Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 13-07-2011 21:17

Ekhm ? Mi się nie raz przejadał , tyle , że nigdzie nie grałem , ogólnie paradoks , kiedy mało grałem z wami dostałem propozycje do kadry , kiedy gram dużo to nawet nie gram Big Grin.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 13-07-2011 21:18

RedLucas napisał(a):Po prostu, jak każdy z nas (no może poza robakiem i kojotem) miał moment, że zaczynał mu się przejadać hax.
A że stało się to akurat w momencie, gdy dostawaliśmy w pałę od najlepszych, to naturalna kolej rzeczy jest, więc podać sobie ręce i przestać pierdolić. Obaj.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 13-07-2011 21:31

Ale co Wy panowie myślicie, że ja nie rozumiem że hax może się znudzić? Smile

Fost będzie przystawać przy tym, że to właśnie znudzenie było powodem, że jakiś czas temu pisał, że w drugiej edycji nie wystąpi, ja będę z kolei twierdzić, że było to wtedy jak mieliśmy słabszy okres (czyli jakieś przegrane mecze). Nie dojdziemy do porozumienia, a rąk na zgodę nie będziemy sobie Krisie podawać, bo jak dla mnie wcale się z Fosterem nie pokłóciłem, po prostu napisałem swój jeden zarzut. A że Fost nie napisał, ok spoko rozumiem, tylko się spiął, to już swoją drogą. Wink

I jeszcze siebie zacytuję:
Cytat:Czy naprawdę tak trudno zaakceptować większą czy mniejszą krytykę? Czy nie można do tego podejść na luzie i po prostu normalnie pogadać o uwagach jakie ma do mnie ktoś inny?

Może uda zakończyć się tę dyskusję teraz, zobaczymy. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 13-07-2011 21:38

Bo mi zarzucasz coś co nie miało miejsca, człowieku zrozum to w końcu. Ile razy jeszcze mam powtarzać, że napisałem to jeszcze na samym początku albo nawet przed tą ligą.
Dla mnie koniec tematu, grajcie sobie i będzie spokój.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 13-07-2011 21:51

Wróg, Foster i Kris(za wywołąnie burzy) po karnym kutasie i koniec tematu. Powie mi ktoś o co chodziło z Wiewiorem? Bo jednak to mój kapitan i wzór do naśladowania był, a nawet słów pożegnania nie usłyszałem. Odszedł jak RVN <3 :cry:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 13-07-2011 22:17

Wiem Patryś, że piszesz tak, żeby to usłyszeć od nas, a więc:

NIE ODCHODŹ! Sad

Kto zostanie kapitanem... Wróg? :lol:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 14-07-2011 00:23

Nie. Nie pozwolę by ktokolwiek, nawet tu na forum mnie oczerniał i bezpodstawnie zarzucał mi coś czego nie zrobiłem.

Dzięki chłopaki za grę, życzę Wam powodzenia w dalszych meczach. Nie będę już kapitanem RCB i nie będę już w niej grał.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 16-07-2011 18:49

Trzy sprawy:

:arrow: Trzeba w końcu zagrać te derby, bo rywale czekają w niepewności co do kolejności w tabeli i się upominają :mrgreen:
Proponuję jutrzejszy wieczór, najpóźniej poniedziałek. Widzę, że RCA powoli uzupełnia skład do normalnego poziomu, więc będzie kim grać.

:arrow: Ja bym więcej na sparingach grał składami reprezentacyjnymi + osoby które są w danej chwili w pokoju, bo wiadomo, ze rzadko jest cała kadra. Zmierzam do tego, że taka kopanina jak np wczoraj niczemu nie służy. Co mecz zmiana partnerów w zespole. Nie podnosimy umiejętności, nikt się nie zgrywa, poziom jest słaby.

:arrow: RCA musi wybrać kto dostaje nagrodę dla najlepszego gracza zespołu. Tu też trzeba się szybko określić, bo jest do wygrania konto na hostingu. Potem je może wśród siebie podzielimy, żeby każdy skorzystał.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 16-07-2011 18:59

:arrow: jestem na tak
:arrow: no może, ale ja i tak od zawsze jestem zdania, że granie ciągle między tymi samymi osobami też nie daje za wiele, szkoda, że nie ma sparingów z zespołami z innych stron...
:arrow: to chyba nie do mnie :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 16-07-2011 19:07

sebos_krk napisał(a):Widzę, że RCA powoli uzupełnia skład do normalnego poziomu, więc będzie kim grać.

Jest ktoś w miejsce Wiewióra? Czy miałeś na myśli powrót Muchy?

sebos_krk napisał(a):RCA musi wybrać kto dostaje nagrodę dla najlepszego gracza zespołu.


Eee, troszke trudna decyzja nasz czeka :?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 16-07-2011 19:20

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Jest ktoś w miejsce Wiewióra? Czy miałeś na myśli powrót Muchy?
Wczoraj wiew pisał, że powinien zagrać, a jeśli mucha też będzie to super.

robaldo napisał(a):szkoda, że nie ma sparingów z zespołami z innych stron...
Ktoś Ci broni takowe organizować? Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 16-07-2011 19:24

sebos_krk napisał(a):robaldo napisał(a):szkoda, że nie ma sparingów z zespołami z innych stron...


Ktoś Ci broni takowe organizować? Smile

nie ma szans, ligę ciężko dograć, a o zorganizowanych sparingach, to już można zapomnieć w przedbiegach Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 16-07-2011 19:57

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Eee, troszke trudna decyzja nasz czeka :?
A jak dla mnie prosta. Najmniej straconych goli w lidze, opuścił tylko jeden mecz- jeśli głosujemy to mój głos idzie na sebosa.

Derby wolałbym zagrać w niedzielę, standardowo 22:00.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 16-07-2011 20:07

Ja ostatnio zainwestowałem w siebie i gram w wolnych chwilach w Virtual Tennis 4 jako grę, gdzie można poprawić refleks.
Trzy tygodnie już gram na najwyższym poziomie i nieskromnie powiem, że przełożyło się to na haxa. Bardzo dawno nic nie wpadło po zwykłym zaspaniu na linii Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 16-07-2011 20:08

Przyznaj się po prostu, że po ostatnich sukcesach Kubota, ujrzałeś jak pięknym sportem jest tenis <cwaniak>