Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 29-08-2011 21:43

RCA, jutro gramy!

21:30 sparing. RCA vs Bola Polimento

Zaraz po tym sparingu gramy ligowy mecz! RCA vs Castilla


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 29-08-2011 21:46

Intel napisał(a):Pasuje, aczkolwiek trochę głupio, że gramy w najciekawszy dzień lata, czyli w ostatnich godzinach przed transfer deadline.
Chyba mi nie powiesz, że siedzisz przez cały dzień na stronach i czekasz na jakieś transfery? :lol:

RCB w środe jeśli im będzie pasować gramy o 21!


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 29-08-2011 21:50

Foster napisał(a):Chyba mi nie powiesz, że siedzisz przez cały dzień na stronach i czekasz na jakieś transfery? :lol:

Nie, tylko na ten jeden <niesforny>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 29-08-2011 21:54

Foster napisał(a):Chyba mi nie powiesz, że siedzisz przez cały dzień na stronach i czekasz na jakieś transfery? :lol:

Nie, w ogóle nie siedzę, a jak Ferguson kupował Berbę to o transferze dowiedziałem się o 15:00 dnia następnego.

Nie czekam na transfery, tylko chciałem sobie w ostatnich kilku godzinach (tak od 19:00) móc sprawdzać co jakiś czas na Sky Sportsie/BBC, jak to zapewne wiele osób robi. A, że mecz w haxa jakoś za bardzo mi w tym nie przeszkodzi, to chyba można było sobie wyczytać w tym co napisałem, skoro potwierdziłem swoją gotowość.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 30-08-2011 10:25

RCA :!:

Dzisiaj, 21:30, sparing, RCA vs Bola Polimento


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 30-08-2011 10:27

To wiemy, a liga też prawda?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 30-08-2011 10:31

Adis nie może zagrać o 22, a mieliśmy zawsze grać podstawowym składem. Jeśli nie ma Adisa, to w sumie nie mamy DM, bo ze mną na pewno nie czujesz się pewnie Sbs.

Mucha, Ruud, Wiewiór, Ty, ja. Taki skład miałabym dzisiaj, bo te osoby mogłyby zagrać.

Zdecyduj Sbs co robimy. Środa nie pasuje nam, czwartek Castilli. W piątek jestem w stolicy cały dzień i wracam nad ranem w sobotę. Sobota wiadomo - weekend. Zostałaby niedziela, a to tak odległy termin, że marne szanse są na to, aby ktoś się określił.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 30-08-2011 10:35

Ta piątka jest ok, pod warunkiem, że każdy będzie dostępny. Czyli tak naprawdę będziemy ok 21 wiedzieć przed sparingiem z randamą.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 30-08-2011 10:39

Ci, których napisałam zadeklarowali się, że będą. Więc mam nadzieję, że nagle im się nie odwidzi. Tym bardziej, że jeśli zagramy, to zaraz po sparingu, na który też miałam potwierdzenia, że możemy grać.

Co do wczorajszego mojego zbędnego produkowania się na SB - jeszcze myślę nad całą sytuacją. Jeśli postanowię coś konkretnego, dam znać.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 30-08-2011 12:07

Roxanne napisał(a):bo ze mną na pewno nie czujesz się pewnie Sbs.
Ja z Tobą to zagrałem wczoraj może z kilkanaście minut, ale zrobiłaś na mnie bardzo dobre wrażenie. Urodzony DM. Pewna gra bez kombinacji.
Zresztą Ruuud też wymiata na tej pozycji, choć na pewno mniej to lubi. Pamiętaj, że Adam i Wejwer chcieli się w końcu do przodu przesunąć.
Tak więc mamy kim grać z przodu, jest kim grać również z tyłu, byle mieć to pole manewru przed meczem, a nie lepić skład na szybkiego.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 30-08-2011 12:30

sebos_krk napisał(a):Ja z Tobą to zagrałem wczoraj może z kilkanaście minut, ale zrobiłaś na mnie bardzo dobre wrażenie. Urodzony DM. Pewna gra bez kombinacji.

Dzisiaj mamy ten sparing, w związku z tym moja propozycja jest taka, aby przez całe 20 minut zagrać ze mną na DMie. Jeszcze dokładnie zobaczymy jak to hula, ale jeśli nie mamy Adasia dzisiaj, to zostaję ja.

sebos_krk napisał(a):Zresztą Ruuud też wymiata na tej pozycji, choć na pewno mniej to lubi. Pamiętaj, że Adam i Wejwer chcieli się w końcu do przodu przesunąć.
Tak więc mamy kim grać z przodu, jest kim grać również z tyłu, byle mieć to pole manewru przed meczem, a nie lepić skład na szybkiego.

Damy sobie radę. :tuptup:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 30-08-2011 22:35

Intel

Dal mnie to trochę bez sensu, tym bardziej, że my i tak już o nikogo nie walczymy, prawda Robak? <niesforny> No ale wiadomo, kto co lubi Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 30-08-2011 22:39

Foster napisał(a):Dal mnie to trochę bez sensu, tym bardziej, że my i tak już o nikogo nie walczymy, prawda Robak? <niesforny>

:plask: :plask: :plask: :plask: :plask:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 03-09-2011 13:44

Może udałoby się na poniedziałek ugadać najpierw spar RCA - RCB, który miał być co tydzień, a potem ligowy z kappą?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 03-09-2011 13:56

Kappa się do mnie odezwała i na razie wstrzymałam się z jakimiś konkretnymi propozycjami, koleś czeka aż porozmawiam z Wami. Także pasowałoby jakiś meczyk pyknąć przed ligą, żeby się rozgrzać i zaaklimatyzować z haxem przez te 20 minut, żeby nie było potem niespodzianek.

Tylko proszę o napisanie, czy każdemu by pasował taki układ? I czy ma wolny poniedziałek wieczorem?