Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 20-10-2010 19:17

Ale my nie potrzebujemy napastnika.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 20-10-2010 19:18

Nawet na rezerwe?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 20-10-2010 19:20

Po odejściu Rooney'a będziemy potrzebowali napastnika i to klasowego, bo Berbatov i Chicharito( ?) nie zapewnią nam wielu strzelonych bramek.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 20-10-2010 19:22

Welbeck powróci, Diouf także, King w rezerwach :lol:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - ZasadKG - 20-10-2010 19:22

Jaro, zastanów się - Rooney w tym sezonie nie dał nam nic oprócz strzelonego karnego, mówisz że jak on odejdzie to nie zapewnią nam bramek, ale zauwaz ze Roo tez nam nie zapewnial... Chociaz napastnika mozna by jakiegos kupic. Bardziej jednak potrzebny rozgrywający.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 20-10-2010 19:23

Bo nie muszą nam zapewnić miliarda bramek. Tak jak w sezonie 06/07. Odszedł Ruud, nie zastąpiliśmy go nikim i proszę, cała drużyna zaczęła strzelać golę, teraz myślę będzie podobnie. Tylko potrzebujemy kogoś przynajmniej na zmianę, plus poważnie wzmocnić druga linie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 20-10-2010 19:24

ZasadKG napisał(a):Jaro, zastanów się - Rooney w tym sezonie nie dał nam nic oprócz strzelonego karnego, mówisz że jak on odejdzie to nie zapewnią nam bramek, ale zauwaz ze Roo tez nam nie zapewnial... Chociaz napastnika mozna by jakiegos kupic. Bardziej jednak potrzebny rozgrywający.

A co byśmy ugrali, jeśli w poprzednim sezonie nie byłoby Rooney'a :?: Nic. Nawet drugiego miejsca nie mielibyśmy, ani ćwierćfinału LM.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 20-10-2010 19:29

E, Jaroldz tak nie można. Roo był na gazie, więc grali pod niego, proste.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 20-10-2010 19:31

panopticum napisał(a):E, Jaroldz tak nie można. Roo był na gazie, więc grali pod niego, proste.

Być może, ale ja jestem przerażony tym, co się dzieje obecnie w tym klubie i naprawdę nie wiem, jak nasza gra będzie wyglądała za kilka miesięcy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 20-10-2010 19:33

Proste tak jak wcześniej pod Ronaldo, teraz z kolei wszyscy na Naniego ew. Berbe się oglądają, trza poprawić siłę ofensywną, rzemieślnicy już są.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lisu - 20-10-2010 20:50

Na miejscu Fergiego przyglądnął bym się sytuacji Torresa. Umiejętności porównywalne z Rooney'em. Trudno spodziewać się 'przyjemnych' negocjacji z Liverpoolem, ale jeśli dostalibyśmy sporo kaski za Rooney'a to o Torresa możnaby powalczyć Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 20-10-2010 20:54

Teraz do mnie dotarło, że w miejsce Rooneya przyszedł Chicha. Torres, for what? Jest równie utalentowany co szklany. Tak samo było z Sahą, poza tym kupować z Luzerpulu? :?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 20-10-2010 20:57

Ja bym chętnie go zobaczył. Co tam z niego za scouser? A do mnie dociera co innego, dokładnie kiedy przyszedł do nas Bebe? Coś mi się wydaję, że Ferg dowiedział się, że Roo chce odejść i walnął taki transfer na szybko.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 20-10-2010 21:00

Chica przyszedł zanim Rooneyowi odpieprzyło. Teoria z Bebe bardziej kupy się trzyma.

A Ferdka nie chcę, nie lubię, nie przyda się. Duuużo bardziej preferuję Suareza.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 20-10-2010 21:01

RedLucas napisał(a):dokładnie kiedy przyszedł do nas Bebe?

11 sierpnia, 19 przed końcem okienka transferowego i to był transfer na szybko?

E: Nie upatruje w tym żadnej specjalnej teorii ale Javier przyszedł do nas dzień po meczu z Bayernem i odpadnieciu z LM, początek braku ambicji?