Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Miko - 26-05-2008 19:12

Lukas napisał(a):Benzema to marzenie nas wielu, ale raczej nieosiągalne w tym okienku- z resztą sam zawodnik nie zamierza na razie się nigdzie przenosić... :/

Benzema ma dostać podwyższkę w Lyonie Wink Jeśli zagra dobry turniej na EURO 08 to cena będzie zaporowa jak nic.

Arek96 napisał(a):Matias Fernandez lub Arshavin - świetni zawodnicy. Matias ma chyba 22 lata więc się jeszcze rozwinie!

Nadal pozostaję przy swoim zdaniu i mówię: Trzeba dać szansę Manucho i Welbeck'owi.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - dawe237 - 27-05-2008 13:58

a ja jestem za tym by do Manchester United przyszedł ktoś pokroju D.Berbatova
zawodnik zna lige angielską dobrze wkomponuje sie w MU, no i bedzie alternatywa dla Teveza i Roo
a jesli Campell nie wróci z Hull City to potrzebny bezei jeszcze młody perspektywiczny napastnik np. Benzema (choć z nim nie przepadam bo powiedział ze nie chce do Manchester United iść)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 27-05-2008 18:21

Cytat:Micah Richards z Manchesteru City oraz Luis Fabiano i Dani Alves z Sevilli znajdują się na szczycie listy życzeń szkoleniowca Manchesteru United Sir Alexa Fergusona - podaje Daily Mail.

50 milionów funtów - tyle na zakup trójki zawodników ma przeznaczyć Ferguson. Mieliby oni zająć miejsce odchodzących z Old Trafford Louisa Sahy, Mikaela Silvestre'a i Gerarda Pique.

27 - letni brazylijski napastnik Luis Fabiano strzelił w ostatnim sezonie 34 gole w 44 meczach dla hiszpańskiej Sevilli. Obrońca Dani Alves, kolega Fabiano z drużyny, jest na liście życzeń wielu gigantów europejskiej piłki. Za tą parę drużyna Manchesteru miałaby zapłacić 30 milionów funtów. Kolejne 20 milionów kosztowałby kolejny obrońca, Micah Richards z Manchesteru City.
Ja tam byłbym z takich posunięć bardzo zadowolony. Alves to najlepszy prawy obrońca w Europie. Fabiano jest świetnym napastnikiem, co potwierdził strzelając dużo bramek w tym sezonie. Poza tym ma dobre warunki fizyczne jak na angielską ligę - wysoki i obdarzony świetnym strzałem. Co do Richardsa to za bardzo nie wierzę w ten transfer. Jesli gra w City i jest fanem Arsenalu to czy wyobrażacie sobie go w koszulce United? Co do dwójki z Sevilli jestem na tak. Akurat na te pozycje zawodników potrzebujemy, a gdybyśmy ich sprowadzili to tylko bronić mistrzostwa Premiership i jako pierwszy klub obronić tytuł zwycięzcy Ligi Mistrzów Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 27-05-2008 18:32

Ja jestem stanowczo nie zawodnikom z Sevilli. Fabiano według mnie zrobił sobie taki jednosezonowy wyskok, bo wcześniej nie był to jakiś szczególnie dobry napastnik i szczerze wątpię, by w przyszłym sezonie strzelił choć połowę z tych goli. Alves jest tyle dobry co przereklamowany, bo do formy sprzed roku-dwóch sporo mu brakuje. W ogóle jakoś nie widzi mi się ten piłkarz w lidze angielskiej.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czaplak - 27-05-2008 19:07

Fabiaono, ot zagrał jeden dobry trzeba powiedzieć na poziomie i już za niego dawać te 12-15 mln funtów :?: , on jest przyzwyczajony do technicznej ligi Hiszpańskiej, powątpiewam by wystarczyły jego walory na grę w Anglii, a tutaj potrzeba zawodnika od zaraz, do 1 składu ( rotacyjnię ) , a jak ten transfer będzie ot nie wypałem :?: Zbyt duże ryzyko, lepiej kupować południowców ale młodszych, a do Fabioano przekonany nie byłem i nie jestem w lidzie Angielskiej, i wątpię by Ferguson zakupił tego napastnika.

Alves jak najbardziej, już widze tą mega ofensywną prawą stronę z Crisem i Alvesem, taki Evra 2 na drugiej stronie obrony, piłkarz zadziorny, lubi ostro powalczyć, nie odsuwa nogi.

Ale spokojnie wystarczy Berba/ Huter i Richards/Alves.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rudii - 27-05-2008 22:15

Cytat:Micah Richards z Manchesteru City oraz Luis Fabiano i Dani Alves z Sevilli znajdują się na szczycie listy życzeń szkoleniowca Manchesteru United Sir Alexa Fergusona - podaje Daily Mail.

50 milionów funtów - tyle na zakup trójki zawodników ma przeznaczyć Ferguson. Mieliby oni zająć miejsce odchodzących z Old Trafford Louisa Sahy, Mikaela Silvestre'a i Gerarda Pique.

27 - letni brazylijski napastnik Luis Fabiano strzelił w ostatnim sezonie 34 gole w 44 meczach dla hiszpańskiej Sevilli. Obrońca Dani Alves, kolega Fabiano z drużyny, jest na liście życzeń wielu gigantów europejskiej piłki. Za tą parę drużyna Manchesteru miałaby zapłacić 30 milionów funtów. Kolejne 20 milionów kosztowałby kolejny obrońca, Micah Richards z Manchesteru City.

Wydaje mi się, że to są plotki. Jeśli kupimy L.Fabiano i Alvesa to po co nam Richards ?. Albo jeśli kupimy Richardsa to po co nam Alves?. Przecież to nawet sensu nie ma. Co do Fabiano to zgadzam się z Wami. Nie jest to piłkarz wybitny. W poprzednich sezonach szło mu średnio. W tym owszem zaprezentował się bardzo dobrze, ale 1 rok to za mało. Z resztą ma już 27 lat, więc mało prawdopodobne żeby zrobił jeszcze jakiś wielki skok do przodu. Jest już ukształtowanym zawodnikiem. A jeśli mamy już kogos kupić to kogoś kto jest perspyktywiczny na przyszłość (chodzi o napastnika) i zarazem kogoś kto jest już obyty w Premier League


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Leszczu - 31-05-2008 22:30

Arshavin i Pogrebnyak zrobili na mnie niezłe wrażenie w Zenicie. Wolałbym tego drugiego niż Fabiano. Berbatov jest troche za drogi. Pozostaje nam jeszcze w miare nawet cenowo najlepszy następca RvN-a.... Klaas Jan Huntelaar. Nie wiem na co SAF czeka. Trzeba go brać póki jest w Ajaxie... To typowy snajper. Piłka go sama szuka w polu karnym. Jeśli chodzi o obronę niepotrzebnie oddaliśmy Pique. Dani Alves to światowa klasa ale wątpie żeby przyszedł a poza tym czy już nie za dużo tych południowców?? Może lepiej dać szanse Simpsonowi, wychowanemu w szkółce United podobnie jak Giggs i Scholes...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MattMan - 10-06-2008 09:23

Jeżeli chodzi o obronę... Jestem kategorycznie na NIE dla Brazylijczyków itp. Nie róbmy z ligi angielskiej hotelu dla południowców. Nie zachowujmy się jak Chelsea... Im wydaje się chyba, że przenieśli do rzeczywistościa Fm'a. :| Obrona, obrona: Stawiam na Richardsa. Solidny Angol, twardy jak skała, ale jasna cholera - ciężko będzie go pozyskać, bardzo ciężko.

Pomoc... tutaj nie należy szaleć. Jestem zwolennikiem kupowania młodych talentów. Myślę, że Ramsey odnajdzie się w naszej drużynie (jeśli rzeczywiście do nas trafi) Wink Ben Arfa kusi... ale nie wydaje mi się, że trafi na Old Trafford. Arsenal jak widać zainwestował we francuski talencik i pozyskali Nasriego i myślę, że będzie to dla nich wzmocnieniem...

Atak. Fergie myślał nad uzupełnieniem linii obrony doświadczonym napastnikiem. hmmm Berbatov jest jakimś rozwiązaniem. Mimo wszystko nr 1 dla mnie jest Benzema.
Ostatnio zaczynam podziwiać talent takiego zawodnika jak... Bafétimbi Gomis. Cholera, zawojuje światem Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 11-06-2008 07:44

Richards to (co ciągle powtarzam) strasznie trudny do wychowania zawodnik. Jedynąnadziją na to, że Ferguson potrafiłby nad nim zapanować jest fakt, że w ostatnim sezonie Eriksson znalazł sposób na Anglika. Jeśliby nie było problemów wychowawczych z nim (w co wątpie) to jestem jak najbardziej ZA tym transferem, bo talent ma niepodważalny.

