Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 22-06-2008 07:46

Tomassen napisał(a):Sneijder owszem.
Wystarczy, że powiedział, że nie chce grać na Old Trafford. Odpada, bo za sezon, dwa chciałby odejść, a może i wrócić do ukochanego Realu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 22-06-2008 09:47

Jeśli mieli by dawać Robinho + 50mln (gubię się w walucie :roll: ) = Ronaldo brałbym w ciemno. Robinho moze grać i na skrzydle jak i napastnik, a przecież United w tym okienku chce kupić napastnika. Wieć mozna powiedzieć ze mieli bysmy jednego zawodnika za darmo, a kasę bysmy przeznaczyli na obrońce i kogoś jeszcze. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bartez - 22-06-2008 09:48

Jeśli Ronaldo zdecyduje się opuścić klub z OT to jest mnóstwo kandydatów na jego miejsce, na pewno dużo rozsądniejszych i inteligentnych,np. Ribery, Robinho, Van der Vaart cz chociażby jego rodak Quaresma. Cena za każdego z nich wynosiłaby na pewno nie więcej niż 30 mln euro.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 22-06-2008 09:50

Stefan1555
Ribery odpada bo wątpię aby po sezonie gry w Bayernie odszedł, ale byc moze przydałby się.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Carlito - 22-06-2008 09:51

Stefan1555 napisał(a):Ribery, Robinho, Van der Vaart cz chociażby jego rodak Quaresma.

Z tych czterech najbardziej przypadliby mi do gustu: VdV i Ribery. Obaj są znakomici. Niejednokrotnie potrafią wziąść na siebie odpowiedzialność za losy spotkania. Czasami jedną akcją potrafią wszystko zmienić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bartez - 22-06-2008 09:54

woozi napisał(a):Ribery odpada bo wątpię aby po sezonie gry w Bayernie odszedł, ale byc moze przydałby się.

Kto wie co będzie za 2 miesiące ? Za odpowiednią kwotę może i byśmy go kupili ale wiesz jak to jest, zawsze wymieniani są ci najlepsi, ale nie raz są to zwykłe ploty...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 22-06-2008 10:03

sebos_krk napisał(a):
Tomassen napisał(a):Sneijder owszem.
Wystarczy, że powiedział, że nie chce grać na Old Trafford. Odpada, bo za sezon, dwa chciałby odejść, a może i wrócić do ukochanego Realu.
Sneijder na tych Mistrzostwach pokazuje, że jest wielkim piłkarzem i w moim mniemaniu sprawdziłby się na Wyspach, ale najważniejsze jest to co mówił sam piłkarz:
Cytat:Gdy opuściłem Ajax, drużynę mojego życia, chciałem iść tylko do Madrytu, najlepszego klubu na świecie - powiedział 24-latek. - Teraz jestem tu i pragnę tylko odnosić sukcesy, wygrywać wiele tytułów i być tu jak najdłużej to możliwe, by bronić barw tej koszulki i herbu. Nie mam zamiaru nawet rozważać, a tym bardziej zaakceptować, oferty odejścia z Madrytu.
także on niestety odpada. Robinho to inna sprawa- on mówił że nie miałby problemu opuścić stolicę Hiszpanii, a w MU Anderson, Nani i CQ już pomogliby mu się zaaklimatyzować. Piłkarzem jest niesamowitym- niejednokrotnie ratował tyłek Realowi w tamtym sezonie, świetna i technika przegląd pola. Byłby w stanie zastąpić Cristiano


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 22-06-2008 10:10

Cytat:Jak donosi angielski dziennik The Sun, agent Cristiano Ronaldo, Jorge Mendes, udał się jeszcze wczoraj do Manchesteru, aby przedstawić władzom United ofertę, jaką za portugalskiego cracka wystosował Real Madryt. Mówi się o tym, że Blancos gotowi są przeznaczyć na ten transfer 45 milionów funtów w gotówce, a do całej operacji ma również zostać włączony Wesley Sneijder. Sam Holender wyjawił niedawno, że ani myśli o opuszczeniu Madrytu i chciałby grać w jednym składzie z Cristiano.

Według The Sun, jeśli United nie zgodzą się na holenderskiego pomocnika, to Real Madryt nie będzie miał żadnych problemów z zaoferowaniem zamiast niego Robinho. Mendes przebywa obecnie w Manchesterze i prowadzi pierwsze rozmowy w kwestii transferu swego klienta.

nie wiem już komu wierzyć :shock:

/ cytujesz w ten sposób: [ quote ] tekst cytowany [ /quote ] // Tmssn.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 22-06-2008 11:22

woozi napisał(a):Ribery odpada bo wątpię aby po sezonie gry w Bayernie odszedł, ale byc moze przydałby się.
pamiętacie Cantonę? teżzmieniał kluby, jak rękawiczki, aż zakotwiczył w United na dłużej ;]

woozi napisał(a):
Cytat:Jak donosi angielski dziennik The Sun, agent Cristiano Ronaldo, Jorge Mendes, udał się jeszcze wczoraj do Manchesteru, aby przedstawić władzom United ofertę, jaką za portugalskiego cracka wystosował Real Madryt. Mówi się o tym, że Blancos gotowi są przeznaczyć na ten transfer 45 milionów funtów w gotówce, a do całej operacji ma również zostać włączony Wesley Sneijder. Sam Holender wyjawił niedawno, że ani myśli o opuszczeniu Madrytu i chciałby grać w jednym składzie z Cristiano.

