Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 20-07-2011 07:46

Ja tam mogę sobie odpuścić ten Śląsk.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Breakthru - 20-07-2011 11:55

Mogę pogrzać ławę jak będzie trzeba. <śpi>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 12:03

Ja się nie zajmuję sprawami transferów, ale chodzą słuchy, że jest szykowana wymiana między rca - rcb, by wzmocnić siłę defensywną A i zyskać gracza bardzo uniwersalnego.

A kolega Break powinien dostać parę szans w rcb, ale to ja już nie wiem, jak to sobie w swoim gronie planujecie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 20-07-2011 12:06

sebos_krk napisał(a):Ja się nie zajmuję sprawami transferów, ale chodzą słuchy, że jest szykowana wymiana między rca - rcb, by wzmocnić siłę defensywną A i zyskać gracza bardzo uniwersalnego.

Eee kierwa, zostawcie nam Wroga Sad


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 12:36

Jasne, niech do A przejdzie Wróg, weźcie jeszcze Robaka żeby chłopaki z B nie mieli czym grać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 20-07-2011 12:55

RedLucas napisał(a):
sebos_krk napisał(a):Ja się nie zajmuję sprawami transferów, ale chodzą słuchy, że jest szykowana wymiana między rca - rcb, by wzmocnić siłę defensywną A i zyskać gracza bardzo uniwersalnego.

Eee kierwa, zostawcie nam Wroga Sad
Ja o niczym nie wiem, więc to nie o mnie chodzi.
Z resztą jak dla mnie powinniśmy wszyscy wspólnie pogadać czy robimy jakieś zmiany w kadrach otwarcie na forum itd, a nie teksty w stylu "chodzą słuchy" czy "szykowana jest wymiana". Tajemnice we własnym gronie, eh... <świr>

I prosiłbym resztę osób o określenie się czy będą jutro grać z Barcą i ew. Realem.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 20-07-2011 12:57

Primo - czemu zakładacie, że to Wróg? W defensywie i w ataku operuje w naszej kadrze w zasadzie każdy - nawet Kojot i Red, choć oni w mniejszym stopniu.

Secundo - to przecież wymiana jest. Czyli nawet jak zabiorą nam Wroga, to w zamian dostaniemy Rava albo Kakę.

Tertio - musimy uznać, że kadra A jest od kadry B ważniejsza. Wiadomo, mamy też swoje prawa, ale generalnie to ich zdanie liczy się bardziej niż nasze. I tak mamy lepiej niż na innych stronach, bo przecież w jakichś Interach czy Realach kadra A składa się z samych najlepszych graczy na stronie, a u nas jest to podzielone równo i nie jesteśmy dzięki temu wiele słabsi od RCA.

Generalnie, nie ma co się bać, bo jakoś wyjdzie i niekoniecznie ze szkodą dla nas.

I jak ma być jakiś transfer, to domknijmy go jak najszybciej, by obaj gracze zgrali się ze swoimi nowymi kolegami. Ja jestem za takim rozwiązaniem, bo kadra A może potrzebuje kogoś bardziej dyspozycyjnego w obliczu problemów z obecnościami w ostatnim czasie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 13:00

Za całym szacunkiem dla Kaki i Rava, ale za Wroga to A by musiało dać B Adasia, to raz. Dwa jak Wróg pójdzie to się sypnie obrona, bo sam widziałeś jak to wyglądało gdy ja i Ty na zmianę graliśmy DM'a.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 20-07-2011 13:05

Foster napisał(a):Za całym szacunkiem dla Kaki i Rava, ale za Wroga to A by musiało dać B Adasia, to raz. Dwa jak Wróg pójdzie to się sypnie obrona, bo sam widziałeś jak to wyglądało gdy ja i Ty na zmianę graliśmy DM'a.

