Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 14:52

Cytat:Myślałem, że chcecie, żeby redcafe wygrywało turnieje, ale nie, liczy się własny interes. Nie musimy nic zmieniać, może się kogoś na otwartych pokojach znajdzie.
Chodzi o dobrą zabawę, bo tym w końcu jest hax. Zabawa zabawą, ale nawet w niej nie chce się przegrywać, więc nie rozumiem zupełnie dlaczego robisz zaraz taką aferę. Jak to mówią, ciepiesz się jak sagi (nagi) w pokrzywach Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 14:53

Cytat:Zabawa zabawą, ale nawet w niej nie chce się przegrywać
Otóż to, nikt nie chciał Wam rozwalać pół drużyny, bo najpierw pomysł był taki, żeby wziąć robaka i zrobić skład

gk: robak
dm: sbs
atak rotacyjnie jak w hokeju:
adis - angel
ruud - mucha

Oczywiście ja poglądowo swoją osobę umieściłem, wcale nie muszę grać.
Jednakże wtedy to byłaby afera, więc właśnie dlatego wolałem intela, bo podobnie jak kaka będzie robił swoje, a nie strzelał fochy, a szans na grę miałby wbrew pozorom sporo, bo jest uniwersalny, a u nas luki w składzie się zdarzają.
Z tą kadrą C dla kaki to śmiechu warte, gość realowi zwycięskie bramki strzelał, więc się opłacało czasem posiedzieć na ławce, moim zdaniem przynajmniej. Poza tym każda ekipa musi mieć 6, a dobrze by było jak inni 8 równorzędnych grajków.
Rav nie grał, bo rzadko bywał, a Break bywa jeszcze rzadziej, poza tym nie ten typ gracza jest potrzebny.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 14:56

Jeśli mam być szczery to trochę głupi pomysł, bo Ty jako najlepszy GK u nas na forum marnowałbyś się jak stoper, gdzie z kolei Adaś nie ma sobie równych.

Tak jak mówiłem, RCB przedyskutuje sobie ten temat w swoim gronie w czwartek i potem się zobaczy. A na teraz proponuję włączyć więcej luzu, a nie rzucać tekstami, że mamy grać pod innymi szyldami...


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 15:05

Foster napisał(a):Jeśli mam być szczery to trochę głupi pomysł, bo Ty jako najlepszy GK u nas na forum marnowałbyś się jak stoper, gdzie z kolei Adaś nie ma sobie równych.
Nie masz racji. Adis marnuje się na stoperze, bo należy do najlepszych graczy ligi w ogóle - a takich lepiej mieć w ofensywie, bo z pozycji DM-a to można co najwyżej się wkurzyć i iść do przodu jak w ostatnim meczu z interem, gdzie nic nie szło, a jak poszedł to od razu 5 wpadło. Stawiamy go z tyłu, bo jest kim grać z przodu, a przy okazji zyskujemy żelazną defensywę. Ale nie zawsze jest kim grać, bo muszka bywa co jakiś czas, angel czasami jest afk. Ja bym spokojnie na DM podołał, gdyby z tyłu stał ktoś dobry, a nie pierwszy z brzegu. Ba, zrobiłbym więcej, bo nie ma nic gorszego jak kolegom z przodu nie idzie, rywal robi trzy akcje i wpadają trzy bramki. Czasem dodatkowa opcja rotacji w składzie by się przydała.
Aczkolwiek to był luźny pomysł, bo ustawienie jeśli tylko jesteśmy wszyscy jest idealne, gorzej jak nas nie ma, wtedy ktoś uniwersalny by nam się bardzo przydał.

Adis, smacznego.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 20-07-2011 15:19

Sebos napisał(a):Trochę przykre, że nagle wyszło szydło z worka. Trza było stworzyć jedną kadrę - 12 osób, a nie kombinować jak wszystkich pogodzić. Na pewno zajebiście by się co niektórzy bawili, bo by nawet szansy na posiedzenie w roomie nie mieli, chyba że sezon liczyłby ze 40 spotkań. I kto by te składy ustalał za każdym razem...
Róbcie jak chcecie.
Jedna kadra. Sebos, Adis, Wiewiór, Mucha, Ruud, Kaka, Rav, Fost, Intel, Kris, Red, Wróg, Robak, Kojot, Break. 15 osób, a tylko 4 gra w podstawie. Trochę mija się to z głównym celem, czyli grą w haxa.

RedLucas napisał(a):Tak odbiegając od tematu, to może by założyć kadrę C? Mnóstwo mamy gości, którzy na pewno nie są zadowoleni z ilości spotkań. Kaka, kojot, rav, break też chciałby grać, grają także jakieś Roxanny. W tych dwóch kadrach robi się trochę ciasno.
+1. Jeśli byłbym na miejscu osób, które nie wiele występują i jeśli zależałoby mi żeby rzeczywiście sobie pograć - a nie tylko oglądać mecze - z dobrymi drużynami z innych stron, to byłbym za wprowadzeniem kadry C. A tak, jako że gram w B regularnie, to jestem neutralny. Bo zarówno pasuje mi, jak drużyna ma kilku rezerwowych, ale i zarówno zrozumiem, jeśli te osoby będą chciały utworzyć kadrę numer 3, żeby grać. A jako że mamy 15 osób - wymienionych powyżej - to można zrobić po 5 graczy w każdym teamie.

