Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 20-08-2011 00:24

Adis napisał(a):SBS - Wróg - Robak / Adis

i gnieciemy wszystkich :mrgreen:
No byłoby fajnie Adaś, nie powiem że nie... Big Grin

Jakby dało radę grać 11vs11, to byśmy nieźle cisnęli. Tongue

Ustawienie 4-2-3-1

Sebos
Intel, Fost, Wróg, Kris
Wiew, Adis
Ruud, Robak, Red
Mucha

+ Kaka, Rox, Kojot, Breaku i Rav

Oczywiście można by tu wiele pozmieniać np. Kris pomoc, Robak/Fost bramka, Sbs def itd.

I tak przy okazji, to podoba mi się zaangażowanie Rox i jej wielkie chęci do gry oraz do reprezentowania forum w turniejach. To się ceni Rox, wielki plusik za to dla Ciebie! :*


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 20-08-2011 06:35

Jej, dzięki Wrogu. :? Ale ja nie robię nic nadzwyczajnego. Dano mi szansę to chcę ją wykorzystać jak najlepiej, to wszystko. Wink Jednak miło mi, że ktoś to docenia. :-D

Co do kadry, to niech się nikt nie czuje przypadkiem przyciśnięty do ściany. Jeśli będzie dla mnie jakieś miejsce to będę się cieszyć, ale chciałabym uniknąć sytuacji, kiedy miałabym być gdzieś doczepiona na siłę i wbrew czyichś zamiarów i woli. Wink

Jak RCA skończy udział w turniejach, to trzeba będzie ustalić co dalej. Nie wiem, czy z tym budowaniem kadr od nowa to taki dobry pomysł, bo będzie trzeba zgrywać się prawie od zera, a to trochę mija się z celem. No ale jak tam sobie babcia życzy. :-D

Ja mogę zagrać na każdej pozycji oprócz bramki, tylko musiałabym potrenować. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 21-08-2011 19:14

Na fifagejming od września rozpoczyna się drugi sezon Ligi Klubowej. Jako, że coraz więcej jest problemów u Nas, proponuję w pierwszej kolejności zrobić listę ludzi, którym chce się jeszcze grać.
Każdy kto chce nadal grać niech w postach poniżej się określi. Zobaczymy ilu chętnych, a potem będzie kombinować co dalej.

Kadra Redcafe:
1. mucha
2. Roxanne
3. Intel
4. robaldo
5. sbs
6. Foster
7. Adis
8. Wiewiór
9. Kris
10. Wróg Arsenalu
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Redcafe A: Wiewiór, mucha, sebos_krk, Roxanne, Adis

Redcafe B Foster, Kris, Intel, robaldo, Wróg Arsenalu


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - mucha - 21-08-2011 19:18

Ja.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 21-08-2011 19:26

Ja też. <jupi>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 21-08-2011 19:28

Maniaczyć nie będę, ale te kilkadziesiąt minut gry w HaxBalla tygodniowo się przydadzą.

Ja.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 21-08-2011 19:31

Ja, ale nie wiem jak będzie z moim wolnym czasem od września. Moze byc ciężko, więc na wszelki wypadek wytrenujcie jakiegoś bramkarza Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 21-08-2011 22:00

Mam nadzieję, że to co mówisz Wiew, to tylko jakieś głupie żarty (wiesz o co mi chodzi). Już kiedyś pisałam Ci, że nie pozwolę aby to wszystko się posypało. Nie będę spokojna, póki się wszystko nie wyjaśni...

Nie będę się tu teraz produkować, bo to zbędne. Uważam, że większość osób tutaj zdało już sobie sprawę, jak bardzo zależy mi na kadrach RedCafe. Wiąże się to z tym, że jestem gotowa powalczyć w haxballowym interesie tych ludzi w każdej sytuacji.

Nie jestem jakąś psychopatką. Jeśli będzie trzeba, to pomogę Wam stanąć na nogi w okresie, kiedy Wasza równowaga będzie zachwiana.

I nic się nie posypie, póki ja tu jestem i czuwam. Rozumiemy się, moje Misie najukochańsze? :*


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Adis - 21-08-2011 22:19

Moim zdaniem Roxi z Wejwerem stworzyliby idealny związek. Pomyślcie nad tym. <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Angelito - 21-08-2011 22:20

Tylko nie wiem co na to Basia ;]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 21-08-2011 22:22

Basia nie ściana, da się przesunąć, spokojnie. <rotfl>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - mucha - 21-08-2011 22:43

Roxanne napisał(a):Mam nadzieję, że to co mówisz Wiew, to tylko jakieś głupie żarty (wiesz o co mi chodzi). Już kiedyś pisałam Ci, że nie pozwolę aby to wszystko się posypało. Nie będę spokojna, póki się wszystko nie wyjaśni...

Nie będę się tu teraz produkować, bo to zbędne. Uważam, że większość osób tutaj zdało już sobie sprawę, jak bardzo zależy mi na tobie. Wiąże się to z tym, że jestem gotowa powalczyć o ciebie w każdej sytuacji.

Nie jestem jakąś psychopatką. Jeśli będzie trzeba, to pomogę Ci stanąć na nogi w okresie, kiedy Twoja równowaga będzie zachwiana.

I nic się nie posypie, póki ja tu jestem i czuwam. Rozumiemy się, mój Misiu najukochańszy? :*

Adis ma rację.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 22-08-2011 11:29

Mucha, ty bezczelny typie... <hahaha> <hahaha> <hahaha>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 22-08-2011 11:30

Ja ofc grać chcę, tylko martwią mnie te dziwne ruchy ostatnio... :roll:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 22-08-2011 11:59

Do kiedy trzeba się określić? Nie wiem co robić, a nie chce podejmować pochopnej decyzji.