Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kojot - 24-07-2011 21:16

Ja grałem w drugiej połowie, więc wiesz... :roll:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 24-07-2011 21:46

robaldo napisał(a):Ale napaleńcy :-D , tylko jakiś lepszy host by się przydał, bo ja to dzisiaj non-stop 150/200 i w górę... :?
No właśnie też zaproponowałem im, żebyśmy zagrali na innym hoście, więc może u Ciebie Robak? :mrgreen:

Adis napisał(a):Przegrać z Czerwonymi Żelkami? Jak to brzmi w ogóle... :?
Nazwa nie gra. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 24-07-2011 21:48

ale obciach. Tak sobie czytam na telefonie jaki byl wynik i jestem w szoku ze nie daliscie rady bo oni wczoraj wygladali raczej na takich co we trzech ich szlo ograc Big Grin jeden klose to za malo.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 24-07-2011 21:59

Wróg Arsenalu napisał(a):robaldo napisał(a):Ale napaleńcy :-D , tylko jakiś lepszy host by się przydał, bo ja to dzisiaj non-stop 150/200 i w górę... :?


No właśnie też zaproponowałem im, żebyśmy zagrali na innym hoście, więc może u Ciebie Robak? :mrgreen:

:roll: <hahaha>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 24-07-2011 21:59

sebos_krk napisał(a):ale obciach. Tak sobie czytam na telefonie jaki byl wynik i jestem w szoku ze nie daliscie rady bo oni wczoraj wygladali raczej na takich co we trzech ich szlo ograc Big Grin jeden klose to za malo.
Wczoraj nie grali w swoim pełnym składzie, przecież jednego gościa który nie przyszedł zastępowała u nich Roxanne. Z resztą imo dobry mecz dzisiaj zagrali.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 24-07-2011 22:20

Jak nie pojadę jutro do Katowic to możemy grać.

Rzeczywiście obciach taki, że zaraz się pójdę pociąć...

Szkoda, że nie ma Krzysia i Łukasza, bo tak można by jeszcze jakoś inaczej pokombinować z ustawieniami, a tak mamy bardzo ograniczone pole manewru.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-07-2011 07:02

Foster napisał(a):Rzeczywiście obciach taki, że zaraz się pójdę pociąć...
:? jak już jesteście tacy nasi wielcy konkurenci to nie będę współczuł.

Wróg Arsenalu napisał(a):Wczoraj nie grali w swoim pełnym składzie, przecież jednego gościa który nie przyszedł zastępowała u nich Roxanne.
A Wy zagraliście w pełnym? :-D W sumie mogliśmy zrobić sabotaż i przegrać 0-10, żeby poszło na konto rcb <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 25-07-2011 08:48

Ja w ogóle nie lubię grać takich mało przygotowanych meczów, z drużyną o mało motywującej nazwie, nie w pełnym składzie i jeszcze z TSem w uszach (choć i tak się nie dekoncentrowałem specjalnie, bo mówić nic nie mówiłem). W ogóle jakoś nie czułem atmosfery meczu reprezentacyjnego, ot, zwykły sparing. W każdym razie nie ma co się usprawiedliwiać, bo nas cisnęli mimo tego, że umiejętnościami im (tak sądzę) dorównujemy i każdy wynik prócz wygranej należy uznać za niezadowalający (choć to tylko spar jest).

A jakby co, rewanż mogę grać i tym razem postaram się zagrać lepiej.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 25-07-2011 09:38

sebos_krk napisał(a)::? jak już jesteście tacy nasi wielcy konkurenci to nie będę współczuł.
O co Ci kurwa chodzi? Pieprzysz jakiś rzeczy o konkurentach, inny szyldach... weź zluzuj trochę.

Wróg Arsenalu
Adis napisał(a):Ściągasz TeamSpeak 3, instalujesz, odpalasz, dajesz connect to server, wklepujesz dane
ts.rpgshop.com.pl:3180
wybierasz :
Kanał 47- Redcafe
Hasło- jak do hosta w haxie

Jak coś możemy dzisiaj grać, bo nie pojechałem do Katowic. O 20 jak wczoraj?

Intel napisał(a):(choć i tak się nie dekoncentrowałem specjalnie, bo mówić nic nie mówiłem)
No a właśnie po to mamy ts żeby mówić Wink Jeszcze założy Wróg i dzisiaj podczas meczu możemy się komunikować i wtedy nie będzie błędów jak wczoraj Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 25-07-2011 11:19

Foster napisał(a):O co Ci kurwa chodzi? Pieprzysz (...)... weź zluzuj trochę.

