Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 20-07-2011 13:38

Ja po turnieju w prywatnej rozmowie zostałem poinformowany, że zostanę w RCA, więc to chyba nie o mnie chodzi w wymianie na linii RCA-RCB.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 20-07-2011 13:41

Tak, chodzi o obie nasze kadry. Jeśli Real się też zjawi, to zagramy po dwa mecze, ew. zrobi się jakiś mini turniej "każdy z każdym" i zagramy też ze sobą (A vs B).


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 14:01

Oj pany, nie chciałem pisać, bo nie ustaliliśmy kto ma decydować o takich sprawach. Myślałem, żeby spotkać się na czacie i porozmawiać, co robimy z oboma kadrami. Jest na to dużo czasu. Angel nawet podrzucił pomysł wybory nowych kapitanów, którzy będą wybierać nowe składy. Poza tym sami widzicie, że stworzyły się już dwie różne drużyny i za chwilę się pozabijamy.

Chodzi o Intela, który będzie się ogrywał na DM i da więcej swobody Adisowi w ataku. A przede wszystkim jest solidnym i skromnym graczem, dla którego liczy się przede wszystkim dobro zespołu. Oczywiście jeśli on sam i większość członków obu teamów się zgodzi.

W zamian proponuję Wam Rava i dobrze podpowiadam, żebyście sobie jeszcze do kadry włączyli Breakthru.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 20-07-2011 14:04

No i można? Można! Wink

Jeśli o mnie chodzi, to nie mam nic przeciwko.

Jeśli chodzi zaś o kapitanów. To trzeba Patrysia spytać, czy chce jeszcze być. Jeśli nie, to założyć temat i wybrać kapitano obu repr.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 14:11

Cytat:Oj pany, nie chciałem pisać, bo nikt nie wie kto ma decydować o takich sprawach. Myślałem, żeby spotkać się na czacie i porozmawiać, co robimy z oboma kadrami. Angel nawet podrzucił pomysł wybory nowych kapitanów. Poza tym sami widzicie, że stworzyły się już dwie różne drużyny i za chwilę się pozabijamy.
Gdybyście nie zaczęli z tego robić jakiś tajemnic to by nie było żadnych problemów. Jeśli chodzi o kapitanów, to sobie każda drużyna z osobna ustali co i jak, bo to jest sprawa drużyny, a nie forum.

Jeśli chodzi o wymianę to ja się na nią nie zgadzam. Intel mimo, że od momentu przyjścia Wroga wylądował na ławce był bardzo wartościowym zmiennikiem i jest zbyt ważnym zawodnikiem dla mnie by go oddawać. Ja jestem na nie, niech się jeszcze wypowie reszta RCB i sam Intel.

Co do Breaka to nie widzę sensu by go brać do nas. Mamy Reda, Krisa i Kojota na pozycje "napastnika" a zawsze jeszcze skutecznie może taką rolę pełnić Intel.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 20-07-2011 14:12

Zgadzam się w całej rozciągłości z Sebosem i piwo postawiłem mu nie tylko dlatego, że to ja okazałem się głównym zainteresowanym "afery transferowej", ale też zwyczajnie ma rację. Kadra A i kadra B to w tym momencie dwa osobne twory, a tak przecież być nie powinno. Nie pamiętacie, jak na Turnieju Narodów kadra A robiła wszystko, by pomóc nam awansować do play-offów? Reprezentujemy przecież jedno forum, jedno grono kibicowskie, mamy ze sobą wiele wspólnego. Powinniśmy się wspierać. Nasze forum ma wystarczająco dużo dobrych haxowiczów, by wymiany na zasadzie "rezerwowy za rezerwowego" nie osłabiały zanadto któregoś z zespołów.

Jeśli zgodzi się kadra B, to jak dla mnie nie ma problemu z przejściem i chętnie zawitam w RCA. Jeśli jednak nie będziecie chcieli mnie oddać (jak Foster na przykład), to zostanę i problemów robić nie będę, bo ze swojego aktualnego miejsca w kadrze jestem zadowolony i w pewien sposób z zespołem już się zżyłem.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 14:16

Jasne, że powinniśmy się wspierać, ale dlaczego mamy osłabiać jedną kadrę kosztem drugiej?
A, nie ukrywajmy ma najlepszych zawodników na każdej pozycji, lepszych od nich na forum nie znajdziemy. W dodatku mają Ruuda, Kake i rava. To, że A nie wygrała tego turnieju to wina tego, że w poszczególnych meczach nie zagrali tak dobrze jak potrafią.

