Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newton Heath Haxball Club - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+----- Dział: Newton Heath Haxball Club (/forumdisplay.php?fid=30)
+----- Wątek: Newton Heath Haxball Club (/showthread.php?tid=1034)



Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 27-03-2011 22:07

Dziękuję za zeszły tydzień ... Ruud okazał się strzałem w 10 (grał w miejsce muchy) dziś niestety ja nawaliłem ale na szczęście mucha mnie zastąpił ... w sumie i dobrze bo wpadłem na ostatnią chwilę "nie rozgrzany" mógłbym partaczyć tylko ;] dobra robota ... chociaż każdy liczył na 1 miejsce
Dobra dziś gra RCB szkoda ,że zabrakło pkt do 4 miejsca
Jeśli będzie jakaś kolejna edycja to może wystawimy 3 składy


Re: Reprezentacja Redcafe - Pablo1878 - 28-03-2011 19:13

Witam!

Będę chciał zorganizować ''Ligę serwisów'' podobne coś do Turnieju Narodów ale bardziej rozbudowane. Czy bylibyście zainteresowani? Więcej informacji już wkrótce.

Kontakt: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> - Tu możecie zadawać pytania.


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 28-03-2011 19:35

Zależy jak bardzo ma to być rozbudowane. Wydaje mi się, jednak, że jesteśmy na tak, po ostatnimi turnieju chłopaki wyrażały chęć gry w kolejny więc...


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 28-03-2011 19:42

Napisz do ludzi z HBleague, Joemonster, bo my startujemy tylko w zacnie obsadzonych turniejach :mrgreen:
Najwyżej wystawimy ze trzy składy.


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 28-03-2011 19:45

Już rozmawiałem z Kolegą Pablo jutro ma podać konkrety wtedy się zastanowimy ... może zabraknąć czasu na naszą ligę


Re: Reprezentacja Redcafe - Foster - 28-03-2011 19:46

Nasza liga, a raczej jej dokończenia to kwestia tygodnia, także problemu nie będzie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 28-03-2011 20:15

Myślę, że Wiewiórowi chodziło o drugą edycję ligi, o ile takowa będzie.


Re: Reprezentacja Redcafe - Kosma - 28-03-2011 21:44

Adis napisał(a):o ile takowa będzie.
Ty weź mnie nie strasz Smile


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 28-03-2011 21:57

Nie strasz, że będzie, czy nie strasz, że nie będzie?


Re: Reprezentacja Redcafe - Kosma - 28-03-2011 22:13

Adis napisał(a):że nie będzie?



Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 29-03-2011 06:54

Wszystko zależy jak będą organizowane turnieje kadry, bo ciężko będzie dzielić kolejne rozgrywki ligowe z coraz to liczniejszymi meczami reprezentacji. Zawsze można zrobić jakiś puchar Redcafe, mecz i rewanż w jeden dzień- szybciej pójdzie.
Ale ty się Kris nie martw, bo jak wystawimy ze trzy składy to się na pewno załapiesz Wink


Re: Reprezentacja Redcafe - Adis - 30-03-2011 20:32

[flash=500,350]http://www.youtube.com/v/nhdxvxgj5GY[/flash]
Mecz o 3 miejsce "Turnieju Narodów" jakby ktoś był zainteresowany. Na kanale kolegi z JM także nasz mecz półfinałowy, oraz pozostałe spotkania fazy play off (w trakcie wgrywania).


Re: Reprezentacja Redcafe - sebos_krk - 31-03-2011 22:15

Dobre, bo można pooglądać rywali, zanalizować własną grę.
Jeśli zrobią drugą edycję turnieju narodów mam nadzieję, że powalczymy o zwycięstwo Wink Możliwości na pewno są.


Re: Reprezentacja Redcafe - Angelito - 11-04-2011 17:32

Miśki ;]
Serwis fcinter.pl chciałby zmierzyć się z nami 4v4 BIG (rep A i rep B) tylko jest taki problem ... oni chcą grać w niedzielę a jak wiadomo u nas jest zamknięcie 1 i 2 kolejki ligowej (niektórzy mają oba spotkania do rozegrania) może zabraknąć czasu chyba ,że macie jakiś pomysł co z tym zrobić i kto tez byłby chętny (osoby grające w turnieju :?: )
ja rzuciłem im termin - czwartek czekam na ich odpowiedź i na wasze posty kto by grał


Re: Reprezentacja Redcafe - RedLucas - 11-04-2011 17:34

Mogę zagrać.

Termin zakończenia kolejki przesunąć na poniedziałek.