Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 16-07-2011 20:23

To już czwarta część VT wyszła? Geez pamiętam jak się grało w pierwszą odsłonę, całkiem niedawno :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 16-07-2011 23:31

Trzy sprawy poruszone przez sebosa:
- pasuje mi niedzielny termin,
- zgadzam się z tym co napisałeś,
- najlepszy gracz zespołu w tej lidze to moim zdaniem Adis.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 17-07-2011 01:44

rav10 napisał(a):Przyznaj się po prostu, że po ostatnich sukcesach Kubota, ujrzałeś jak pięknym sportem jest tenis <cwaniak>
Lubię tenis, ale zaraziłem się tym w czasach wielkich pojedynków Agassiego z Samprasem 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 17-07-2011 09:21

sebos_krk napisał(a):Lubię tenis, ale zaraziłem się tym w czasach wielkich pojedynków Agassiego z Samprasem 8-)

Agassi, to mój ulubiony zawodnik :* Szkoda, że ulubieni sportowcy, tak szybko przemijają. Całe szczęście kluby piłkarskie mają całkiem inną specyfikę Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 17-07-2011 10:44

Cytat:Szkoda, że ulubieni sportowcy, tak szybko przemijają.

Ten cytat jest tak fajny, że można by na WikiQuote założyć profil/temat/jak zwał, tak zwał/stronę o Krystianie Robaku i dodać tam tenże cytat. Oczywiście, obok "hax?".

Natomiast, co do pytania Sebosa, to tak:

- derby mogę w zasadzie codziennie, z tym że dziś dopiero od 22:00
- popieram, zespoły muszą mieć ręce i nogi żeby był jakiś progres,
- głosuję na Adisa, ale to chyba nie do mnie pytanie było... Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 17-07-2011 15:01

:arrow: RCA - RCB dzisiaj około godziny 21-22, w zależności jak się zbierzemy


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 17-07-2011 16:38

sebos_krk napisał(a)::arrow: RCA - RCB dzisiaj około godziny 21-22, w zależności jak się zbierzemy

Tylko hosta jakiegoś skombinujcie <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 17-07-2011 18:32

Sory Foster za tą moją szczerość, po prostu powinienem to zostawić dla siebie i nie dzielić się swoim zdaniem publicznie na forum. Wiedziałem (pisząc tego posta) że zaraz z tego może wywołać się burza, a jednak rozwinąłem ten temat, który z początku był w formie żartu (mój post, twój post). Nie lubię i nie chcę nikomu w jakiś sposób czegoś utrudniać w życiu (=unieszczęśliwiać innych), nawet jeśli chodzi o taką rzecz jak hax, który jest rozrywką i powinien sprawiać nam dobrą zabawę. Tym bardziej że dotychczas dobrze się dogadywaliśmy, wybrałeś mnie razem z Krisem i Kociem (później zmiana na Kojota) do kadry, a potem wystawiałeś w podst. składzie. Jeśli zdecydujesz się wrócić to dobrze, jak nie to trudno.

Intel napisał(a):
Cytat:Szkoda, że ulubieni sportowcy, tak szybko przemijają.

Ten cytat jest tak fajny, że można by na WikiQuote założyć profil/temat/jak zwał, tak zwał/stronę o Krystianie Robaku i dodać tam tenże cytat. Oczywiście, obok "hax?".

Klikamy prawym przyciskiem myszki na screen, a następnie "Otwórz obrazek", wówczas mamy oryginalny rozmiar.

[Obrazek: robak.png]

Tylko screen na pamiątkę, bo artykuł o Robaku praktycznie od razu usunęli. Dodałem go jeszcze raz, ale pewnie za kilka minut znowu skasują.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 17-07-2011 18:49

Wróg... :* :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 17-07-2011 19:11

Przecież w tym cytacie jest błąd, bo drugiego przecinka być nie powinno.
RCB nie róbcie zamieszania tylko dograjcie tą ligę i potem sobie wyjaśniajcie.
Host to nie problem- jeśli Kaka będzie to ogarnie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 17-07-2011 19:21

sebos_krk napisał(a):Host to nie problem- jeśli Kaka będzie to ogarnie.
Jestem cały czas, myślę że spokojnie do 23 będę, a jak będzie potrzeba to i dłużej.
Jak nie będę dawał znaku życia na forum/chacie to pisać na GG: 337778.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 17-07-2011 22:07

No i się skończyło. Spędziłem w tej reprezentacji wiele cudownych chwil. Wzlotów i upadków. Zapamiętam wszystkie strzelone przeze mnie bramki do końca życia, mam nadzieję, że Wy też. Mimo, że jestem człowiekiem skromnym nie mogę ukrywać, że byłem ważnym ogniwem w tej naszej układance. Podziękowania dla wszystkich i każdego z osobna. SBS :* ADIS :* WIEWIÓR :* KAKA :* RUUUUUUUUUUUD :*.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 17-07-2011 22:15

Ja dziękuję ekipie ,że ze mną wytrzymała tyle czasu ;] może do października...
Życzę nowemu kapitanowi tak samo dobrej drużyny jaką ja miałem Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 17-07-2011 22:16

Dziś miałeś rav wejść, ale nasz zespół nie funkcjonował. Ba, jakbym był trenerem to teraz właśnie by była

[Obrazek: profesjonalna-suszarka-do-wlosow-dual-io...7e_0_b.jpg]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 17-07-2011 22:24

Sorry za dzisiaj, ale miałem sajgon koło głowy, wliczając w to 5-letniego bratanka ślęczącego koło mnie i krzyczącego do ucha, na skupienie się na haxie zabrakło mocy. W następnej edycji rozjebiemy wszystkich. Wink