Jeszcze co do samego Intela, to uważam, że Paweł o wiele lepiej spisuje się jak o box to box czy tam napastnik, a jako DM jest trochę słabszy. No ale jak mówiłem, ja sie nie zgadzam, zobaczymy co reszta.

Cytat:Jeśli chodzi zaś o kapitanów. To trzeba Patrysia spytać, czy chce jeszcze być. Jeśli nie, to założyć temat i wybrać kapitano obu repr.
Każda rep w swoim gronie się zbierze i zrobi co trzeba. Nie widzę sensu by robić tego tu na forum.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 20-07-2011 14:17

Tak odbiegając od tematu, to może by założyć kadrę C? Mnóstwo mamy gości, którzy na pewno nie są zadowoleni z ilości spotkań. Kaka, kojot, rav, break też chciałby grać, grają także jakieś Roxanny. W tych dwóch kadrach robi się trochę ciasno.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 14:19

Trochę przykre, że nagle wyszło szydło z worka. <ściana> Trza było stworzyć jedną kadrę - 12 osób, a nie kombinować jak wszystkich pogodzić. Na pewno zajebiście by się co niektórzy bawili, bo by nawet szansy na posiedzenie w roomie nie mieli, chyba że sezon liczyłby ze 40 spotkań. I kto by te składy ustalał za każdym razem...
Róbcie jak chcecie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 20-07-2011 14:20

RedLucas napisał(a):Tak odbiegając od tematu, to może by założyć kadrę C? Mnóstwo mamy gości, którzy na pewno nie są zadowoleni z ilości spotkań. Kaka, kojot, rav, break też chciałby grać, grają także jakieś Roxanny. W tych dwóch kadrach robi się trochę ciasno.

Ja jestem na tak, ale kadra C jak dla mnie mogłaby stanowić taką jakby pulę zmienników dla obu drużyn.

W ogóle, to proponuję, by spotkać się na jakimś czacie, obgadać wszystko i przeorganizować system działania obu kadr, bo trochę bałagan się zrobił i trzeba by to ułożyć. Wtedy dogadalibyśmy też sprawy wymian i transferów.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 14:23

O co Ci się rozchodzi? Przecież nikt nie robi problemów z powodu tego jak się kadry dobrały, każdy był zadowolony, nie marudził. (no dobra, ja troche marudziłem, że chciałem Ruuuda w składzie bo brak nam było napastników)
A to, że nie chce by RCB się osłabiało to chyba normalne, też chcemy coś wygrywać.

E: Pisałem do sebosa.

E2: RCB, w czwartek po meczu, się zbierzemy w swoim gronie i sobie przedyskutujemy parę spraw (wybór kapitana, sprawa Intela)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 14:37

To może w ogóle wymyślmy sobie inne nazwy, nie grajmy pod szyldem redcafe i grajmy na osobnych turniejach. Idea stworzenia najmocniejszej kadry widocznie nie wypaliła, bo jak nam potrzeba uzupełnienia składu, bo mamy problem z zebraniem się w piątkę, a czasem we czwórkę, to nie ma możliwości sobie kogoś dobrać. Spoko loko :lol:
Myślałem, że chcecie, żeby redcafe wygrywało turnieje, ale nie, liczy się własny interes. Nie musimy nic zmieniać, może się kogoś na otwartych pokojach znajdzie.

W sumie mało mnie to teraz interesuje, co sobie tam ustalicie to będzie. Ja się już do tego nie wtrącam.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 20-07-2011 14:39

sebos_krk napisał(a):To może w ogóle wymyślmy sobie inne nazwy, nie grajmy pod szyldem redcafe i grajmy na osobnych turniejach. Idea stworzenia najmocniejszej kadry widocznie nie wypaliła, bo jak nam potrzeba uzupełnienia składu, bo mamy problem z zebraniem się w piątkę, a czasem we czwórkę, to nie ma możliwości sobie kogoś dobrać. Spoko loko :lol:

To co chodzi o to, że macie zbyt wąską kadrę? No to weźcie Breaka.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 20-07-2011 14:40

[Obrazek: popcorn.gif]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 20-07-2011 14:46

Ten czat do obgadania, to najlepszy pomysł...tam zawsze jest dużo śmiechu <hahaha>