Intel napisał(a):Ja jestem na tak, ale kadra C jak dla mnie mogłaby stanowić taką jakby pulę zmienników dla obu drużyn.
Też o tym myślałem, tylko nie wiem jakby to przeszło na turnieju... :mrgreen: Pytanie jeszcze, czy wszystkie trzy kadry zrobilibyśmy wyrównane czy hierarchia A>B>C.

sebos_krk napisał(a):To może w ogóle wymyślmy sobie inne nazwy, nie grajmy pod szyldem redcafe i grajmy na osobnych turniejach. Idea stworzenia najmocniejszej kadry widocznie nie wypaliła, bo jak nam potrzeba uzupełnienia składu, bo mamy problem z zebraniem się w piątkę, a czasem we czwórkę, to nie ma możliwości sobie kogoś dobrać. Spoko loko
Myślałem, że chcecie, żeby redcafe wygrywało turnieje, ale nie, liczy się własny interes. Nie musimy nic zmieniać, może się kogoś na otwartych pokojach znajdzie.

W sumie mało mnie to teraz interesuje, co sobie tam ustalicie to będzie. Ja się już do tego nie wtrącam.
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
Gdybym był tak jak Sebos w kadrze A - czyli tej drużynie, która z założenia miała być najmocniejsza - to też bym optował za tym, żeby grali w niej sami najlepsi gracze, tym bardziej jakbyśmy przegrali ligę minimalnie. Jak jestem w B, to jednak wolę, żeby kadry były bardziej wyrównane, żeby w B też byli świetni gracze, z którymi będzie się dobrze grało i będzie szansa zajęcia dobrego miejsca. A nie odgrywania takiej roli jak Castilla czy Primavera. Co innego, że to też załatwiło kadrę A odnośnie tytułu, bo z B stracili w sumie 4 punkty, kiedy to Real oba mecze ze swoją drugą kadrą wygrał. I tym samym rozumiem zarówno Sebosa, jak i Fostera.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 20-07-2011 16:42

Ludzie spokojnie - Foster sam na początku tej burzy która się tutaj rozpętała w sprawie "afery transferowej" nie wymieniłeś Intela w gronie osób których nie chcesz by odeszły z RCB - dopiero po odpowiedzi Sebosa i Paweł okazuje się ważną postacią w drużynie (nie odbierz tego jako czepianie się)

Macie w kadrze 4 (Kris/Wrog/Intel/Foster) którzy ogarną DM w RCA (Adis/Ja) przeważnie to wygląda tak ,że przy dobrym wyniku zmieniamy się pozycjami
Nie mamy możliwości zagrania z Adamem jako napastnicy bo reszta naszej kadry lepiej się czuje w ataku niż w def ,a po takim transferze pozycja Kaki/Muchy/Ruuda zostaje zagrożona bo nikt miejsca w składzie nie dostaje z urzędu ;] szansa dla mnie i Adisa zagrania tego co prezentujemy w sparach a czego nie możemy przełożyc na mecze ligowe

Kadry by wyglądały tak: po 3 graczy uniwersalnych + napastnicy a jeszcze zostają wolni gracze których można dobrać ;] chociaż Roksana słyszałem ma angaż w RCB to nam zostaje Break

Oczywiście możemy jeszcze o tym pogadać - najlepiej głosowo wczoraj testowaliśmy TeamSpeaka i odbiór był kapitalny


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Breakthru - 20-07-2011 17:07

To ja 3 słowa tylko z punktu widzenia mojego.

Parę meczy zagrałem znośnie, czasem nawet fajnie ale głównie kiedy grałem z Robalem, czy Sebosem. Głównie wtedy, bo raz, że z Robalem jakoś się rozumiemy i wychodzi nam czasem klepka ładna i z Sebosem, bo bramka jest prawie zamurowana. Mniejsza o personalia, z lepszymi nawet taki początkujący kopacz jak ja, lepiej gra. Bo i podanie dostanie idealne, a to ktoś mu się wystawi tak, że wystarczy tylko wcisnąć ten x, żeby zaliczyć asystę.

Pochlebia mi, że tu i ówdzie ktoś wspominał o daniu mi szansy. Ciśnienia na reprę (którąkolwiek) okrutnego nie mam, zacząłem niedawno, znam swoje możliwości i co więcej, znam ogrom swoich wad (w defensywie :plask: ).

No i właśnie, pytanie jest do tych obcykanych graczy: Czy mamy z kogo ułożyć kadrę C w defensie, na bramce? Czy też będzie to grupa chętnych, która będzie tylko dawcą punktów dla innych. Czasu, żeby to sprawdzić jest sporo, bo o ile dobrze wyczytałem na którymś chacie, sezon zaczyna się w październiku.

