Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - sebos_krk - 28-11-2011 20:35

Nie wiem jak inni, ale ja miałem w kadrze w ogóle nie grać, zagrałem w tym turnieju, bo nikt na GK nie chciał grać, na pewno nie odpuszczałem, ale pamiętajmy, że nikt nie określał się co będzie potem. Żadnych planów nie było.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Angelito - 28-11-2011 20:38

kojot napisał(a):Najlepiej zrzuć wszystko na mnie wiejwir :-D .

Ja wiedziałem ,że tak będzie kojotello - znowu jazdy na moją skromną osobę :oops: nie chcę wojny


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - kojot - 28-11-2011 20:40

Ja żartowałem :cry: .


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Roxanne - 28-11-2011 20:41

Jak to nikt się nie określał, co będzie potem? Wy nie słuchacie, czy udajecie, że nie pamiętacie tego co mówię ja/Fost?

Od razu było jasno mówione, że Bola Cup nie jest dla nas priorytetem, jest swego rodzaju przygotowaniem się do ligi, która ruszy gdzieś w grudniu. Trzy mecze o coś (lub więcej w przypadku ewentualnego awansu) miały być namiastką grania o wyższe cele w lidze. Miały być powrotem kadry do grania, do zgrania, do jedności... Niestety, Bola Cup był tylko przygodą, bo teraz już nie można jej uznać jako przygotowanie, skoro połączeni w kadrę ludzie znów są rozdzieleni i muszę zaczynać przygotowywać reprezentację RC od zera do reprezentowania forum, bo niestety cofnęliśmy się w rozwoju do etapu sprzed turnieju. Wink


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 20:44

A tak na serio, Rox, dużo dała Wam ta Bola?


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Roxanne - 28-11-2011 20:47

Nie, dużo nie. Ileż mogły dać zaledwie trzy mecze? Mówiłam, że to tylko jakiś etap, ale jednak przygotowanie. Malusio, bo malusio, ale to zawsze COŚ dla ludzi, którzy mieli tworzyć reprezentację forum i mieli zgrywać się ze sobą i przyzwyczajać do wspólnego grania po połączeniu RCA i RCB. Mało, ale to zawsze jakiś zalążek, jakiś przebłysk wizji, którą teraz mogę wysłać na wakacje na Wyspy Kanaryjskie. Wink


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 20:51

Po prostu czasami zbyt dużo nie da się ścisnąć w jedno, bo z podstaw termodynamiki wynika, że ciśnienie i temperatura będą gwałtownie rosnąć wraz ze zwiększaniem ilości cząstek (zawodników) przy stałej objętości (liczbie w wyjściowym składzie) Wink

A o skutki Boli pytałem i otrzymałem taką odpowiedź, jakiej się spodziewałem, więc wychodzi na to... że nie tracicie tak dużo.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Adis - 28-11-2011 20:54

W sumie to gdyby nie ta Bola to w haxa nikt by na rc nie grał, a tak zabawa odżyła na nowo.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Wróg Arsenalu - 28-11-2011 21:23

Angelito napisał(a):
Adis napisał(a):
Angelito napisał(a):Ja tylko rozmawiałem z osobami które nie miały jako tako pewnego miejsca w składzie RC chłopaki chcą grać ,a nie tylko widnieć na liście graczy

Faktycznie, sbs musiał toczyć ciężką batalię o miejsce w składzie. IMO trochę niefajne jest z jednej strony takie podbieranie graczy, z drugiej przejście do innej drużyny bez słowa, no ale skoro uważacie, że wszystko jest w porządku to spoko.

Kris , Kojot i Ruud o te osoby mi chodziło
Akurat Ruud jest jedną z głównych postaci kadry RC.
Jak dla mnie to chodzi o to, że Wiewiór po prostu chciałby dalej grać w haxa w jakiejś kadrze (najlepiej pewnie Redcafe), tylko że nie napisał o tym wprost, tylko wymyślił jakiś inny powód, że niby chce grać z osobami, które nie mają szansy pograć, bo duża konkurencja. A na dowód ma tylko Krisa i Kojota...

I żeby nie było, nie mam nic przeciwko żeby Wiewiór stworzył swoją kadrę, niech robi i powołuje sobie kogo chce.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 21:38

Wróg Arsenalu napisał(a):Jak dla mnie to chodzi o to, że Wiewiór po prostu chciałby dalej grać w haxa w jakiejś kadrze (najlepiej pewnie Redcafe), tylko że nie napisał o tym wprost, tylko wymyślił jakiś inny powód, że niby chce grać z osobami, które nie mają szansy pograć, bo duża konkurencja. A na dowód ma tylko Krisa i Kojota...

1) Dzięki Wróg, bo pierwszy nie owijałeś w bawełnę, tylko powiedziałeś, że ja i Kojot nie mieliśmy szans na grę w Nowej RC. Chwali Ci się.
2) Wali mnie, szczerze mówiąc, jakie pobudki ma Wiewiór. Dzięki tej inicjatywie mam szanse gdzieś pograć, a animozje między nim a Roxanne czy kimkolwiek innym mnie mało interesują. Zresztą sam dobrze pamiętam, jak wrzucałem mu na gg pod koniec mojego "kapitanowania" RCB Wink


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - kojot - 28-11-2011 21:44

Ja miałem, ustąpiłem miejsca gorszym <cwaniak>.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - sebos_krk - 28-11-2011 21:48

Fakt faktem Angelito obecnie jest w najlepszej formie z nas, a w kadrze go nie było.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Adis - 28-11-2011 21:55

Jak miał być w kadrze, skoro "zmienił forum"?


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Roxanne - 28-11-2011 22:12

sebos_krk napisał(a):Angelito obecnie jest w najlepszej formie z nas

To może kącik humoru sucharowego, co by Sebos nie otrzymał nagrody żartownisia roku... "Jedziem Wiewa o bandę jak Niemcy w gałę Ugandę."

To był kącik humoru sucharowego. :kox:


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - kojot - 28-11-2011 22:17

Haxball dzieli ludzi Sad .