Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011) (/showthread.php?tid=1043)

Strony: 1 2 3 4 5


CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011) - Foster - 05-04-2011 19:27

[Obrazek: 2nls6ly.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Chelsea vs Manchester United
UEFA Champions League
06.04.2011; 20:45
Stamford Bridge, Londyn



Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - Tomek91 - 05-04-2011 21:45

Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z poprzedniej wizyty na Stamford Bridge i jeśli będziemy grać tak jak w pierwszej połowie tamtego meczu to byłoby super. Zwycięstwo będzie zajebistym wynikiem, remisem nie pogardzę. Byle tylko nie przegrać do zera to na Old Trafford szansa wygrania dwumeczu będzie całkiem spora.

Nadarza się kolejna szansa przerwania złej passy na Stamford Bridge, jak SAF dobrze rozwiąże to taktycznie to uważam, że tym razem zwycięstwo jest w naszym zasięgu. Skład mnie nie obchodzi, ważne, żeby uzyskać korzystny rezultat.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - truered - 05-04-2011 22:17

Będzie ciężko jak cholera, bo Ancelotti przyzwyczaił nas do tego, że umie zabójczo skutecznie grać na jednym froncie - w zeszłym roku PL, w tym zostaje mu tylko LM. My musimy zachować koncentrację przez całe spotkanie, a klucz do zwycięstwa leży w środku pola - na wyżyny będzie musiał wspiąć się duet Carrick i Giggs. Ja typuję taką 11-kę:
van der Sar - Rafael, Smalling (Rio), Vidic, Fabio - Carrick, Scholes, Giggs - Nani, Valencia - Rooney.

Evra jest w słabiej formie w przekroju całego sezonu, a eksperyment w meczu z Arsenalem pokazał, iż bliżniaki nie boją się wyzwań. Dajmy im więc się wyhulać.

Pomoc tworzy doświadczenie, ewentualnie oszczędziłbym Giggsy'ego po ciężkim sobotnim meczu i dał szansę Parkowi. Z przodu Rooney, w razie niekorzystnego wyniku za Parka Chicharito, jeżeli będzie wyglądało dobrze to powinien pojawić się Berba - uspokoić grę i spokojnie wymieniać podania.

Z mojego punktu widzenia, Liga Mistrzów jest bardzo ważna i cieszyłbym się jak cholera, gdybyśmy wygrali, ale:
A) Na to nie liczę, bo na Stamford nam najzwyczajniej nie idzie.
B) Znacznie wyżej cenię triumf w Pucharze Anglii, a konkretniej wyeliminowanie wieśniaków z Stockport, no i w końcu zrzucenie Loserpoolu z ich pierdolonej grzędy.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - Mubinio - 05-04-2011 22:40

Ja jednak bym postawił na Evrę z racji ogromnego już doświadczenia,a na prawą dałbym... Fabio.

I w środku z propozycji truered zmienił bym Giggsy'ego na Parka - nam jest jutro potrzebna solidność i zaminowanie środka pola, a można to osiągnąć wg mnie właśnie dzięki takiej kombinacji piłkarzy. Giggs ostatnio za bardzo się wygłupia, za dużo piętek i tym podobnych fajerwerków - fajnie, ale nie jutro.

I w zasadzie to mam wahania co do tego, czy powinien zagrać ledwo ozdrowiały Ferdinand czy otrzaskany w bojach ostatnio (i spisujący się bardzo dobrze) Smalling. No zobaczymy.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - truered - 05-04-2011 22:43

Mubinio napisał(a):.I w środku z propozycji truered zmienił bym Giggsy'ego na Parka - nam jest jutro potrzebna solidność i zaminowanie środka pola, a można to osiągnąć wg mnie właśnie dzięki takiej kombinacji piłkarzy. Giggs ostatnio za bardzo się wygłupia, za dużo piętek i tym podobnych fajerwerków - fajnie, ale nie jutro.

Dostał MOTM od Sky właśnie za solidność, zagrał przecież i w środku pola, a potem jako boczny obrońca i ani razu nie popełnił błędu. Osobiście wolę Giggsy'ego, bo Park owszem dużo biega, ale mało z tego wynika.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - michal85 - 05-04-2011 23:49

Wynika z tego bardzo dużo - ot chociażby to, że nie jesteśmy zdominowani przez przeciwników wśród których nie brakuje 'energetycznych' zawodników. Giggs ze Scholsem w drugiej linii to tylko prośba o najniższy wymiar kary. Chelsea przecież słynie z tego jak są przygotowani fizycznie i pasowałoby się temu przeciwstawić, a nie ułatwiać im zycie dając do centrum boiska dwóch weteranów.

Wydaje się, że pewniaki do występu są VdS, Vida, Rafael, Evra, Carrick, Scholes, Nani, Park i ROoney. Ciekaw jestem czy Fergie postawi na Valencię, czy np. na skrzydło desygnuje Parka, a w środku po raz kolejny wystąpi Gibson bądź wracający po kontuzji Ando.

Evra nie ma świetnego sezonu, ale ćwierćfinał LM to nie czas na eksperymenty.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - truered - 06-04-2011 01:26

michal85 napisał(a):Ciekaw jestem czy Fergie postawi na Valencię, czy np. na skrzydło desygnuje Parka, a w środku po raz kolejny wystąpi Gibson bądź wracający po kontuzji Ando

ManUtd.com napisał(a):In midfield, the game has come too soon for Anderson, even though he is back in training (...)


michal85 napisał(a):Evra nie ma świetnego sezonu, ale ćwierćfinał LM to nie czas na eksperymenty

Może nazwałem to źle, bo eksperyment był w meczu z Arsenalem, teraz to już jest znana taktyka. Jeżeli Evra nie jest w formie to jest najlepszy czas, żeby dać wykazać się bliźniakom. Mecz z Arsenalem, ćwierćfinał FA Cup, jedyna drużyna, która może z nami konkurować w tym sezonie i jaki był tego efekt? Raf & Fab zupełnie namącili w głowach graczom Arsenalu, byli najlepsi na boisku, a Fabio zdobył bramkę. Przypominam tylko, kto zawalił nam karnego z West Hamem, czy bramkę Luiza na Stamford. Prawdopodobnie SAF wystawi Evrę i mam nadzieję, że ten zaprzeczy mojej krytyce, ale dla mnie bliźniacy na obecną chwilę grają zdecydowanie bardziej solidnie


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - Mubinio - 06-04-2011 07:36

truered napisał(a):Dostał MOTM od Sky właśnie za solidność, zagrał przecież i w środku pola, a potem jako boczny obrońca i ani razu nie popełnił błędu

No tak, tyle, że to było z West Hamem. I dobrze Michał mówi, że jak wystawiamy już Scholesa, to nie da rady na Chelsea wystawić obok niego Giggsa. Tak to byśmy mogli zagrać na OT z Wigan, a nie na SB.

truered napisał(a):Może nazwałem to źle, bo eksperyment był w meczu z Arsenalem, teraz to już jest znana taktyka. Jeżeli Evra nie jest w formie to jest najlepszy czas, żeby dać wykazać się bliźniakom. Mecz z Arsenalem, ćwierćfinał FA Cup

A tutaj przypomnę tylko, że bliźniaki zagrali na.... skrzydłach. A nie na obronie. Więc to też nie to samo.

michal85 napisał(a):Ciekaw jestem czy Fergie postawi na Valencię

Po tym, co Valencia pokazał w ostatnim meczu, i jeżeli jest w pełni sił - to chyba nie ma innej opcji.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - daniel - 06-04-2011 07:43

Skrzydła Nani i LAV. Nani wypoczęty, LAV w kosmicznej (jak na powrót po kontuzji) formie. Pewno łatwo z Aszlejem nie będzie miał ale to też idzie w drugą stronę. Na środek Carrick, Scholes/Giggs, Park. Park zawsze przyasekuruje i skrzydła i środek, wiec dziwnym będzie dla mnie jeśli w wyjściowej 11 się nie pojawi. Koncentracja w tyłach, walka w środku i polot w akcjach ofensywnych a wynik końcowy powinien być co najmniej dobry.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - Jaroldz - 06-04-2011 08:51

Nie napalam się na ten mecz, gdyż nie robię sobie większych nadziei na nasz awans do półfinału. Pewnie będzie jak zawsze, dobrze zaczniemy, ale z biegiem czasu Chelsea nas zdominuje i wklepie nam ze dwa gole i wrócimy do domu.

Ważniejsza dla mnie w tym sezonie jest liga, a LM to dodatek. Z drugiej strony, warto powalczyć, bo w półfinale czekać będzie zapewne Schalke, które jest jak najbardziej do pokonania. Uważam, że jeśli zarówno United lub Chelsea przejdzie do 1/2 to ma pewny finał.

Skład :?: Być może takie coś zobaczymy:

------------------------- VDS-------------------------

Rafael----- Smalling--------- Vidić----------- Evra

Valencia---- Scholes---- Carrick--- -Park---- Nani

------------------------ Rooney-----------------------



Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - Tomasson - 06-04-2011 10:34

Rozbrajamy dziś londyńską bombę, a w rewanżu dopełniamy tylko formalności. Tak jak powiedział Evra: jeżeli utrzymają koncentrację do końca, wygrają z Chelsea z palcem w bucie. Koniec frajerstwa na Stamford, czas upomnieć się o swoje, czyli o 3 punkty na tym trudnym terenie.

Wynik 1-2 wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, jestem spokojny jak nigdy przedtem.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - ZasadKG - 06-04-2011 13:33

Jaroldz napisał(a):Nie napalam się na ten mecz, gdyż nie robię sobie większych nadziei na nasz awans do półfinału. Pewnie będzie jak zawsze, dobrze zaczniemy, ale z biegiem czasu Chelsea nas zdominuje i wklepie nam ze dwa gole i wrócimy do domu.

o_O


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - sebos_krk - 06-04-2011 13:40

Trudno, żebyśmy już na zawsze zostali w Londynie.


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - Peneros - 06-04-2011 13:59

Nie wyobrażam sobie, żebyśmy przegrali ten mecz. Jedziemy tam tylko i wyłącznie po 3 punkty, chociaż z jednego też się będę cieszył. Fergie na trybunach, jeśli doda do siebie kilka faktów i powie to piłkarzom sądzę że będą dosyć zmotywowani żeby roznieść smerfów lepiej niż sam gargamel. Przespałem ostatnio kto tam jest kontuzjowany, ale wyszedł bym takim składem:



------------------------- VDS-------------------------

Rafael----- Brown--------- Vidić----------- Evra

Valencia---- Anderson---- Park-----Nani/Giggs

--------Hernandez/Owen?------- Berbatow-------


Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - ZasadKG - 06-04-2011 14:10

Peneros napisał(a):Fergie na trybunach

Czemu na trybunach? Przecież to Liga Mistrzów, tutaj kara Fergiego nie obowiązuje Wink