To był jeden mecz. Na Turnieju Narodów dawaliśmy radę w defensywie (po początkowych trudnościach oczywiście) i szło to dobrze, a jeden mecz z Realem nie powinien niweczyć naszej udanej współpracy wcześniej. Wróg oczywiście jest lepszy od każdego zawodnika RCB w defensywie, ale przyjście Kaki albo Rava da większe możliwości w ataku, co też jest potrzebne.

Poza tym - kto powiedział, że odchodzi akurat Wróg? Może Red odchodzi? Może ja? Może Robak? A może Ty, Fosterze? Trzeba poczekać na jakieś oficjalne informacje ze strony obu kadr, bo w sumie każdy coś tam może naściemniać.

Ja również słyszałem o potencjalnej wymianie, bez większych szczegółów, ale słyszałem, żeby nie było, że kadra A nie informuje kadry B. Nie uznałem tego jednak za warte umieszczenia tutaj.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 13:11

Intel napisał(a):Tertio - musimy uznać, że kadra A jest od kadry B ważniejsza. Wiadomo, mamy też swoje prawa, ale generalnie to ich zdanie liczy się bardziej niż nasze. I tak mamy lepiej niż na innych stronach, bo przecież w jakichś Interach czy Realach kadra A składa się z samych najlepszych graczy na stronie, a u nas jest to podzielone równo i nie jesteśmy dzięki temu wiele słabsi od RCA.
[Obrazek: 711%281%29.gif]

Niestety tylko my sobie utrudniamy, jestem przekonany, że większość, a może wszystkie zespoły, które zrobiły sobie mocną kadrę A, z ośmioma graczami i wrzuciły na siłę do drugiego składu ledwo kopiących wyrobników mają z góry ustalone, że derby musi wygrywać ten, któremu punkty są bardziej. U nas to działa inaczej, staraliśmy się jakoś to zrównoważyć i dlatego teraz nie możemy się z nikim podzielić kontami na filesonic, czy innymi fantami, bo realowi je oddaliśmy. Oczywiście nie gramy o nagrody, ale też dobrze by było, jakby to redcafe widywano jak zwycięzców dużych turniejów.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 13:13

Ty, Red, Kris, Kojot - mało możliwości w ataku?

Nasza gra w obronie nigdy nie wyglądała dobrze, szczególnie gdy graliśmy z kimś lepszym od nas. Z Wrogiem jako stoperem, nasza gra wskoczyła level wyżej, dzięki czemu byliśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi. Co więcej ostatnio nasza gra wyglądała już bardzo dobrze i jeśli mam dalej grać w RCB to z takim składem jaki jest ( tzn. ani robak, ani kris, red i wróg nie odchodzą)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 20-07-2011 13:21

Trochę chyba sebos przesadzasz. Macie Adisa, Ruuda, muszke - wszyscy są zajebiści. I musicie jeszcze brać Wroga, czy kogoś tam innego, po co się pytam? Żeby jeden z tej czwórki siedział na ławce, kiedy u nas grałby pierwsze skrzypce. Macie wystarczająco silny skład, żeby ojebać wszystkich. Tylko niektóre mecze zepsuliście, jak choćby dwa z nami. Odejście Wroga, czy tam kogoś innego sprawi, że praktycznie nie będziemy mieli szans w tej lidze i gra w niej raczej będzie się mijać z celem.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 13:24

O ile wiem nie chodzi o Wroga, nie panikujcie. Trzon Waszego zespołu zostanie taki sam. Wieczorem info, bo na razie ani my nie mamy kapitana, ani podobno z Waszym się nie da skontaktować.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 13:36

To nie lepiej pisać tutaj? My się dowiemy o co Wam chodzi i tyle. Po co jakieś tajemnice z tego robić i pisać na gg czy gdzieś indziej?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 20-07-2011 13:36

Wrogu z tego co widzę, RCA też by zagrała te sparingi, dobrze zrozumiałem? Bo trochę mało czytelnie napisane.

Co do tej "afery transferowej" myślę, że takie załatwianie sprawy za plecami jest trochę nie w porządku.

E: Fost mnie ubiegł