poszedłem zmieniłem Intela bo było juz 3-1. Gdybyś został, to byś wszedł na minute tak jak ja Big Grin
Bądź wieczorem na rc lub na gg. Jak będą wszyscy to w sumie nie musisz zostawać, ale jak np. Intel, Krzyś lub Wróg nie będzie mógł to zostaniesz Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 20-06-2011 11:47

No luz, pewnie i tak będą, ja będę po robocie , to nie wiem , czy będzie mi się chciało.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 20-06-2011 17:29

A my z nimi 2-1 wygraliśmy.I to jeszcze nie bez problemów <gafa> A po tym co zobaczyłem na ripleju to spokojnie mogliście jeszcze kilka bramek strzelić.Szczególnie w pierwszej połowie.

Tak sobie spojrzałem na tabele, a tutaj najlepsza defensywa i jedyna drużyna bez porażki 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 20-06-2011 17:35

Waszmościowie - ograniczmy pisanie w trakcie gry do niezbędnego minimum. Jeśli chcesz kogoś opieprzyć to pomrygaj, emocjonalne "aha" czy "aj" odpuść sobie na przerwę, to samo, jeśli siedzisz na ławie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 20-06-2011 18:51

REDCAFE A

dziś RealMadryt "A" 22:00

FifaGejming nie zagra z nami jutro bo nie mają składu - chcą inny dzień i godziny 20 - 21

czwartek RealMadryt Castilla 22:00 okey :?:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-06-2011 20:30

Mnie nie ma od środy do niedzieli.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 20-06-2011 20:57

:arrow: <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=tDH6g3hxd2U">http://www.youtube.com/watch?v=tDH6g3hxd2U</a>
Komentarz z C+ Smile

Adis, zaktualizuj pierwszą stronę Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 20-06-2011 21:34

Niestety pierwsza, ale trzeba przyznać, że zasłużona porażka RCA w lidze. 1-3 z pierwszą drużyną Realu, zagrali dobre spotkanie, my nie dość, że zagraliśmy padakę to jeszcze głupio straciliśmy bramki. Ale wszystko przed nami, cała runda rewanżowa, spinamy poślady i jedziemy dalej. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 20-06-2011 21:38

Gdyby było standardowe ustawienie - ale dobra się czepiam ;]

czekam na info od Realu Castilla - jutro 22:00 (czekam na potwierdzenie)

FG odwołała spotkanie


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 20-06-2011 21:38

Wszystko przez złą atmosfere w szatni! :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 20-06-2011 21:39

Jakie standardowe? W sensie, że ja na DM? Udało się zagrać 20 minut bez większych przeszkód, ale na prawdę nie wymyśliłem sobie tych problemów z moim netem, wiem na co go stać, dziś też nie było idealnie i się momentami ślizgałem jak ping skoczył. Gdybym grał na swoim normalnym łączu to bym zagrał z tyłu na DM i nie kombinował, a tak wolałem po prostu nie ryzykować.