Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 06-08-2011 13:44

RCA chce wam się grać :?: tylko Ruud ostatnio pytał czy gramy turniejowy jakiś jak się macie zmuszać to dajmy sobie spokój Wink

Ja specjalnie ostatnio szybciej wróciłem bo miał być mecz a tu taka lipa wyszła
kolesie z Vampires (czy jakoś tak) mają po 14-15 lat i proponują takie terminy ,że śmiech na sali : jakiś dzień w środku tygodnia o 12:00 lub 18:00 albo najlepsze w sobotę wieczorem :-D jak z nimi zagramy to będzie cud a kto czytał forum fg to wie jakie cyrki zrobili w meczu z interem ,że trzeba być czujnym


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 06-08-2011 13:46

Ja dzisiaj wyjeżdżam i wracam 16 także RCA osłabione! :-D


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 06-08-2011 13:47

Też się miałam pytać, bo tego na 21:30 ostatnio przecież chyba nie było? Jeśli mi powiesz, Wiew, że mam grać, to będę szybciej niż skończysz to mówić. :kox: I jeśli chodzi o mnie, to mnie się chce grać. Ostatnio coraz częściej jestem na publicznych, bo nic nie pykamy. Tylko tak jak mówię - mnie nie odpowiadają późne godziny. A wcześniej mogę grać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 06-08-2011 17:40

Chyba większości hax się "znudził", co można zauważyć poprzez brak hostów do gry wieczorami.
Zauważcie jednak, że są wakacje i ludzie wolą pójść wypić piwko przy grillu albo pojechać pomoczyć dupsko w wodzie.
Przyjdzie jesień i długie wieczory to i hax wróci do łask.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 14-08-2011 20:42

RCB skończyło 3v3 i 4v4, także proponuję, by do końca sierpnia zrobić sobie przerwę, oczywiście jak będą ludzie do haxa to grać, ale przerwę z reprezentacją, bo ile można. We wrześniu jak już wszyscy powrócą z wakacji, dobrze by było ustalić jeden taki dzień w tygodniu, w którym spotykać się będę obie kadry i będziemy sobie grać A vs B, żeby jeszcze bardziej się zgrać. Co Wy na to? Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 16-08-2011 17:38

Rezygnuje z uczestnictwa z aktualnie odbywanych turniejów kadry RCA, czyli Gejming Cup oraz Copa Haxballita. Chłopakom i Roksanie życzę powodzenia w dalszych meczach, pozdrawiam.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 16-08-2011 17:55

Ludzie, zarówna z RCA jak i z RCB. Pisał do mnie Randama (do Ciebie Wejwer pewnie też), że oni chcą ruszyć z drugą edycją ligi już we wrześniu, dlatego też trzeba by było ustalić czy robimy jakieś zmiany, rozwiązać sprawę Sebastiana no i ustalić jakiś termin tych naszych cotygodniowych sparingów (chyba, że Wam sie nie chce Wink )


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 16-08-2011 23:56

Jak we wrześniu start to dla mnie elegancko. :tuptup:

Co do zmian, to nie wiem, planujecie coś? Fost do A? Adis do C? Smile Może jakiś transfer z/do innego serwisu? :mrgreen:

W kwestii Sebosa to najlepiej niech sam zainteresowany napisze czy będzie grać dalej.

Natomiast jeśli chodzi o te cotygodniowe sparingi to sam nie wiem. I tak pewnie będziemy grać wieczorami towarzysko, to wtedy można potrenować.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 17-08-2011 00:00

Ja mam propozycję z tego serwisu <a class="postlink" href="http://www.wesleysneijder.nl/">http://www.wesleysneijder.nl/</a> :-D To dla mnie życiowa szansa, nie wiem, czy będę mógł odmówić <gafa>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 17-08-2011 13:05

Jak wyłożą na stół przynajmniej 35 mln funtów to pogadamy Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 17-08-2011 13:09

Foster napisał(a):Jak wyłożą na stół przynajmniej 35 mln funtów to pogadamy Wink

Robak jest wart swojej wagi w złocie. :kox:

Jeszcze dla Robaka jakaś ładna tygodnióweczka, chociaż na początek tak skromnie - 500 000 to chyba niezbyt wygórowana opcja. <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 18-08-2011 20:04

Wróg Arsenalu napisał(a):Natomiast jeśli chodzi o te cotygodniowe sparingi to sam nie wiem. I tak pewnie będziemy grać wieczorami towarzysko, to wtedy można potrenować.
Tylko, że chodzi o to by grać naszym składem i próbować grać coś innego, żeby nie było jak teraz. Pojechał Red i przez to, że z Intelem rzadko gramy od początku do końca nie wyglądało to tak jakby mogło wyglądać.

Chyba mamy człowieka od hostowania na ligę - Intel. Jego nowe łącze robi różnicę Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 18-08-2011 22:36

A ja bym się chciała spytać, czy poza rozgrywanymi obecnie turniejami, mam jakąś szansę na grę w barwach Red Cafe? :-D

Chciałabym po prostu wiedzieć na czym stoję. <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 19-08-2011 22:26

Wejwer chce żeby kadry zostały wybrane od nowa. Bo w dalszym ciągu nie wiadomo co z sebosem, a jeszcze Wejwer marudzi, że ma za mało ludzi defensywnych, a za dużo ofensywnych. Ja tam zmian nie chciałem, no ale...

W pierwszej kolejności pogadaj z sebosem czy będzie jeszcze grał czy już rezygnuje, a potem już niech ludzie ustalą jak chcą.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 19-08-2011 22:32

SBS - Wróg - Robak / Adis

i gnieciemy wszystkich :mrgreen: