Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Mata - 13-07-2011 12:45

Foster napisał(a):Teraz wakacje ludzie powyjeżdżają, a przyjdzie rok szkolny/studencki to sie będę nudziło i znów będzie na topie Wink

good joke :mrgreen:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 13-07-2011 14:38

robaldo napisał(a):
Wróg Arsenalu napisał(a):To kiedy derby? :tuptup:

Chyba derby beze mnie Wink Bo znowuż nie jestem na 100 %, ale najprawdopodobniej albo od jutra, albo od pojutrza nie będzie mnie przez dobre kilka dni i dostęp do neta będę miał tylko przez komórkę. Także Wróg, Kris... :-D

No dobra kolejna zmiana planów...Jeśli chodzi o mnie mogę grać derby dzisiaj, jutro i pojutrze, nie wiem, czy RCA czeka na kapitana, czy nie :-D , ja bynajmniej jestem gotowy na te trzy dni Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 13-07-2011 15:27

Solskjaer też


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 13-07-2011 15:36

Ja dzisiaj odpadam. Wychodzę na Wisłę i pewnie wrócę do domu na mecz United.
Jutro też odpadam bo baraż żużlowego DPŚ, no chyba, że mielibyśmy grać około 23-24.
Piątek nie mam pojęcia, na razie jestem wolny, ale nie wiem co to będzie, jednak wstępnie na TAK 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 13-07-2011 15:39

Kris1908 napisał(a):Solskjaer też

Znaczy się Ty :mrgreen: ?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-07-2011 16:08

robaldo napisał(a):No dobra kolejna zmiana planów...Jeśli chodzi o mnie mogę grać derby dzisiaj, jutro i pojutrze, nie wiem, czy RCA czeka na kapitana, czy nie :-D , ja bynajmniej jestem gotowy na te trzy dni Wink
No to myślę, że dzisiaj, jutro lub w piątek rozegramy derby. Rozumiem że Sebos chce, żeby Mucha w nich zagrał, a on wcześniej pisał, że powinien być jeszcze w tym tygodniu.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 13-07-2011 17:38

Od razu mówię, że mnie jutro nie ma. Dostanie się na studia trzeba oblać Wink Przy okazji pytanie, czy bylibyście zainteresowani kolejną edycją ligi w haxa? Ruszyłaby w październiku.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 13-07-2011 17:39

Wstępnie mówię: TAK! Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 13-07-2011 18:16

Ja haxa porzucić nie zamierzam, więc najprawdopodobniej w każdym turnieju będę gotów wziąć udział.

Natomiast co do derbów, jestem dostępny raczej o każdej porze dnia i nocy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 13-07-2011 18:51

Na pytanie Fostera tak Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 13-07-2011 19:01

Foster napisał(a):Przy okazji pytanie, czy bylibyście zainteresowani kolejną edycją ligi w haxa?
robaldo napisał(a):Znaczy się Ty :mrgreen: ?
Oczywiście, że tak.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-07-2011 19:26

Ja też jestem chętny, ale Fost - przecież coś wspominałeś, że kończysz po tej edycji... Tongue


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 13-07-2011 19:40

Tak? W takim razie zmieniłem zdanie. Fajnie nam się już gra, z Redziem to bardzo fajnie wygląda z przodu, a coś wieczorami trzeba robić, więc fajnie będzie sobie popykać Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 13-07-2011 19:48

Nic tu k***a nie napisałem.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 13-07-2011 19:50

Oj się kurwa czepiacie... poza tym od czasu gdy napisałem drugą cytowana wypowiedź trochę minęło, a i nasza gra zaczęła wyglądać o wiele lepiej, więc zupełnie nie rozumiem o co chodzi.