Fabiano? dajcie spobie spokój. Ludzie, to nie jest zawodnik na ligę angielską. Z tego co pamiętam to NIKT grający do tej pory w Hiszpani nie radził sobie w Anglii (jedyny wyjątek to ubiegłoroczna niespodzianka - Torres). Poza tym tylko poprzedni sezon wyszedł Fabiano. Wcześniej grał conajwyżej średnio...

A po cholere nam Alves? Z tego co się orientuje to na prawą obrone potrzebny jest nam następca Neville'a. Załóżmy, że Neville zagra jeszcze 1 sezon w pierwszym składzie (mając już w swoich szeregach Alvesa), to wtedy Brazylijczyk będzie miał już 28 lat. Jaki z niego przyszłościowiec?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Carlito - 11-06-2008 12:44

maju1309 napisał(a):A po cholere nam Alves?

I tak nie ma co marzyć o Brazylijczyku, bo on już przeszedł do Barcelony za 32 mln.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 11-06-2008 13:15

maju1309 napisał(a):.Fabiano? dajcie spobie spokój. Ludzie, to nie jest zawodnik na ligę angielską. Z tego co pamiętam to NIKT grający do tej pory w Hiszpani nie radził sobie w Anglii (jedyny wyjątek to ubiegłoroczna niespodzianka - Torres). Poza tym tylko poprzedni sezon wyszedł Fabiano. Wcześniej grał conajwyżej średnio...

Fabregas? Alonso ? Reina ? Luis Garcia ? Almunia? Arteta? Campo? Reyes? Taka ciekawostka, że piłkarze obecnej reprezentacji Hiszpanii, grają tylko w Hiszpanii i .... Anglii. Więc można stwierdzić, że jeśli już gdzieś Hiszpanie sobie radzą poza ojczyzną to właśnie w Anglii. Alves ma 25 lat , za rok miałby 26. Ale jak juz to napisał przedmówca- jest po ptakach.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Luki - 11-06-2008 22:27

Ja najbardziej chciałym widzieć Richardsa w koszulce MU. Już Fergie by z niego zrobił najlepszego prawego obrońcę w Anglii Big Grin

A w ataku to jestem za sprowadzeniam jakiegoś młodego zawodnika, który nie narzekałby, że grzeje ławę. Bo taki Berba to by się marnował patrząc jak pogrywają Tevez z Roo i pewno by jakieś nieprzyjemności i spory z tego powodu wynikły. Potrzebny jest zawodnik młody, mający przed sobą świetlaną przyszłość, ale zarazem już nieco ograny, aby mógł w razie czego na jakiś dłuższy okres czasu wskoczyć do pierwszej jedenastki i próbować (z powodzeniem) zastąpić Carlitosa/Roo. Do tego najlepiej, jakby mógł również występować na innej pozycji (ofensywny pomocnik, skrzydłowy/napastnik np. taki do 4-3-3, cokolwiek). Wówczas grały więcej i się rozwijał, a jednocześnie nie przemęczał szczególnie. Kiedy na emeryturkę odszedłby Giggs, to grałby jeszcze częściej Big Grin Idealnym rozwiązaniem jest Benzema, tylko on pewno by nie chciał ławy grzać. W sumie może Huntelaar nie narzekałby, że siedzi na ławce, a umiejętności ma spore i podejrzewam, że sprawdziłby się w Anglii. I jeszcze tańszy jest niż Karim Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MattMan - 12-06-2008 11:18

Karim za cholerę nie przejdzie do nas. Ona kocha Kurewskich. Poza tym tak jak powiedziałeś, zna swoją wartość i nigdy nie zgodzi się być na 2 planie. Z kolei Huntelaar - tutaj sprawa wygląda już bardziej optymistycznie i myślę, że jest szansa na sprowadzenie go do nas Wink Nie chce żadnego Luisa Fabiano, czy R.S Cruz. :? Obstawiam, że Ben Arfa trafi na Old Trafford. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - dawe237 - 12-06-2008 19:07

Na chwile obencą potrzebny jest przynjamniej jednen obrońca, bo jak beda kontuzje jak w minionym sezonie, to znów z defensywą bedzie ciężko...
A co snajpera to Huntelaar!! bo Benzema niech sie do Realu przeprowadza - skoro ich tak kocha! :/

konkretnie: Lahm, Richards oraz Huntelaar Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MattMan - 13-06-2008 11:38

<a class="postlink" href="http://redlog.pl/2008/06/13/nie-ma-ramseya-jest-nowy-totti/">http://redlog.pl/2008/06/13/nie-ma-rams ... owy-totti/</a> Wink

Mamy nowego napastnika.