Proponuje zacząć od siebie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-07-2011 11:19

Widzisz Foster, to Ty jesteś od pewnego czasu bardzo nerwowy na forum, zmieniłeś się w tym względzie, co wiele osób zauważyło, z tego co wiem. Więc nie dziwię się, że teraz tylko Ty reagujesz, bo każdy inny gracz doskonale wie, że nikomu w haxa nie życzę źle i ogólnie chyba nie jestem userem, który komuś wadzi.
W końcu to tylko internetowa zabawa, a Ty się spinasz. Zresztą sprawą z Intelem pokazałeś jak ważne jest to dla Ciebie. Więc o braku konkurencji to nawet nie wspominaj.
A pisać będę to, co będę chciał, nie czytaj po prostu.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 25-07-2011 11:55

Po prostu wkurza mnie takie pisane i tyle, zresztą nie pierwszy raz już zareagowałem na Twoją wypowiedź. Tyle.
Hax dla mnie nie jest najważniejszą rzeczą w życiu, ale jak się już w coś bawię, to chce fajnych dla siebie warunków, więc nie chciałem żeby Intel odchodził, proste.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 25-07-2011 12:42

sebos_krk napisał(a):A Wy zagraliście w pełnym? :-D W sumie mogliśmy zrobić sabotaż i przegrać 0-10, żeby poszło na konto rcb <niesforny>
No to chyba tym bardziej można zrozumieć naszą porażkę, nie?

Intel napisał(a):z drużyną o mało motywującej nazwie
:lol: Przecież nazwa nie gra... A jak jacyś tam pro gracze nazwali by swoją drużynę np. Siuśki Ze Starej Puszki to też by Ci się nie chciało z nimi grać "bo mało motywująca nazwa"? Smile

Intel napisał(a):nie w pełnym składzie
Ale przecież to był po pierwsze tylko sparing - przygotowanie do sezonu - a po drugie nieobecność Reda i Krisa była szansą dla Ciebie i Kojota żeby dłużej zagrać, więc trochę nie rozumiem czemu nie jesteś zadowolony. :mrgreen:

Intel napisał(a):W ogóle jakoś nie czułem atmosfery meczu reprezentacyjnego, ot, zwykły sparing.
Intel to następnym razem posłuchaj przed meczem hymnu Ligi Mistrzów, może się wczujesz. Tongue Z resztą właśnie to miał być i był zwykły sparing, a nie przecież żaden mecz o punkty w lidze... To wszystko ma służyć zgraniu zespołu przed następnym sezonem.

Intel napisał(a):W każdym razie nie ma co się usprawiedliwiać, bo nas cisnęli mimo tego, że umiejętnościami im (tak sądzę) dorównujemy i każdy wynik prócz wygranej należy uznać za niezadowalający (choć to tylko spar jest). A jakby co, rewanż mogę grać i tym razem postaram się zagrać lepiej.
Gdyby nie te lagi... :mrgreen: Nie no dzisiaj w rewanżu (z innym hostem <niesforny> ) myślę że nasza gra będzie wyglądać lepiej.

Foster napisał(a):
sebos_krk napisał(a):jak już jesteście tacy nasi wielcy konkurenci to nie będę współczuł.

O co Ci kurwa chodzi? Pieprzysz jakiś rzeczy o konkurentach, inny szyldach... weź zluzuj trochę.
Sebos sam jeszcze tylko podsycasz rywalizację pomiędzy obiema kadrami...

Dzisiaj rewanż o 20, RCA też oczywiście jeśli będziecie, bo wczoraj tylko Kaka z Wiewiórem byli. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 25-07-2011 13:05

Mój post był zabarwiony lekko humorystycznie (zwłaszcza część o nazwie), a komunikacja przez internet ma to do siebie, że bez emotikon za nic nie da się odczytać intencji współrozmówcy. Z kolei fragment o niepełnym składzie odnosił się do rozmowy Fostera z Sebosem na temat "obciachu". Ot, wina niechętnego korzystania z emotek i cytowania.

Lagi były konkretne - przy bramce pierwszej dla nich miałem ping 434/670 (chyba) i w mojej wersji akcji Wrogu wjechał z piłką do bramki. No cóż...


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 25-07-2011 13:12

Intel napisał(a):Mój post był zabarwiony lekko humorystycznie (zwłaszcza część o nazwie), a komunikacja przez internet ma to do siebie, że bez emotikon za nic nie da się odczytać intencji współrozmówcy. Z kolei fragment o niepełnym składzie odnosił się do rozmowy Fostera z Sebosem na temat "obciachu". Ot, wina niechętnego korzystania z emotek i cytowania.
Dokładnie, masz piwko za to. Tylko ja właśnie dlatego też używam tych emotikonek, by inni lepiej mnie zrozumieli. Wink

Intel napisał(a):Lagi były konkretne - przy bramce pierwszej dla nich miałem ping 434/670 (chyba) i w mojej wersji akcji Wrogu wjechał z piłką do bramki. No cóż...
U mnie to wyglądało na mocny strzał któregoś z tamtych. Smile Nikt nie nagrywał, wiec nie zobaczymy jak to było.