Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 22-07-2011 15:34

sebos_krk napisał(a):Roksana? Musi grać po 22, żeby można było coś więcej powiedzieć.

Dokładnie, o 22 zawsze przychodzi szczyt formy Wink

Pany, generalnie ja jutro z rana wyjeżdżam, wracam 1 sierpnia, więc na mnie nie możecie liczyć w najbliższym czasie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 22-07-2011 15:37

A i jeszcze jedno. Uważamy z angelito, że ruuud i kaka musicie trochę pograć sparingów na DM. Proponuję wieczorami pocisnąć w składzie RCA i zamieniać się co mecz pozycjami, żeby nikt na siłę godzinami tam nie siedział, ale ćwiczyć trzeba, bo może się okazać, że podstawowym atakiem będzie adis - angel. Moim skromnym zdaniem muchy cofać sensu nie ma.

Pewnie wieczorem ogarnę TS to wbiję, bo nie wiem co sobie co niektórzy już tam pokombinowali.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 22-07-2011 15:38

sebos_krk napisał(a):Roksana? Musi grać po 22, żeby można było coś więcej powiedzieć.

Pasowałaby mi wcześniejsza pora - np. po 21, ale skoro zawsze gracie po 22, to jakoś postaram się uczestniczyć w tych meczach, jeśli większość nie ma nic przeciwko. Od razu mówię, żeby kokosów nie oczekiwać, bo musiałabym się z Wami zgrać i poznać Wasz styl gry i zasady, na jakich funkcjonujecie. Wink Ale jeśli byście zechcieli, to czemu nie?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 22-07-2011 15:40

Ostatnio gramy coraz później. Tak od 22 do 1 :-D Też bym wolał wcześniej, bo przez tych baranów się nie wysypiam.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 22-07-2011 20:58

<a class="postlink" href="http://i51.tinypic.com/2s773w9.jpg">http://i51.tinypic.com/2s773w9.jpg</a>

Robak i Ci co mają echo. To co zaznaczyłem na czerwono musisz mieć zahaczone.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 23-07-2011 13:45

Pany z RCA - jako ,że nie doszło do transferu Intela któryś z was Kaka/Ruud uczycie się grać na sparach DM-a ;]
Ponownie będę kapitanować pierwszej drużynie 8-)
Sbs jako GK jest jedyny pewniak ,że zaczyna mecz od początku - reszta kadry od dziś zaczyna na nowo walczyć o miejsce w składzie (więc nie radzę się w sparach opierdalać)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 23-07-2011 13:50

sebos_krk napisał(a):RCA przyciśnie, będziemy więcej trenować we własnym gronie, żeby jeszcze bardziej się zgrywać. Mecze będzie trzeba umawiać tylko w ten sposób, żeby wszyscy byli dostępni - to na początek. Wzmocnień w podstawie nie potrzebujemy żadnych, a kadrę jakoś się uzupełni. W końcu czas na jakiś prestiżowy tytuł.
Angelito napisał(a):Pany z RCA - jako ,że nie doszło do transferu Intela któryś z was Kaka/Ruud/Rav uczycie się grać na sparach DM-a ;]
Ponownie będę kapitanować pierwszej drużynie 8-)
Sbs jako GK jest jedyny pewniak ,że zaczyna mecz od początku - reszta kadry od dziś zaczyna na nowo walczyć o miejsce w składzie (więc nie radzę się w sparach opierdalać)
Jakie nastroje bojowe w RCA. :mrgreen: Aż szkoda że ta liga rusza dopiero za dwa miesiące...


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 23-07-2011 14:08

Ja już sam nie wiem czego wy ode mnie oczekujecie. Najpierw miałem być napastnikiem i tylko tam skupiać się na grze. Następnie przyszedł luźny pomysł na bycie bramkarzem (sic!), aby Sebos mógł grać na DM. Teraz znów zmiana i jednak mam ćwiczyć DM. Nie odbierajcie tego jak jakieś żale, bo nie o to mi chodzi. Po prostu wiedząc na czym stoję łatwiej będzie mi podnosić własne umiejętności. Chyba, że mam być reprezentacyjnym Johnem O'Shea to zacisnę zęby jak Irlandczyk i nie powiem ani słowa.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 23-07-2011 14:12

