Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 10-08-2010 15:49

Mnie zwisa, czy Ozil przyjdzie, czy nie. Jeśli tak, to fajnie, jeśli nie - to nic się nie stanie. Liczę na postępy młodych przede wszystkim - Obertana, Cleverley`a. Cała nadzieja Manchesteru w tym, że skrzętnie gromadzeni młodzi piłkarze okażą się kolejną złotą generacją. Bo za rok nie będziemy mieć kasy by zastąpić Scholesa, Giggsa i Neville`a.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - premislav - 10-08-2010 15:59

Po przedsezonowych meczach widać, że np Cleverley czy Obertan są w niezłej formie. Pograją sobie w Carling cup i czasem może jakieś zmiany w lidze a za sezon czy dwa będą z nich dobrzy piłkarze. United zawsze stawiało na wychowanków, więc nie ma co się martwić na zapas.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 10-08-2010 17:43

premislav napisał(a):United zawsze stawiało na wychowanków, więc nie ma co się martwić na zapas.

No w sumie tak, ale robiłem już paręnaście postów temu kalkulację dotyczącą Ozila. Na pewno na nim byśmy nie stracili ani funta. Najwyżej można go odsprzedać komu innemu jak się nie sprawdzi w PL, a cena, jaką żąda Werder, w dzisiejszych szalonych czasach jest dość śmieszna. A i na skrzydło chyba by się zdał - ostatnio nie mogę się oprzeć wrażeniu, ze Park, mimo iż wystawiany często nominalnie na lewym skrzydle, biega tak naprawdę w środku boiska. Czyli na lewe skrzydło są Nani i Obertan. Maaało. No i Giggs... Ale w jego wieku musiałby przed meczem pić po 2 Red Bulle, żeby dodać sobie skrzydeł. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 10-08-2010 18:18

Cytat:No w sumie tak, ale robiłem już paręnaście postów temu kalkulację dotyczącą Ozila. Na pewno na nim byśmy nie stracili ani funta. Najwyżej można go odsprzedać komu innemu jak się nie sprawdzi w PL, a cena, jaką żąda Werder, w dzisiejszych szalonych czasach jest dość śmieszna.
Kalkulacje robione na podstawie doniesień brukowców. Nie ma pewniejszego źródła <cwaniak>

Cytat:A i na skrzydło chyba by się zdał - ostatnio nie mogę się oprzeć wrażeniu, ze Park, mimo iż wystawiany często nominalnie na lewym skrzydle, biega tak naprawdę w środku boiska. Czyli na lewe skrzydło są Nani i Obertan.
Park gra wąsko bo w 442 pomaga dwójce CMów i częstokroć robi to z bardzo dobrym skutkiem. M.in. w ostatnim meczu o Tarczę taka strategia zdała jak najbardziej egzamin. Nani nie jest zdolny do takiej gry i do takiego poświęcania się dla drużyny. Ferguson wie co mówi kiedy podkreśla jak waznym zawodnikiem dla nas jest Park.

A poza tym jest jeszcze Cleverley.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 10-08-2010 18:49

Teraz to jeszcze pół biedy, gorzej jak po tym sezonie nasi 'staruszkowie' zdecydują jednak o końcu swojej piłkarskiej przygody na OT, a wiele wskazuje na to, że postanowią zakończyć swoje kariery w tym samym czasie. Wtedy narodzi się mnóstwo pytań, których treść już teraz można śmiało przytoczyć: 1. czy po ich odejściu potrzebne są nam nowe wzmocnienia? 2. czy wychowankowie i młodzież, którą do tej pory pod swoimi skrzydłami miał Ole jest już na tyle dojrzała piłkarsko by zaistnieć-dołączyć do pierwszego składu? 3. i np. czy wzmocnienia potrzebne są nam na każdą powstałą lukę po naszych legendach...?

