Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 21-07-2011 21:12

Ściągasz TeamSpeak 3, instalujesz, odpalasz, dajesz connect to server, wklepujesz dane
ts.rpgshop.com.pl:3180
wybierasz :
Kanał 47- Redcafe
Hasło- jak do hosta w haxie

Wsio.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 21-07-2011 21:21

Client 32-bit

Client 64-bit

Server 32-bit

Server 64-bit

Który? Big Grin


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 21-07-2011 21:22

Client 32, albo 64. Zależy od kompa.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 21-07-2011 21:24

Piszę to tutaj, bo w shoucie nie wszyscy przeczytają.
Jeśli wszystko dobrze pójdzie to dzisiaj rozegramy taki mini turniej, w którym weźmie udział 5 drużyn: nasze obie kadry, Barca, Real i Castilla. Tutaj macie tabelkę: <a class="postlink" href="http://www.haxball.gr/league/view/24423">http://www.haxball.gr/league/view/24423</a> Jako że jest już późno, a po za tym to tylko sparingi, to mecze będą trwać 10 minut (5x2).


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 21-07-2011 21:31

I fajnie Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 21-07-2011 23:09

Mam gorącą prośbę. Zamiast ustawiać na przypale jakieś gierki bez taktyki, bez czasu i z rzadka bez warunków, które tylko do kłótni doprowadzają, bo z tego co zauważyłem rywalom też się średnio uśmiechało grać - proponuję robić tak:

-umawiamy mecz z drużyną, która wystawia dwa składy i RCA oraz RCB gra sobie osobno swój mecz 2x10 minut

-można się przy okazji umówić na inny termin lub zagrać trochę później zamieniając się przeciwnikami

Tyle. To ma jakiś sens wtedy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 21-07-2011 23:18

Ok to tak podsumowując. Takie mini turnieje w takich późnych porach - co spowodowało że mecze graliśmy tylko 10 minut - raczej nie mają zbyt dużego sensu. Wszystko zaczęło się od mojej rozmowy z kapitanem Barcy. On powiedział że zagada z Realem czy też zagrają, a wyszło tak, że jeszcze Castilla doszła. Taki turniej po 20 minut i każdy z każdym 4 mecze to można by rozegrać, ale zaczynając gdzieś od 20-21 na spokojnie.

Co do naszych meczów. Z Realem defensywa przez większość czasu, jakoś obroniliśmy remis. Z Barcą głównie lagi, jedna bramka autorstwa Fostera zadecydowała o zwycięstwie. Na derbach było już za dużo ludzi i host średnio to wytrzymywał; skończyło się bez bramek. Z Castillą nie zagraliśmy, bo nie mieli już kompletnego składu.

Na przyszłość będzie trzeba umawiać mecze z jedną, dwoma drużynami, o wcześniejszej porze (max 22, a nie 22:30 jak nie lepiej). Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 22-07-2011 08:21

Wczoraj przed tym turniejem RCB spotkało się w swoim gronie i "dyskutowało" na temat wymiany, a także wybrało kapitana na kolejny sezon. W sprawie Intela, zespół podzielił się na pół. 3 osoby nie miały nic przeciw wymianie, 3 osoby były przeciwne, dlatego też decyzja należy do samego zainteresowanego. Jak Paweł zadecyduje tak będzie. Jeśli by jednak doszło do wymiany to będziemy się musieli dogadać w sprawie wymiany. Jeśli chodzi o kapitana, to zespół podjął decyzję, że to ja nadal nim będę.

Co do sparingów, to myślę najlepiej będzie jeśli RCA i RCB będą sobie ustalały osobno, bo jednak 2 x 20 min (2 x 2 x 10min) to trochę czasu i nie każdy może go mieć. No chyba, że się uda fajnie wszystko zgrać, to wtedy ustalić razem np. z Interem i zagrać A vs A, B vs B, A vs B, B vs A.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 22-07-2011 11:50

Taki meczyk 2 x 20 min, to by było coś Wink W sumie, to chyba jeszcze ani razu nie robiliśmy takiego jednego długiego spotkania (40 minut :-D ), a jak dla mnie to fajne urozmaicenie. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 22-07-2011 11:55

Bądźmy profesjonalistami, co to my młodsi trampkarze jesteśmy? Dawać dwa razy 45 minut, przerwa 15, a w niej suszarka od Fostera i Wiewióra 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 22-07-2011 11:56

:plask:
Przecież 2 x 20 min oznaczało 2 mecze po 2 x 10 min.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 22-07-2011 13:54

sport.pl napisał(a):Z ostatniej chwili: Intel podpisuje kontrakt!