Rav może był złym pomysłem DM (cofam to) Wink Rav i Mucha mają się skupić tylko na ataku (na sparach ma dużo bramek wpadać) - Ty i Ruud ćwiczycie dodatkowo DM-a ,żeby być takimi uniwersalnymi graczami jak ja i Adis ;]
Chcę mieć kilka możliwości ustalenia składu przed meczem ligowym + w trakcie meczu robienia zmian (z możliwością zmian pozycji poszczególnych graczy)

Co do "wolnych" graczy jeśli przez ten czas pokażą dobry haxball to dam im szanse i dołączą do nas Wink lub RCB (jeśli Foster będzie chciał kogoś)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 23-07-2011 15:42

Kaka musicie być bardziej uniwersalni, a ponieważ w ataku gracie już dobrze to teraz należy wylatać te kilkanaście godzin na DM'e. Poza tym akurat dla Ciebie to szansa, żeby więcej grać.
Angelito napisał(a):Rav i Mucha mają się skupić tylko na ataku
A ja bym ravcia też wciskał co jakiś spar na dm'a, ale nie po to, żeby tam później na lidze grał, ale dla dyscypliny, bo nie możemy sobie pozwolić na posiadanie w kadrze gracza, który mało pracuje na boisku. Choćby milion goli strzelał to mecz się rozgrywa we czterech, a nie jedenastu.

Trzeba się czasem zbierać i grać wieczorami w składach kadry po 6-7 osób, gdzie co mecz wymieniamy jakąś dwójkę, jedni na ławkę, drudzy na boisko. Kilka gierek po 7 minut i lepsze to niż bieganie bez celu.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 23-07-2011 15:44

Cytat:nie możemy sobie pozwolić na posiadanie w kadrze gracza, który mało pracuje na boisku.

To samo chciałem przekazać Redorowi, ale się boję, bo skurczybyk nie dość, że riposty ma mocne to ostatnio agresywny się staje. :roll:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 23-07-2011 16:17

Napisał do mnie Klose z FCInter.pl i zaproponował spara. Ja oczywiście się zgodziłem i ustaliliśmy, że zagramy dzisiaj o 21. W trakcie rozmowy wyszło jednak na to, że Klose odszedł z Interu i założył swoją własną drużynę - Czerwone Żelki Tongue, z którą może wystartuje w następnym sezonie Ligi Klubowej. Dzisiaj mają grać spara z jakimś innym zespołem o 19, tylko że to jeszcze nie jest pewne, bo nie wiadomo czy będą mieć czwórkę na wieczór. Umówiłem mecze dla obu kadr na co Klose się zgodził (po 20 minut). Tylko tak swoją drogą, nie wiem czy na pewno odbędą się dzisiaj dwa spotkanie, bo może przecież się zdarzyć tak że ktoś od nich pójdzie już po pierwszym (bo np. nie będzie mu się chciało grać przez 40 min w haxa), ale jak coś to przecież można umówić się na inny dzień. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 23-07-2011 17:16

rav10 napisał(a):
Cytat:nie możemy sobie pozwolić na posiadanie w kadrze gracza, który mało pracuje na boisku.

To samo chciałem przekazać Redorowi, ale się boję, bo skurczybyk nie dość, że riposty ma mocne to ostatnio agresywny się staje. :roll:

Ja agresywny? No dajże spokój Wink

Poza tym Patrys mi jeszcze nie dał takiego zalecenia Big Grin


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 23-07-2011 18:39

Jeśli mecze będą dzisiaj - na mnie nie liczcie, oglądam mecz o 3. miejsce w Copa America pomiędzy Wenezuelą a Peru. Potem oglądam z kolei nasz mecz, więc dziś haxować nie będę w ogóle. Jutro z kolei jest finał Copa America, więc sparingu też bym nie zagrał.

Tak więc, jeśli ten mecz grany będzie dziś lub jutro, RCB z racji nieobecności mojej, Krisa i Reda (niby pisze na forum, ale nie u siebie jest, to pewnie nie zagra) musi wystawić do składu Kojota ( :o ) lub dokoptować Roksanę/Brejka/kogokolwiek innego.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 23-07-2011 18:49

Jeśli będzie to jakaś przyzwoita pora jak na moje egzystowanie i byście zechcieli, to możecie na mnie liczyć. Może się na coś przydam, jeśli będzie brakować aż trzech zawodników. Wink