Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - kaka - 26-08-2011 10:42

Mnie raczej nie będzie. Wyjeżdżam jutro z rana na parę dni i nie wiem dokładnie kiedy wrócę.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 26-08-2011 11:00

Za jednym zamachem już przypomnę, RCA:

Niedziela, 21:30, mecz o 3. miejsce w Copa Haxballita. RCA vs FC Bayern

Poniedziałek, 21/22, sparing. RCA vs RCB

Wtorek, 21:30, sparing. RCA vs Bola Polimento (team Randamy)

Liczę na Was, Misie. Wink Tak jak ostatnio - przed każdym z tych meczy jestem na TS godzinę przed. Gdyby ktoś mógł wcześniej przyjść, zapraszam - nie omieszkam wtedy zrobić jakiegoś małego treningu dla rozruszania się. Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 26-08-2011 11:05

Ja w poniedziałek oczywiście zjawię się na naszym wewnętrznym sparingu, gdyby ktoś miał wątpliwości.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 26-08-2011 11:10

W lidze klubowej będzie aż 20 spotkań (na tą chwilę), jeśli nie chcemy tym razem być drudzy to czeka nas sporo wyrzeczeń, a nie tak jak w pierwszym sezonie, gdzie nie mogliśmy skompletować składu. RCA liczy siedem osób.
Najlepiej by było umawiać mecze tak, żeby przynajmniej szóstka była na każdym meczu dostępna, nie żadne cztery, trzy, nawet pięć to ostateczność ostateczności.
Może to i trudne, ale jak do każdego rywala podejdzie się jak do finału to wtedy można iść serią, najlepiej przed spotkaniem w ogóle nie patrzeć w tabelę, bo już to widzę, jak rywal będzie wydawał się słaby i padnie pomysł, że wystarczy wystawić jakąkolwiek czwórkę, co akurat jest na forum i mecz się zagra o 13 we wtorek, na przerwie między lekcjami Idea

Nie możemy liczyć na to, że inni będą tracić punkty. Liczmy na siebie.

[Obrazek: 1293620569_by_Book10_500.jpg]


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 26-08-2011 11:27

sebos_krk napisał(a):Może to i trudne, ale jak do każdego rywala podejdzie się jak do finału to wtedy można iść serią, najlepiej przed spotkaniem w ogóle nie patrzeć w tabelę, bo już to widzę, jak rywal będzie wydawał się słaby i padnie pomysł, że wystarczy wystawić jakąkolwiek czwórkę, co akurat jest na forum i mecz się zagra o 13 we wtorek, na przerwie między lekcjami Idea

Nie będzie żadnego grania "na przerwie między lekcjami", bo ja się na to nie zgodzę. Tak to sobie można popykać na publicznych jak się komuś nudzi na lekcjach.

Liga to liga, a nie pole z burakami, gdzie każdy przędzie po swojemu i zbiera buraki do swojej skrzynki. Tutaj "skrzynka" jest jedna, nasza kadra to JEDNO, a nie 7 indywidualności. Do każdego rywala będziemy podchodzić z należytym szacunkiem i nie ma gadania, że "ten to cienko przędzie, rozj*biemy go na wejściu, bo jesteśmy zajebiści". Będę umawiać mecze tak, aby mieć do dyspozycji każdego bez wyjątku (w najgorszym wypadku 4+1). Nie będzie opcji, że będziemy grać bez rezerwowego na ławce. Przed meczem będziemy trenować, tak aby każdy miał przy "nodze" piłkę zanim zaczniemy ją kopać w meczu ligowym. Nie wyobrażam sobie, że wszyscy przychodzą na 5 minut przed meczem i grając myją zęby, jedzą, rozwiązują buty, przebierają koszulkę itd.

Chcę widzieć u każdego zaangażowanie i chęci do gry! :!: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Dodatkowo, skoro już się rozpisałam. Chciałabym, aby jeśli ktokolwiek kiedykolwiek miał jakieś "ale" do mnie, czy do kogokolwiek z drużyny, niech powie to otwarcie, bez obgadywania za plecami i psioczenia do osób trzecich na mnie/Sbs, czy kogokolwiek innego. Jeśli komuś się coś nie będzie podobało, chcę aby główny zainteresowany wiedział to pierwszy.

Zmienił się kapitan, więc pewnie zmienią się zasady, które do tej pory były ustalone. Nie zrobię Wam zimnego prysznicu, tylko spokojnie przestawię na "swój" tryb. Mam nadzieję, że nikomu tym "krzywdy" nie zrobię i każdy koniec końców będzie z tego miał jakieś korzyści.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - rav10 - 26-08-2011 11:54

Kurwa, Roxi mi imponuje :-D Może czas pomyśleć nad karierą w wojsku? 8-)


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 26-08-2011 12:17

Ja mam tylko jedno pytanie.Czy Wiewiór zamierza zlewać sprawę tak jak ostatnio, pokazując jak to ma wszystko w dupie ("ma wyjebane, bo nie jest już kapitanem"), czy może jednak chce grać poważnie?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 26-08-2011 15:46

REDCAFE B!

Roxanne załatwiła nam na niedziele na 21 sparing z zespołem Randamy (admin ligi). Red, Kris, Intel, Wróg, robak?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 26-08-2011 15:49

Raczej powinienem być.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 26-08-2011 18:24

Na 90% będę.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 26-08-2011 18:43

Jedyna przeszkoda - net. Jeśli to będzie działać, powinienem być na 95%.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 26-08-2011 20:38

yhy, będę


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 26-08-2011 20:49

Zatwierdziłam Was już prawie na pewniaka, bo widzę, że potwierdzacie swój udział w tym przedsięwzięciu. :lol:

Tylko tam im za bardzo tyłków nie skopcie, bo już nigdy nie usłyszę "ok, szefowo" od organizatora ligi. <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Wróg Arsenalu - 26-08-2011 21:25

Nie wiem czy będę.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 27-08-2011 20:22

Jutrzejszy sparing odwołany.