Według The Sun, jeśli United nie zgodzą się na holenderskiego pomocnika, to Real Madryt nie będzie miał żadnych problemów z zaoferowaniem zamiast niego Robinho. Mendes przebywa obecnie w Manchesterze i prowadzi pierwsze rozmowy w kwestii transferu swego klienta.


nie wiem już komu wierzyć :shock:
jak dadzą 50mln+Robinho to jest gitara. To by oznaczało, że Fergie miałby i skrzydłowego na miejsce Ronaldo, a także napastnika w jednym. W momencie, kiedy Robinho wychodzi na mecz w ataku na skrzydło wędruje Nani. Przecież po to właśnie jest szeroka kadra. A za te pozostałe pieniądze można spokojnie kupić Lahma/Richardsa. I zostałoby (w prawdzie "grosze", ale jednak) na spłatę długu bądź wielki telebim na OT ;]


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 22-06-2008 11:25

Można to przeczytać, ale zawsze trzeba brać poprawkę na to że to The Sun. O prawdziwych negocjacjach bulwarówka raczej wie niewiele, poza tym że żadne nie są prowadzone z tego co twierdzi sir Alex. Ale nie wiem po co trzymać zawodnika, który nie chce grać.

To mój pierwszy post, więc witam sięSmile.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 22-06-2008 12:47

maju1309 napisał(a):pamiętacie Cantonę? teżzmieniał kluby, jak rękawiczki, aż zakotwiczył w United na dłużej ;]
Bo go z połowy wcześniejszych klubów wyrzucali Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - CzerwonyDiabel - 22-06-2008 19:15

Przydal by sie rzeczywiscie ktos mlody.Oraz jakis bardzo dobry napadzior Smile

//pisz bardziej rzeczowe i dłuższe posty, to nie czat, a ostrzeżenie może się zamienić w ban
\muszeq



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Crazy KaMil - 24-06-2008 09:42

Jesli Wasz (bo ja za nim nie przepadam, jako jedyny zawodnik MU nie zyskal mojej sympatii) odejdzie to warto zastanowic sie nad Arszawinem. Mlody i utalentowany zawodnik. Chyba nikt nie ma watpliwosci co do jego umiejetnosci po Euro 2008. Najwazniejsze ze nie gra samolubnie i oprocz srodka pola z powodzeniem moze wystapic na skrzydle (widzialem go nieraz w akcji w lidze rosyjskiej). Poza tym ma genialny przeglad boiska i nie boi sie isc miedzy 3 zawodnikow by jednym zwodem lub podaniem o...bac ichSmile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kisia92 - 24-06-2008 09:56

Crazy KaMil,
Powiedz mi ile meczy z udziałem Arszawina oglądałeś?
Ja osobiście oglądałam może z 2-3. Owszem ostatnio zagrał świetnie, ale kupowanie zawodnika po jednym świetnym meczu byłoby głupotą.

Moim marzeniem (?) byłoby zobaczenie Sneijdera w koszulce z diabłem. Wiem, że nie chce on odejść, ale gdyby tylko pojawił się cień szansy to warto o niego walczyć. Ten facet jest niesamowity. Poza tym za Ronaldo dostalibyśmy 'troszkę' kasy. Więc inwestycja w napastnika. Berbatov wydaje się najlepsza opcją. Sprawdzony, skuteczny, wysoki. On w parze z Rooneyem byłby postrachem. Co prawda jestem zwolenniczką Huntelaara, ale tutaj istnieje ryzyko aklimatyzacji.

Ciągłym problemem jest prawa obrona. Brown to Brown, a czy Gary wróci na szczyt pozostaje niewiadomą. Najgorsze jest to, że poza Lahmem nie widzę kandydata odpowiedniego, a ten podpisał kontrakt z Bayernem więc;/


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rafcio - 24-06-2008 10:07

Kisia.

Arszawina po rewelacyjnym sezonie w lidze, jeszcze lepszym w Pucharze Uefa, i świetnym wystepie w Mistrzostwach nie chcesz. Bo po jednym świetnym meczu jest.

Sneijder po słabej grze w lidze i dwóch dobrych spotkaniach byłby marzeniem?

Wiem, że Holender jest piłkarzem świetnym i nie chce umniejszyć jego klasy, no ale bądżmy obiektywni !

Zresztą jak Ronaldo nie odejdzie to wzmocnienie prawego skrzydła jest niepotrzebne.