Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Foster - 28-11-2011 22:21

Sebastian tego Ci brakowało, pisząc bodaj wczoraj, że nie ma atmosfery wokół kadry?

Dziwne dla mnie i trochę niezrozumiałe jest takie obrabianie za plecami. Były dwie kadry był problem z gra, połączyliśmy i teraz znów się rozdrabniany. Dziwnie to tu wszystko rozporządzacie, ale róbcie jak chcecie.
Dla mnie hax jest miłym oderwaniem od problemów rzeczywistych i lubię czasem się oderwać, dlatego też jeśli kadra będzie i będzie miejsce to chętnie pogram. Jednak nie mam zamiaru się dać za niego kroić i tym bardziej nie potrzebuje wszystkiego wygrywać.

Szkoda, że znów hax staje się tematem wojny... no ale bawcie się dalej tak.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Roxanne - 28-11-2011 22:37

Może tak nie fikajmy, bo nam jeszcze daninę podniosą.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - sebos_krk - 28-11-2011 22:41

Może dzięki tej lidze 2v2 znów rozrusza się forum.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 28-11-2011 23:49

kojot napisał(a):Haxball dzieli ludzi Sad .
Eee tam przesądy, slogany, zabobony.

Co nie, Robak? <gafa>


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - robaldo - 29-11-2011 08:20

Kris1908 napisał(a):
kojot napisał(a):Haxball dzieli ludzi Sad .
Eee tam przesądy, slogany, zabobony.

Co nie, Robak? <gafa>

Ja tam sobie wczoraj smacznie spałem :-D No chyba coś kiedyś napisałem, że haxball bardziej łączy niż dzieli <gafa> Ale raczej muszę zweryfikować opinię, chociaż jedno jest pewne, na pewno przyciąga ludzi na to forum, taki jeden plusik Wink


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Intel - 29-11-2011 10:30

robaldo napisał(a):Ale raczej muszę zweryfikować opinię, chociaż jedno jest pewne, na pewno przyciąga ludzi na to forum, taki jeden plusik Wink

No, znam takiego jednego, co na forum się zarejestrował z powodu zapisów do haxa... Jak on się nazywał? Robaldo, czy jakoś tak... Wink


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - robaldo - 29-11-2011 15:10

Intel napisał(a):
robaldo napisał(a):Ale raczej muszę zweryfikować opinię, chociaż jedno jest pewne, na pewno przyciąga ludzi na to forum, taki jeden plusik Wink

No, znam takiego jednego, co na forum się zarejestrował z powodu zapisów do haxa... Jak on się nazywał? Robaldo, czy jakoś tak... Wink

Tak było Tongue
Wyraziłem się może nieprecyzyjnie, chodziło mi o wzmaganie aktywności zarejestrowanych już użytkowników ;]


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - sebos_krk - 02-12-2011 23:33

Może by jakiś sparing między oboma forumowymi teamami zorganizować co? Np w niedzielę lub poniedziałek, bo to terminy, które większości zwykle pasują.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 05-12-2011 14:42

Jestem za sparingiem. Jednak dziś i jutro wolałbym mieć wieczór wolny, wżdy nauczyć się sporo muszę.

A swoją drogą - z czymś mi się kojarzył ten skrót NH i nie mogłem dojść z czym. Już wiem: Nowa Huta :plask:


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - sebos_krk - 05-12-2011 22:14

Krix czyli żywy przykład jak regularnymi treningami można z mającego różne momenty Krisa1908 przeistoczyć się w grajka, który w starej RCA mógłby spokojnie walczyć o miejsce w kadrze meczowej.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Angelito - 05-12-2011 22:21

Przy mnie się tak wyrobił Wink jesteśmy jak Andy z Dwightem


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Kosma - 05-12-2011 22:22

Czarnuch zrobił ze mnie czarnucha :lol:


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - kojot - 05-12-2011 22:22

A jutro będziecie warkoczyki kleić słyszałem.


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - sebos_krk - 05-12-2011 22:24

No to ten, jeszcze by się rezerwowy GK przydał, gdyby Robak nie mógł (albo zaniemógł jak ostatnio często na hoście ;] ), są jacyś na rynku? :?


Re: Reprezentacja Newton Heath - Haxball - Intel - 05-12-2011 22:38

Kojot niech tam grę w tyłach poćwiczy, i wam się alternatywa na GK pojawi, i Kojot jako bardziej wszechstronny zawodnik częściej pogra, i nawet lepiej będzie mu szło w 2v2.

Natomiast co do Krisa - jak dla mnie, to wszystko zasługa jego kontaktu z Robakiem, który świetnie działa na zawodników! Gdyby nie ich wspólna gra, na pewno Krisu dalej prezentowałby stabilność formy na poziomie Roberta Matei.