Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 21-09-2011 23:46

Nie ma co rozwiązywać. Nie chce być kapitanem (a raczej ogranicza mnie czas), a Ty chcesz się tego podjąć. Wiewiór już ma dość kapitanowania, Red i robak mają maturę, pozostaje więc jeszcze Intel, który już zaakceptował Twoją kandydaturę.

Jeśli chodzi o granie derbów, to jutro definitywnie odpada, w piątek nie mam pojęcia bo wracam do swojej mieściny, w sobotę w sumie mogę grać, a w niedziele wracam do Sosnowca. Od poniedziałku ogarniam UE i wszystko co z nim związane, więc na żaden termin nie dam 100% gwarancji - to tak pokrótce.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 21-09-2011 23:48

Który partner nie chciał, by nie mieć kapitana za partnera :-D A więc niech się tak stanie Krisie :*


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 21-09-2011 23:49

robaldo napisał(a):Który partner nie chciał, by nie mieć kapitana za partnera :-D A więc niech się tak stanie Krisie :*

Kerwa, czuję, że zastąpiłem ci Sneijdera <gafa>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - robaldo - 21-09-2011 23:55

Kris1908 napisał(a):
robaldo napisał(a):Który partner nie chciał, by nie mieć kapitana za partnera :-D A więc niech się tak stanie Krisie :*

Kerwa, czuję, że zastąpiłem ci Sneijdera <gafa>

<hahaha> może kiedyś... :tuptup:


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 22-09-2011 15:33

Krzyś to jesteś tym kapitanem czy nie? Bo jeśli tak to muszę dać cynk Randamie, zeby wklepał Twoje gg na tamtym forum, zeby pisali do Ciebie a nie do mnie.

E:
Wbilem na gg a tam Randama, że się opierniczamy i tylko 3 mecze w miesiąc. Krzyś, zaraz wysyłam mu Twój numer gg, zeby go wpisał na forum. Ty sobie wejdź na fifagejming pospisuj nr kapitanów innych drużyny i ustawiaj mecze.

Czekam na pierwsze decyzje, el kapitano Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 22-09-2011 18:18

Ja się nie zgadzam, bo w takim razie nie powącham haxballowej murawy do końca życia.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Foster - 22-09-2011 18:31

Spokojnie, przecież możemy razem ustalać skład kto gra a kto nie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - RedLucas - 22-09-2011 18:40

Spoko, przecież żartowałem. Nie mam nic przeciwko.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 22-09-2011 20:25

"dopisuje widze humor w rcb, tylko ze na razie to zamykacie tabele i jak nie bedziecie trenowac to zapewne wszystkich ogracie."

<hahaha>


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 22-09-2011 21:02

Nowy Wojciech Łazarek się objawił czy jak? :?


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 25-09-2011 10:38

Słuchajcie moi drodzy. Kto z grających w kadrach chciałby wziąć udział w turnieju Copa Haxballita? Zmiany są m.in. takie, że gra odbywać się będzie w systemie 4v4, jedna połowa trwać będzie 7 minut.

Niektórzy z tego co słyszałam chcą, a niektórzy nie. Moja propozycja jest taka, żeby RC wystawiło na turniej jedną kadrę złożoną z ludzi, którzy chcieliby zagrać w tym turnieju. Nie wiem bardzo jak sytuacja przedstawia się w RCB i czy tam przypadkiem wszyscy nie chcą grać. Wtedy mój pomysł w sumie odpada.

Jednak pomyślcie i określcie się w miarę szybko. Bo jutro, najpóźniej we wtorek trzeba dać znać organizatorom. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Ruuuuuuuuuud - 25-09-2011 10:55

Lige gramy w ślimaczym tempie, dlatego ja chętnie zagrałbym w Copie Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 25-09-2011 11:01

Tak, wiem. Oby do października. Wtedy już Adaś będzie się mógł konkretnie określać kiedy może i nadrobimy cacy.

O Tobie Ruud wiem, bo się Ciebie pytałam. To samo Wróg - również chciałby zagrać na 100%. Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - sebos_krk - 25-09-2011 11:06

Jak będzie mi termin pasował to mogę wpadać, ale swój czas przede wszystkim kieruję na ligę klubową i "Team Redcafe".
Fajnie by było Roxy coś pokopać czasem we trójkę, choć to kwestia dopięcia szczegółów co do stylu gry, bo nie przewiduje braku zgrania.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Intel - 25-09-2011 11:14

Jako pierwszy z RCB deklaruję się - skoro tym razem jest to 4v4, to jeśli znajdzie się dla mnie miejsce w kadrze...

Czemu nie?