Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 18-03-2011 23:29

Dobrze, że miałeś czyściciela przed sobą. <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 18-03-2011 23:32

Jakbyśmy się zamienili byłoby to samo ;] Fajna jest pozycja stopera, a jeszcze lepsza przy 5v5, bo jak jest po 4 to jednak trzeba też brać udział w ofensywie.
(No chyba, że rywal taki jak dziś przez 20 minut <niesforny> )


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 18-03-2011 23:32

mucha napisał(a):Sorry, ale w weekend wieczorem nie mam zamiaru marnować czasu przed haxballem. W niedzielę mogę grać, bo nie mam w zwyczaju gdzieś się szwędać w ten dzień, ale piątek i sobota dla mnie odpada.
Tak tylko zapytałem Wink Oczywiste, że piątek to dzień w którym się powiedzmy odstresowuje cały tydzień, no sobota w sumie też Wink

Co do soboty to chyba nie ma sensu skoro nie będzie muchy, ale jak tam chcecie, ja raczej będę. A co do niedzieli i nazwy tematów, to:
1) ile musimy rozegrać meczów i ile to mniej więcej będzie trwało?
2) RZFPI - Robakowo Zgredowo Fosterowa Paczka Intela? Tak wiem :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 18-03-2011 23:34

My mamy zawodnika na miejsce muchy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 18-03-2011 23:40

1) Biorąc pod uwagę, że będzie 10 zespołów, musicie rozegrać 9 meczów. 9 x 5 = 45minut czystej gry (mam nadzieję, że będziemy grać równolegle na kilku stołach). Dodając do tego czas na organizację tego wszystkiego, myślę, że nawet koło 3h to może potrwać, w cuda nie wierzę, żeby szybciej się udało.
2) No właśnie :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 18-03-2011 23:42

Foster napisał(a):2) RZFPI - Robakowo Zgredowo Fosterowa Paczka Intela? Tak wiem

Mi pasuje. Bądź co bądź, wychodzi, że to moja paczka 8-)

Może ZBKLB - zespół bramkarza, który lubi berka?

Albo CIRF - Czerwony, Inteligentny Robak Foster Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 18-03-2011 23:57

w jutrzejszym sparingu z PPM w miejsce muchy zagra Ruuuuuuuuuud
w niedzielę mija termin 11 kolejki - spotkanie Pijani Powietrzem - Luroin FC (do 30.03) , CMA - Seks Bomby tutaj bez zmian (żaden z graczy nie gra w reprezentacji rc)
terminy innych spotkań mogą się zmienić jeśli turniej reprezentacji będzie trwał dłużej

nazwy teamów lepiej gdyby miały coś w nazwie związanego z redcafe takie moje zdanko ...
dziękuję i pozdrawiam jak mi się coś przypomni jeszcze to dam znać :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Kosma - 19-03-2011 00:02

Proponuję Kawy Czerwonej Elita [KaCE] Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 19-03-2011 09:57

Po prostu redcafe.pl. Czy to zła nazwa? W końcu miała być reprezentacja.


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 19-03-2011 12:47

Wiem przecież, że takie nazwy są bez sensu, to był raczej żart, aniżeli pomysł na nazwę drużyny. Po prostu trochę się rozochociłem, ale i tak uważam, że Redcafe B (w ewentualności można zrobić np. RedKadra B, czy coś w tym stylu) to najlepsze nazwy, bo po co kombinować?

I dziękuję za przełożenie naszego meczu w lidze, bo właśnie takową prośbę zamierzałem złożyć Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Pablo1878 - 19-03-2011 13:44

Witam!

O której dzisiaj możemy zacząć?


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 19-03-2011 16:55

Między 20, a 21 powinniśmy wszystko rozegrać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 19-03-2011 18:11

Intel napisał(a):I dziękuję za przełożenie naszego meczu w lidze, bo właśnie takową prośbę zamierzałem złożyć Smile

Przedłużyłem termin ale nic się też nie stanie jeśli uda się wam to dzisiaj zagrać


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 19-03-2011 18:14

Wiewior napisał(a):
Intel napisał(a):I dziękuję za przełożenie naszego meczu w lidze, bo właśnie takową prośbę zamierzałem złożyć Smile

Przedłużyłem termin ale nic się też nie stanie jeśli uda się wam to dzisiaj zagrać

To raczej nie możliwe Lucas jest totalnie poza wszelkim zasięgiem, no może oprócz Intela, który co jakiś czas przemyca informacje o Lucasie, ale to tylko tyle :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - robaldo - 19-03-2011 19:24

Mam takie pytanko wiadomo kto będzie pierwszy grał z PPM, reprezentacja A, czy reprezentacja B. Jeśli nie ma nikt nic przeciwko, to ja proponuję, żeby jako pierwsza zagrała reprezentacja A Wink