Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 06-11-2011 19:37

UWAGA, UWAGA, UWAGA!

Pisał do mnie Randama i zaprasza nasze forum do rozgrywek, których regulamin tutaj: http://www.bolapolimento.aaf.pl/viewtopic.php?t=31&sid=80694ddffd18405c75bf7fe6bf370ae3

Mamy póki co kadrę złożoną z 10 osób. Myślę, że właśnie te 10 osób zgłosimy jako RedCafe do tych rozgrywek. Za dwa tygodnie odbędzie się losowanie, jesteśmy w drugim koszyku.

To już niedługo, ten turniej to poniekąd szansa dla nas, aby się ograć w nowym składzie. Trzeba w takim razie się sprężyć i załatwić sprawy organizacyjne.

Po pierwsze, najważniejsze chyba pytanie póki co. Kto chce być kapitanem naszej reprezentacji? Musimy kogoś wybrać, więc niech zgłoszą się tutaj chętne osoby do poprowadzenia kadry... Jak najszybciej!!!


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Kosma - 06-11-2011 19:38

Roxanne napisał(a):Kto chce być kapitanem naszej reprezentacji?
Roxanne, jesteś chętna.


Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball - Roxanne - 06-11-2011 19:39

Kris1908 napisał(a):
Roxanne napisał(a):Kto chce być kapitanem naszej reprezentacji?
Roxanne, jesteś chętna.

Zamiast "cytuj" kliknęłam "thanks". :| //Jesteśmy kwita :*

Nie, moja kandydatura nie wchodzi w grę, dlatego też musi się tutaj zgłosić osoba chętna do poprowadzenia kadry.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Angelito - 28-11-2011 18:05

Po rozmowach z chłopakami wracam do kapitanowania - tworzę nową drużynę pod nazwą Newton Heath (bo Robak chciał ,żeby było związane z United ;] )

Kadrę tworzą na dzień dzisiejszy
Angelito ©
Robak
Sebos
Kris
Ruud
Kojot

niedługo podam info w której lidze będziemy grać


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Intel - 28-11-2011 18:30

Dobrze, że tym razem obyło się bez samozwańczej nazwy "Redcafe", skoro jest to reprezentacja prywatna.

Od razu mówię, że nie jestem temu przedsięwzięciu przeciwny i gdybym dostał konkretną propozycję, chętnie wziąłbym w nim udział.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Angelito - 28-11-2011 18:53

Intel napisał(a):Dobrze, że tym razem obyło się bez samozwańczej nazwy "Redcafe", skoro jest to reprezentacja prywatna.

Redcafe to kadra pani kapitan - Roxanne


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 18:55

Eh, nie wziąłem mojej koszulki G&G do Krakowa. Nie będę mógł się wczuć w grę :|


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Intel - 28-11-2011 19:02

Angelito napisał(a):Redcafe to kadra pani kapitan - Roxanne

Co nie zmienia faktu, że reprezentacja RC jest publiczna, bo każdy chętny może się do niej zgłosić. Może zarządza nią osoba prywatna, ale wybrana przez zainteresowanych. Ta jest prywatna, bo to jej założyciel wybiera sobie członków.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 19:05

Reprezentacja Polski jest prywatna, bo Smuda sobie dobiera zawodników? Zaiste ciekawa teza.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Intel - 28-11-2011 19:12

Pozwól, że posłużę się słownikiem.

publiczny - przeznaczony dla wszystkich
prywatny - nie dla każdego dostępny

Do kadry Roxanne może się zgłosić każdy, więc jest ona przeznaczona dla wszystkich - publiczna. Kadra Wiewa nie jest dostępna dla każdego, więc jest prywatna.

A kadra Smudy jest przeznaczona dla wszystkich z polskim obywatelstwem. Są uprawnieni do gry, niekoniecznie muszą grać.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Angelito - 28-11-2011 19:26

Intel napisał(a):Pozwól, że posłużę się słownikiem.

publiczny - przeznaczony dla wszystkich
prywatny - nie dla każdego dostępny

Do kadry Roxanne może się zgłosić każdy, więc jest ona przeznaczona dla wszystkich - publiczna. Kadra Wiewa nie jest dostępna dla każdego, więc jest prywatna.

A kadra Smudy jest przeznaczona dla wszystkich z polskim obywatelstwem. Są uprawnieni do gry, niekoniecznie muszą grać.

Kadra nie jest prywatna działamy tylko pod inną nazwą (na która zgodziła się większość osób z kadry) tyle
Ja tylko rozmawiałem z osobami które nie miały jako tako pewnego miejsca w składzie RC chłopaki chcą grać ,a nie tylko widnieć na liście graczy

Jedyna osoba która chcieliśmy (w sumie to sebos chciał Wink ) to był Adis który jednak nie zgodził się na przejście - luz (ja i tak nie widziałem dla niego miejsca skoro już jest 2/3 DM i 2 stałych napastników)


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Adis - 28-11-2011 20:26

Angelito napisał(a):Ja tylko rozmawiałem z osobami które nie miały jako tako pewnego miejsca w składzie RC chłopaki chcą grać ,a nie tylko widnieć na liście graczy
Faktycznie, sbs musiał toczyć ciężką batalię o miejsce w składzie. IMO trochę niefajne jest z jednej strony takie podbieranie graczy, z drugiej przejście do innej drużyny bez słowa, no ale skoro uważacie, że wszystko jest w porządku to spoko.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 20:32

Adis napisał(a):ale skoro uważacie, że wszystko jest w porządku to spoko.
Fajnie, że wszystko się ułożyło Smile


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Angelito - 28-11-2011 20:33

Adis napisał(a):
Angelito napisał(a):Ja tylko rozmawiałem z osobami które nie miały jako tako pewnego miejsca w składzie RC chłopaki chcą grać ,a nie tylko widnieć na liście graczy
Faktycznie, sbs musiał toczyć ciężką batalię o miejsce w składzie. IMO trochę niefajne jest z jednej strony takie podbieranie graczy, z drugiej przejście do innej drużyny bez słowa, no ale skoro uważacie, że wszystko jest w porządku to spoko.

Kris , Kojot i Ruud o te osoby mi chodziło


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - kojot - 28-11-2011 20:34

Najlepiej zrzuć wszystko na mnie wiejwir :-D .