Ten sezon jeszcze nie będzie przełomowy jeżeli chodzi o decyzje personalne-kadrowe. SAF wciąż będzie korzystał z mieszanki doświadczenia i młodości. Małe schody zaczną się po sezonie 10/11, ale i z tym Fergie powinien sobie poradzić. I w sumie jak już tak gdybie i gdybie to dochodzę do wniosku, że orzech może być trudniejszy do zgryzienia jeżeli np. okażę się, że Ando nie spełni pokładanych w nim nadziei a Hargo (cóż poradzić) przegra w nierównej walce ze zdrowiem.

W chwili obecnej mamy optymalny skład, który tworzy zgrany kolektyw. Jeszcze do niedawna troche psioczyłem na luki w tej czy innej formacji, jednak teraz, na kilka dni przed kolejnym, nowym sezonem jestem jakoś dziwnie spokojny o to, ze sobie poradzimy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 11-08-2010 08:38

michal85 napisał(a):Kalkulacje robione na podstawie doniesień brukowców.

jak wszędzie się pojawia kwota od 10 do, dajmy na to, 16 milionów funtów to chyba nie kosztuje 30? Poza tym ma rok do końca kontraktu , co uprawdopodabnia tą kwotę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 17-08-2010 16:04

Dylu dylu po Ozilu. Sad


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 17-08-2010 16:08

E tam, chuj z nim. On jest strasznie słaby i dobrze, żeśmy go nie kupili.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 17-08-2010 16:27

Ciekawe co w takim razie zrobią z Van der Vaartem. Czy zechcą go opchnąć już teraz komuś czy może w następnym okienku.
Chociaż w sumie jestem pewien, że Ferguson nawet nie rozważa sprowadzenia Holendra.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 17-08-2010 16:58

Cytat:E tam, chuj z nim.
+1
Cytat:On jest strasznie słaby
Nie jest.
Cytat:i dobrze, żeśmy go nie kupili.
+1

Ja jako fan jego talentu od zeszłorocznych ME u-21 byłem za jego ściągnięciem...dobrych kilka miesięcy temu, kiedy to Nani nie mógł się jeszcze ogarnąć. W środku nie było i tak dla niego miejsca, bo Fergie preferuje inny typ zawodnika w tych rejonach boiska.

Super, że ta saga się kończy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 17-08-2010 22:00

Ja tam ubolewał zbytnio nie będę. Już w kilku postach otwarcie przyznawałem się do niechęci do niemieckich piłkarzy, nawet jak dużo brakuje im do aryjskiego wzoru. Na chwilę obecną nasz skład wydaje się odpowiedni i zbalansowany, młodzież + doświadczenie, mi to jak najbardziej odpowiada. Wszystko jednak może się posypać gdy pojawią się pierwsze, nie daj Boże, dłuższe kontuzje, zwłaszcza na pozycjach gdzie zmiennik/zmiennicy jest/są gorsi i mniej wnoszą do zespołu od gracza z podstawowego składu.
Ja wierzę, że będzie dobrze Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-08-2010 14:26

Brytyjskie i Portugalskie media rozpisują się kupnie Raula Meirelesa z Porto za 15 mln. Zaś ESPN podaje, że Gibson ma zostać wypożyczony do Stoke na pół roku z możliwością przedłużenia do końca sezonu. Jedno zależne od drugiego.
Czyżby jeszcze jeden zawodnik miał zawitać na Old Trafford :?:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 18-08-2010 14:31

Dobry to zakup (by był)? jakoś nie śledzę Ligi portugalskiej ani poczynań Porto


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - premislav - 18-08-2010 14:34

Czy dobry czy nie dobry to by się okazało w praniu... Smile A szkoda mi trochę Gibsona się pozbywać, podoba mi się jego gra.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 18-08-2010 14:36

premislav napisał(a):Czy dobry czy nie dobry to by się okazało w praniu... Smile

To gracz widmo czy jak? Toż pytam o Lige portugalską i jego poczynania w porto :roll:


Cytat:Sir Alex says that focus may have to change, presumably when old heads like Ryan Giggs, Paul Scholes, Edwin van der Sar and Gary Neville decide to call time on their careers. “There will be a time when we look at the team differently if we need experience,” he said. “But I think we have enough experience at the moment.

Puszcza do Nas oko czy robi w bambuko?