Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 19-03-2011 23:43

Chyba nie chcesz zasugerować, że masz lepsze łącze od Patrikera?


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 19-03-2011 23:45

Po czym tak wnioskujesz? Po prostu hostować powinna osoba u której nie ma lagów, a u Fostera są i to całkiem spore.


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 19-03-2011 23:45

Ja ani u Adisa, ani Fostera meczów kadry nie gram. Dość się nadenerwowałem i chociaż ten jeden ważny turniej chciałbym zagrać w porządnych warunkach 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 20-03-2011 00:47

OK, będą 3 roomy. W pierwszym poście tego tematu macie wszystko rozpisane, żeby było łatwo znaleźć.


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 20-03-2011 08:32

Ten turniej to będzie jeden wielki przypadek. Będą dwie szkoły gry. Jedni na chama przez 5 minut będą chcieli coś wbić, co łatwe nie będzie, a drudzy będą z zasady iść na 0-0, licząc na jakiegoś farta z kontry, raz na trzy mecze.

Spodziewam się sporej ilości spotkań bez bramek i przypadkowych wyników. Po 5 minut to można grać 1v1, ew 2v2, bo na bigu w tyle osób trudno jest coś strzelić.


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 20-03-2011 10:42

Adis napisał(a):Po prostu hostować powinna osoba u której nie ma lagów, a u Fostera są i to całkiem spore.
Bez przesady dobra? Nie robię tak zajebistego hosta jak mucha czy kris, ale w ostatnim czasie często u mnie graliśmy i jakoś nikt prócz Reda i sbs nie narzekał.

Co do turnieju, to te 5 min to rzeczywiście mało... Nie raz graliśmy przecież na bigu 4v4 na 5 min i bardzo często mecze te kończyły się wynikiem 0-0. Te 7 min moim zdaniem było dobre, no ale...
Widzę, że będziemy musieli rozegrać też mecz między sobą - myślałem, że będzie to rozwiązane tak, że do tego nie dojdzie, no ale... przykro mi, będziemy musieli Was ogolić Big Grin

[RCB]Foster? RCB|Foster imo troszkę fajniej wygląda Tongue


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 20-03-2011 10:48

Ja bym w ogóle to "RCB" wyjebał na koniec. Czyli Red_RCB.


Re: Reprezentacja Redcafe - Intel - 20-03-2011 13:18

Według mnie najlepiej byłoby w ten sposób: Intel|RCB. Podkreślnik wygląda według mnie gorzej niż pionowa kreska, a lepiej byłoby, gdyby każdy miał takie samo oznaczenie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 20-03-2011 13:35

Właśnie o to chodzi, żeby każdy miał taki sam tag, ale ile ludzi, tyle opinii... Dobra zróbmy RCA|nick / RCB|nick i po problemie. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 20-03-2011 13:43

Panowie gramy do końca aż pojawi się napis overtime piszę tutaj do wszystkich żeby w głupi sposób przez odpuszczenie w 4:59 bramki nie stracić ... regulamin czytać dokładnie :!: bo widzę co chwile coś się w nim zmienia żeby nie było zaskoczenia w trakcie już rozgrywania spotkań


Re: Reprezentacja Redcafe - Ruuuuuuuuuud - 20-03-2011 13:54

A jakie są składy naszych reprezentacji?


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 20-03-2011 13:57

RedCafe A : Adis © Sebos Wiewior Mucha
RedCafe B : Foster © Robaldo Intel RedLucas

niestety nie można mieć rezerwowego


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 20-03-2011 14:03

Ruud jakbyś bardzo chciał, mogę Ci odstąpić miejsca na pierwsze mecze.

Ja bym chętnie sobie obejrzał X-Factor i wtedy od 21:15 bym już był.

W ogóle z tego co widzę, pierwszy mecz gramy 21:01, a następny dopiero 21:17. Więc chyba możemy się tak dogadać z Ruudem. Pewnie też miał inne plany na ten wieczór, ale mówi, że będzie. Więc jeśli składy będą pełne, wszyscy się zjawią, to w "nagrodę" Ruud zagra sobie choć ten jeden meczyk Wink

Co wy na to?


Re: Reprezentacja Redcafe - Ruuuuuuuuuud - 20-03-2011 14:55

Nie, grajcie wszystkie mecze w 1 składzie.Chciałem sie tylko upewnić, że Mucha będzie Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - mucha - 20-03-2011 17:44

Mnie jednak dzisiaj nie będzie, więc Ruud możesz grać za mnie Smile