Paweł Brachaczek, czyli popularny Intel, reprezentant drugiej kadry RedCafe w Turnieju Narodów, a także Lidze Klubowej, na co dzień napastnik Luroin HC, czołowego klubu ligi, dwa dni temu potwierdził zainteresowanie innych reprezentacji jego usługami. Jego nowym pracodawcą miała się stać pierwsza kadra RedCafe, drugi zespół Ligi Klubowej. Intel stwierdził przy tym, że w piątek, w okolicach godziny 14:00 czasu brytyjskiego, ogłosi swoją decyzję kończącą ostatecznie sagę transferową z jego udziałem. Miliony kibiców na całym świecie oczekiwały na jego słowa, w międzyczasie śpiewając pieśni takie jak "Red-ca-fe A, A-A-A-A-A-A-A" oraz "Red-ca-fe B, B-B-B-B-B-B-B" na melodię "hej ... gol!". Wciąż jednak transfer nie był pewny, gdyż władze jego dotychczasowej reprezentacji, RCB, konsekwentnie odrzucały kolejne oferty. W końcu jednak i oni spasowali, wczoraj w godzinach wieczornych pozostawiając decyzję o transferze samemu zainteresowanemu.

Ten postanowił, zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, zakończyć tą "aferę transferową" dopiero dzisiaj. Długo zastanawiał się nad tym, którą stronę obrać w swojej prywatnej posesji na Lazurowym Wybrzeżu. W końcu jednak zdecydował. Punktualnie, o 13:41 czasu brytyjskiego, wyszedł na balkon powiadomić rozentuzjazmowanych fanów obu drużyn, oczekujących właśnie na niego. Intel zabrał głos i tłum zamilkł.

- Podjąłem decyzję. Długo liczyłem, gdzie więcej minut zagram, gdzie więcej trofeów wygram. Stwierdziłem jednak, że to drugie jest ważniejsze. Dlatego...

...zostaję w RCB! Wierzę, że jesteśmy w stanie wygrywać, wierzę, że mogę być ważną częścią Naszej drużyny, wierzę, że dokonałem dobrego wyboru, pozostając wiernym teamowi, którego częścią jestem od jego powstania. Wierzę, że mogę osiągnąć tutaj to samo, co udałoby mi się wygrać z RedCafe A.

Pragnę jednak podziękować RCA za zainteresowanie mną i powiadomić wszystkich, że w razie drastycznych osłabień teamu mogą liczyć, że w jakiś sposób RedCafe B ich wzmocni i istnieje duża szansa, że tym wzmocnieniem będę ja. Dziękuję za uwagę!

Tak więc skończyła się afera transferowa wraz z przedłużeniem kontraktu Intela z RedCafe B, co stało się punktualnie o 13:15 czasu brytyjskiego.

Krystian Robak, korespondent sport.pl na Lazurowym Wybrzeżu i gwiazda tego właśnie portalu, kolega z drużyny Intela oraz świetny bramkarz

A tak naprawdę, to ja, Intel

Myślę, że ten artykuł, opublikowany dziś na sport.pl, służy za wystarczające wytłumaczenie mojej decyzji. Gdyby ktoś chciał jeszcze coś o kulisach transferu dowiedzieć, nie ma problemu - z chęcią opiszę.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 22-07-2011 14:03

Po takiej decyzji Intela pozostaje jedynie zatwierdzić skład RCB na kolejne zmagania.

robaldo, Intel, Wróg Arsenalu, RedLucas, Kris 1908, kojot, Foster.

RCA
Ostatnio na forum pojawiła się Roksana, która jak widać również wpadła w ten nałóg. I trzeba przyznać, że radzi sobie naprawdę bardzo dobrze. Dziś grała z nami zarówno jako box to box i jako DM. W obu przypadkach radziła sobie naprawdę dobrze. Oczywiście jakieś tam błędy taktyczne popełniała, ale zagłębicie już w Wasz system gry, pogracie razem trochę i macie bardzo dobrą alternatywę dla Adasia.
Taka mała sugestia z mojej strony Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 22-07-2011 14:04

Kurwa nie przeszedł :| . Nie no świry, powodzenia w RCB Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 22-07-2011 15:09

RCA przyciśnie, będziemy więcej trenować we własnym gronie, żeby jeszcze bardziej się zgrywać. Mecze będzie trzeba umawiać tylko w ten sposób, żeby wszyscy byli dostępni - to na początek. Wzmocnień w podstawie nie potrzebujemy żadnych, a kadrę jakoś się uzupełni. W końcu czas na jakiś prestiżowy tytuł.

Poza tym jak gracie na otwartych pokojach przypatrywać się ludziom, może się kogoś wyhaczy.
Roksana? Musi grać po 22, żeby można było coś więcej powiedzieć.