Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 25-08-2011 01:08

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=H9PRJ6US9jI">http://www.youtube.com/watch?v=H9PRJ6US9jI</a>

Świetny klimat, piękne bramki, akcje, cud miód, aż chce sie grać no nie? ;]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 25-08-2011 09:57

Nie no, ładnie ładnie, ale dupy nie urywa. <rotfl>

Muszą zobaczyć moich Misiów w akcji następnym razem, to Piramidzie oko wypadnie z wrażenia i będzie musiał biedny sobie nick zmienić. <niesforny> :tuptup:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 25-08-2011 12:01

O kurwa to jakieś no-life'y są :shock:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 25-08-2011 12:12

O, widzę, że Ravior coś się do kadry nie łapie...

Ale spokojnie, już sobie wyobrażam jakieś spotkanie Kojota z Roxanne na haxie...

Cytat:- Rox!
- Co?
- RAVIOR!

E: Rav, naprawdę? Och, nie wiedziałem... :oops:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 25-08-2011 12:17

Do kadry się zapisywało jak widzisz parę postów wyżej.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-08-2011 12:33

Na youtube to każdy dobrze wygląda. Ja tam nie zaglądałem na te turnieje wakacyjne, nie wiem jak kogoś i czy w ogóle ogrywali, ale pod takiego rywala trzeba mieć odpowiednią taktykę.
W lidze klubowej w pierwszym meczu z realem zostaliśmy zakręceni niemiłosiernie, ale już w rewanżu autobus i dyscyplina w defensywnie bardzo się opłaciła. Nie ma co srać w gacie.
Sam głupi trening przed meczem, gdzie wchodzisz do gry po pół godzinie wcześniejszego pykania daje ze 20% do skilla.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 25-08-2011 14:43

Słuchajcie mnie, Misie! Wszystkie bez wyjątku. Zarówno moje Misie jak i Misie Fosta. Ogłoszenie parafialne mam.

Ja i Foster chcemy, aby każdy z Was określił się w tym temacie jaki dzień pasowałby mu na te spotkania do grania w HaxBalla. Foster już kiedyś pisał o tym, ale teraz temat powraca jak bumerang. Trzeba się w końcu dogadać, bo inaczej nigdy nie doprowadzimy sprawy do końca, a warto trochę potrenować w swoim własnym gronie, bo liga tuż tuż.

Także czekamy na Wasze odpowiedzi. Jaki dzień pasowałby Wam najbardziej? Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 25-08-2011 15:11

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - od 21


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 25-08-2011 15:28

W roku szkolnym? Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota - od 20:30, niedziela - od 22:00. W wakacje w zasadzie obojętne.

Jeśli chodzi o powyższe typy, to oczywiście mogą one ulec zmianie (po dostaniu w łapy planu lekcji tudzież na wskutek jakichś wydarzeń - mistrzostwa Europy siatkarzy, jakiś ciekawy mecz w LM czy PL, mecz reprezentacji Polski, więcej zadań domowych lub jakieś konkretne duże zadanie), ale generalnie wstępnie tak to oceniam.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 25-08-2011 16:09

Ciężko teraz powiedzieć. Niedługo zaczyna się rok szkolny, treningi itd. Wtedy dopiero będę wiedział, jak wyglądam z czasem. Ale myślę, że od 22 będę codziennie oprócz weekendów i piątków.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 25-08-2011 18:41

Do października codziennie poza wypadkami losowymi. Później nie wiem, jak to będzie.

Zresztą cholera wie, co z tym moim netem będzie. Jak się tak dalej będzie zachowywał to nici z grania będą :/ Od 1 września mają u mnie uruchomić jakieś nowe ponoć w kosmos wykopane ekstraśne ustrojstwo w kwestii neta - może coś się zmieni na lepsze.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 25-08-2011 18:44

A vs B

Poniedziałek 21/22? Pasuje wszystkim?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 25-08-2011 19:05

myhy Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 25-08-2011 19:05

Foster napisał(a):A vs B

Poniedziałek 21/22? Pasuje wszystkim?

Kliknęłam "thanks" zamiast "cytuj". <świr>

Mnie pasuje. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-08-2011 20:07

Wiadomo, że po 22 większa szansa, że każdy będzie. Poniedziałek to dobry dzień.