Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-07-2011 14:01

Dobre foster, nie będę już komentował gry rcb, ba proponuję, żebyś na treningach grał zawsze w przeciwnej drużynie, na wszelki wypadek, gdybym chciał na czacie lu ts'e wypowiedzieć się krytycznie o moim zespole.

Cytat:Mój post był zabarwiony lekko humorystycznie
Mój z obciachem też, ciężko było się domyślić.

eot z meine strony.

Wróg Arsenalu napisał(a):No to chyba tym bardziej można zrozumieć naszą porażkę, nie?
Chodziło mi o mecz sobotni, gdzie tylko Ty byłeś z waszego teamu na początku i robak doszedł w drugiej połowie. Swoją drogą Wrogu dobry DM, przydałbyś się u nas. Muszę napisać małymi literkami, żeby burzy nie było.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 25-07-2011 17:09

Cytat:Dobre foster, nie będę już komentował gry rcb, ba proponuję, żebyś na treningach grał zawsze w przeciwnej drużynie, na wszelki wypadek, gdybym chciał na czacie lu ts'e wypowiedzieć się krytycznie o moim zespole.
Ja może i nerwowo reagowałem, ale to co Ty ostatnio wymyślasz to :lol:

Wrogu gramy dzisiaj z tym Żelkami raz jeszcze czy nie?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 25-07-2011 18:05

Wszystko okaże się za godzinę czy Żelki będą w komplecie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 25-07-2011 18:23

Wróg Arsenalu napisał(a):Intel napisał(a):Lagi były konkretne - przy bramce pierwszej dla nich miałem ping 434/670 (chyba) i w mojej wersji akcji Wrogu wjechał z piłką do bramki. No cóż...


U mnie to wyglądało na mocny strzał któregoś z tamtych. Smile Nikt nie nagrywał, wiec nie zobaczymy jak to było.

Ja akurat też widziałem jak Wróg i nie mówię tego jako bramkarz, tylko bezstronny gracz RCB :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 29-07-2011 17:03

Randama z Interu wyszedł do mnie z następującą propozycją:

Cytat:robie przed liga
18:00:17
ME
18:00:20
16 druzyn
18:00:21
4 grupy
18:00:30
zainteresowani gra?
Czy obie reprezentacje są zainteresowane? Dajcie znać jak najszybciej.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 29-07-2011 17:56

Niedawno powstała reprezentacja forum i po paru sparingach postanowiliśmy zorganizować turniej reprezentacji różnych for.
Turniej odbywał by się na zasadach jak sama nazwa tego turnieju wskazuje wziętych z Copa America. W turnieju brałyby udział więc 12 reprezentacji, które zostały by rozlosowane do 3 grup. W każdej z tych grup znalazłyby się po 4 drużyny. Do ćwierćfinału turnieju awansowałoby 8 drużyn ( 2 pierwsze drużyny z każdej grupy + dodatkowo 2 drużyny z 3 miejsc z najlepszym bilansem spośród drużyn które te 3 miejsca w grupach pozajmowały). Następnie ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce no i wielki finał. Gramy bez rewanży.
Mecze odbywać się będą na boisku BIG w systemie 3v3.
Proponuję wam udział w tym turnieju jako iż jesteście wielkimi fanami tej gry (haxball).
Aby wziąć udział w tym turnieju należy zebrać 10 osobową kadrę + trener (trener ma prawo gry w meczach) i zgłosić ją mi na PW, email lub moje gg.
W naszym turnieju wezmą udział takie reprezentacje jak Kanonierzy.com, MUFC.pl, FCInter.pl, FcBayern.pl, zaqhax.pl. Liczę że i wy dołączycie do grona tych drużyn.
Czekam na pozytywną odpowiedź. :-)

domyślam się, że chodzi o ten turniej ;] fcbayern - ten sam polski portal o niemieckim klubie :?: cyrki w meczu po 1 golu zaczynają narzekać na lagi i chcą mecz przerywać <świr>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 29-07-2011 18:13

Cytat:domyślam się, że chodzi o ten turniej ;]
Od kogo dostałeś takie coś? Bo to są już widzę dwa różne turnieje.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 29-07-2011 18:43

faktycznie <gafa> ale też bardzo ciekawa gierka się zapowiada no i obsada - MUFC.pl czyli takie podwójne derby (myślę tu o meczu RCA-RCB dodatkowo) + spotkanie z fanami Arsenalu zapowiadało by się kapitalnie bo chyba tego nam brakowało w lidze - meczu z innymi fanami angielskiego klubu


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 29-07-2011 18:50

Chujowo, że w "twoim" turnieju Wiewiór gra się trójkami. W dodatku warunek to dziecięciu graczy? :shock: Nie do końca rozumiem zasady. Jak coś to można potraktować grę czysto dla zabawy, kto chce to się zgłasza i niech gra jakaś dycha.

Bardziej podoba mi się "liga Fostera", mam nadzieję jednak, że chodzi o 4v4.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 29-07-2011 19:57

Liga, którą zaproponował mi Randama, a raczej turniej, na zasadach podobnych do I sezonu ligowego. Jesteście zainteresowani czy nie? Bo gościu czeka na odpowiedź.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 29-07-2011 20:09

Pewno tak, jeśli się znajdzie czas na sierpień.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 29-07-2011 20:11

Ja jestem na tak. Ale mówię że bodaj 14 sierpnia wyjeżdżam na 10 dni.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 29-07-2011 20:13

Oni chcą zacząć w przyszłym tygodniu i do końca września to rozegrać, żeby potem sobie zrobić miesiąc przerwy i ruszyć z drugim sezonem ligowym. Niech się reszta wypowie czy chce grać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 29-07-2011 20:24

Foster napisał(a):Oni chcą zacząć w przyszłym tygodniu i do końca września to rozegrać, żeby potem sobie zrobić miesiąc przerwy i ruszyć z drugim sezonem ligowym.

sierpnia chyba... :roll:

Jestem oczywiście na tak, ale jest jedno "ale" i to duże Sad następne dwa tygodnie mogę być zupełnie niedostępny :/


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 29-07-2011 21:27

Mogę grać, raczej nigdzie nie wyjeżdżam, więc postaram się Wam pomóc.