Czy też lepiej mieć dwie kadry z mocnymi ławkami?

Jak ktoś uzna, że się do A,B,C, czy D do czegoś przydam, będzie miło ale obrażać się na kogoś za brak powołań nie będę. Nie chcę się na siłę nigdzie pchać, jeśli będą lepsi na moją pozycję.

Peace

P.S.
Swoją drogą, skoro jest tylu chętnych do grania przez wakacje, to może jakaś mała wewnętrzna liga wakacyjna?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 20-07-2011 17:19

Skoro mamy mieć wszystkie równe kadry to i C Wink . Nie no żartuje, nie sądzę, żeby to był dobry pomysł, tak jak brejk piszę, nie sądzę, żeby byli tacy zawodnicy, którzy mogli by uzupełnić daną formację, bo tak naprawdę to rezerwa w kadrze b i a to prawie sami napastnicy. Nie wiem, czy bym się pisał na kadrę C, poczekam jak to się rozwinie, szczerze lubię swoją '' rolę '' w kadrze B, jeśli w ogóle jakąś spełniam, zagrałem chyba 3 (?) nie pełne mecze, mało, ale zawsze coś. Wiem, że wygryzienie Redzia, czy Krisa, proste nie jest, jeśli w ogóle możliwe, ale jakby mi się udało to jeszcze większa satysfakcja Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 20-07-2011 18:11

Miśki, będę jutro wieczorem dostępny, włączę się do dyskusji. Do tego czasu nie pozabijajcie się, bo było już wystarczająco dużo konfliktów :!: :!:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 18:36

Po co ma istnieć kadra C, jak i tak nie weźmie udziału w żadnym turnieju, bo jej członkowie muszą uzupełniać skład dwóm pierwszym zespołom. Więc gdzie będą takim składem grać? Poza tym aż tak dużo wolnych graczy to ja nie widzę, a tutaj trzeba się regularnie zbierać. Rozleci się w miesiąc jak parę razy mecz się nie odbędzie.

Poza tym jeszcze raz powtórzę - nie chodzi o to, że my mamy mocny pierwszy skład, bo wy na to patrzycie, trzeba myśleć co będzie, jak dwóch, trzech z podstawy jest nieobecnych. Czy wtedy aby siła drużyny drastycznie nie spada? To w końcu jest pierwsza reprezentacja czy piąta? Rywale nie śpią.

Dla mnie to było na początku proste. Zrezygnuje z gry w kadrze wiewior - dostaję reda do ataku, ja zrezygnuję, bo mi się odechce grać, to robaldo od razu przechodzi. Ale wiem, że jak teraz komuś od nas się znudzi ta zabawa, to rca może się okazać grającą na tym poziomie co rcb. To ja zamiast dwóch tanich wódek, wolę kupić jedną droższą whisky.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 20-07-2011 21:41

Cytat:Ludzie spokojnie - Foster sam na początku tej burzy która się tutaj rozpętała w sprawie "afery transferowej" nie wymieniłeś Intela w gronie osób których nie chcesz by odeszły z RCB - dopiero po odpowiedzi Sebosa i Paweł okazuje się ważną postacią w drużynie (nie odbierz tego jako czepianie się)
Przeoczyłem po prostu Intela. Gdyby było inaczej nie "walczyłbym" teraz o niego.

Cytat:Macie w kadrze 4 (Kris/Wrog/Intel/Foster) którzy ogarną DM
Kris i DM? Nie bardzo... Krzyś to Solskjaer.

Cytat:Dla mnie to było na początku proste. Zrezygnuje z gry w kadrze wiewior - dostaję reda do ataku, ja zrezygnuję, bo mi się odechce grać, to robaldo od razu przechodzi. Ale wiem, że jak teraz komuś od nas się znudzi ta zabawa, to rca może się okazać grającą na tym poziomie co rcb. To ja zamiast dwóch tanich wódek, wolę kupić jedną droższą whisky.
Jak widać mieliśmy inne poglądy na temat rozdziału kadr. Nie żeby coś, ale jakoś bardzo nie odstajemy od Was poziomem (dwa remisy).

Mówię raz jeszcze, jutro po sparingu(ach) RCB się zbierze w swoim gronie, pogadamy sobie ustalimy co i jak, a potem się jakoś przecież dogadamy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 20-07-2011 23:51

Jak Wiewiór już wspominał można wbijać na kanał TS. Na razie przesiadujemy na wolnych kanałach, ale czekam na odpowiedź od admina i już w niedalekiej przyszłości będzie można zbierać się na nasz własny pokój RC. Także Panowie, do biedronki marsz i kupujemy mikrofony.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 20-07-2011 23:59

Przyznać się kto dzisiaj na TS'e śmiał się z biednego sbs? Sad


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 21-07-2011 00:05

Wszystkich obsmarowali (śmy ?) :oops:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 21-07-2011 00:07

Nalot kolesi z Chile był najlepszy <rotfl> - "kto tam znany w Polsce teraz z piłkarzy .... Tomasz Jodłowiec :mrgreen: )