Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 05-08-2010 23:29

I jeden taki mało znany - David Beckham, czy jakoś tak.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 05-08-2010 23:45

Średnio pasuje do "ostatnio".


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mata - 05-08-2010 23:46

Zależy jak to interpretować Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 05-08-2010 23:47

Ostatnio - to chyba jedyny obok Evansa, który w ostatnich latach (to jak dla mnie 10-15 lat) zrobił karierę, po tym jak przebywał na wypożyczeniu. Jeszcze Sheasy był wypożyczany swego czasu i to dwukrotnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 06-08-2010 10:01

Cleverley jednak zostaje! <jupi>

Zawsze dobrze poinformowany Ben Hibbs napisał o tym na swoim twitterze.

Cytat:Cleverley staying. "exceptional young player in terms of his ability to play variety of positions. Such a talent-must keep him." #mufc

Cytat:More SAF on Cleverley "He showed at watford he's a goalscorer from midfield and we need that. He has outstanding qualities." #mufc

Co do Petrucciego - niemal cały ubiegły sezon borykał się z kontuzjami. Nie występuje w meczach przedsezonowych w rezerwach, więc na dobra sprawę nieiwaodmo co z nim.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 06-08-2010 10:09

Super wiadomośćSmile. Po prawdzie, to dziwiło mnie, że po tym jak dowiódł swej wartości na wypożyczeniu, a teraz błyszczał w meczach przedsezonowych i tak idzie na wypożyczenie. Oby go omijały kontuzje i wykorzystał swoją szansę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 06-08-2010 10:14

Bardzo się cieszę, że jednak zostaje. Chłopak z naprawdę dużym potencjałem, który może być świetnym uzupełnieniem naszego zespołu zarówno na skrzydle, jak i w środku pola. Jednak czyżby transfer Ozila miał w takim razie nie dojść do skutku? Tom i Niemiec to gracze o bardzo podobnej charakterystyce i ja sobie to tłumaczyłem tak: Jeśli Tom pójdzie na wypożyczenie, to znaczy, że Fergie szykuje transfer Ozila, jeśli zostanie, szanse na pozyskanie zawodnika Werderu mocno zmaleją.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Zdzichu - 06-08-2010 10:48

Beckham poszedł na wypożyczenie raz, na rok, a potem z miejsca właściwie wszedł do składu i w wieku Cleverleya był już istotną częścią zespołu. Problem tych wszystkich Cleverleyów, Possebonów wynika z tego, że oni w wieku 21 lat dalej są wypożyczani, zamiast wprowadzani powoli do składu. Becks został trochę wrzucony na głęboką wodę, ale jak widać wyszło mu to na dobre - poradził sobie. Nie mówię o tym, żeby od razu notorycznie Cleverleyem grać, ale ponowne wypożyczenie byłoby średnią decyzją. No ale fajnie, że chłopak zostaje, zobaczymy ile pogra.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 06-08-2010 11:06

Bez wątpienia wiadomość dnia! Wypożyczanie Toma, to byłby bardzo duży błąd, bo zawodnik pokazał, że zasługuje na miejsce w kadrze naszego zespołu. O występy nie musi się martwić, powinien spokojnie zagrać w 15/20 spotkaniach.

Czekam jeszcze na pozostanie Welbecka i wypożyczenie DIoufa.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 06-08-2010 11:07

Teraz standardy PL są dużo wyższe i na takie eksperymenty jak gra młodymi już za bardzo miejsca nie ma. W związku z tym, że standard ligi rezerw jest żenujący, meczów jest mało, to jedyną możliwością na rozwój jest wypożyczenie. Nie ma w tym nic złego, ale trzeba dla zawodnika znaleźć odpowiedni klub.

PS Welbeck i Diouf na pewno będą wypożyczeni. Tak przynajmniej twierdzi Hibbs.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 06-08-2010 11:20

Cytat:Teraz standardy PL są dużo wyższe i na takie eksperymenty jak gra młodymi już za bardzo miejsca nie ma.

Michał, w tamtym sezonie często graliśmy Gibsonem (który imo wykorzystał swoją szansę), to nie widzę powodu, żeby w niektórych spotkaniach czy to ze słabszymi rywalami, czy to w CC, bądź FA Cup nie grał Tom. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Zdzichu - 06-08-2010 11:31

A żeby tylko Gibson. Nani, Anderson, czy choćby Roo to też piłkarze, którzy już w bardzo młodym wieku dość regularnie grali. Że o Machedzie nie wspomnę. Gdyby nie to, że w tym roku pół sezonu przeleżał w szpitalu, to pewnie by się trochę popokazywał.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 06-08-2010 11:39

Bye bye Ozil. :cry:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 06-08-2010 11:40

Czary napisał(a):Michał, w tamtym sezonie często graliśmy Gibsonem (który imo wykorzystał swoją szansę), to nie widzę powodu, żeby w niektórych spotkaniach czy to ze słabszymi rywalami, czy to w CC, bądź FA Cup nie grał Tom. Wink
Tom jest na tyle dobrym i ukształtowanym zawodnikiem, że nie widzę powodu, dla którego młody Anglik nie miał występować w meczach Premier League czy Ligi Mistrzów. Oczywiście, jeszcze nie w najważniejszych meczach.

Byłem za tym by Tom został wypożyczony, jednak mimo to ogromnie się ciesze z dzisiejszych informacji. Widać, że Ferguson wierzy w młodego Anglika i mam nadzieję, że Cleverley otrzyma swoje szanse.
Skoro Tom zostaje z nami, to w tym okienku nie doczekamy się nowych zawodników, no bo i po co?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 06-08-2010 11:44

A czy ja napisałem, że ma nie występować w EPL? W EPL ze słabszymi rywalami jak najbardziej. Smile Tych spotkań w sezonie uzbiera się z 20 tak więc o szansę dla Toma możemy być spokojni.