Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 24-06-2008 19:44

Sam Podolski juz nie raz w ostatnich tygodniach mówił ze chce odejść z Monachium, mówił ze bardzo irytuja go smsy które do niego wysyła Klinsi typu: gratuluję strzelonej bramki, życze udanego meczu itp....
Jak wiadomo Bayern chce ściagnac Gomesa ze Stuttgartu wiec Poldi stałby sie 4 napastnikiem. Rozgrywa on dorbe ME i napewno po zakończniu tego turnieju będzie miał sporo ofert i bedzie sobie mógł wybrać....


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bob-sley - 24-06-2008 19:56

Poldi i tak moim zdaniem pojdzie na wypozyczenie a ja stawiam na Fiorentine z która dobre kontakty ma Bayern po transferze Toni'ego Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mally - 24-06-2008 20:53

Aż dziw bierze, że Bayern sprzedał nam Owena. Przecież ten pamiętny finał LM w 99 roku... Teoria bob-sleya - [']


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bob-sley - 24-06-2008 21:25

mally ---> takie były spekulacje przecież kur... nie wymyślam sobie tego ale za to zauważyłem że jesteś mistrzem świata w negowaniu innych a sam nic nie wnosisz Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 24-06-2008 21:32

Przecież Podolski to przeciętny grajek i typ napastnika, który potrzebny nam raczej nie jest. Baros też miał kiedyś świetne Euro i co z tego?

Już wolę Campbella...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bob-sley - 24-06-2008 21:38

Dokładnie michał85 ---> jeżeli mamy mieć napastnika to tylko klasowego czyli BERBATOVA a jak nie to lepiej ściągnąć Fraizera z Hull City i go wprowadzać do zespołu i podobnie zrobić z Manucho ;P


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 24-06-2008 21:39

United powinni kupić wreszcie jakaś prawdziwą gwiazdę, Alvesa zaprzepaścili, Bosingwe zaprzepaścili, te ostatnie zakupy nie mówię ze są złe, ale jakaś gwiazda która juz gra przez pewien czas na wysokim poziomie mogła by wiele wspomóc. My mamy dużo gwiazd, ale które dopiero wyrobiły się w Manchesterze.
Czekam że wreszcie United zrobi transfer z prawdziwego zdarzenia Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Oskar - 24-06-2008 21:41

Cytat:Czekam że wreszcie United zrobi transfer z prawdziwego zdarzenia Wink

Barcelona po dublecie zrobiła masę takich transferów i dała świetny przykład na to jak zniszczyć zespół w dwa lata.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bob-sley - 24-06-2008 21:45

woozi napisał(a):United powinni kupić wreszcie jakaś prawdziwą gwiazdę, Alvesa zaprzepaścili, Bosingwe zaprzepaścili

Wytłumacz mi w jaki sposób zaprzepaściliśmy tych zawodników. Oficjalnego zainteresowania nimi przez United nei było a patrząc Twoim tokiem rozumowania to kadra United miała by z 60 zawodników bo widzę że każda spekulacja pracy dla Ciebie to już pewny zawodnik w United

Jedyne co póki co zaprzepaściliśmy to Pique który odszedł do Barcelony a wystarczyło tyko dać mu szanse kiedy Vidic miał kontuzje a nie kombinować z Brownem w środku i Hargo na prawej. Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 24-06-2008 22:50

Pique dostał kilka szans, ale trudno było być zadowolonym z jego gry (jego błąd z Boltonem kosztował nas utratę punktów). Był strasznie niepewny, a Brown to nadal co najmniej o klasę lepszy zawodnik. Na dodatek nie mamy miejsca dla dwóch świetnie rokujących stoperów, a pomimo wszystko wydaje się, że lepiej przystosowany do gry w PL jest Evans, co zreszta udowodnił w Sunderlandzie.

Cytat:Czekam że wreszcie United zrobi transfer z prawdziwego zdarzenia
A ja czekam aż w końcu damy szansę wychowankom.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mally - 24-06-2008 23:04

bob-sley napisał(a):mally ---> takie były spekulacje przecież kur... nie wymyślam sobie tego ale za to zauważyłem że jesteś mistrzem świata w negowaniu innych a sam nic nie wnosisz Tongue

No daj spokój. Nie pamiętam sytuacji, żeby dwa kluby po transferze jakiegoś zawodnika się zaprzyjaźniły. ;]

bob-sley napisał(a):Jedyne co póki co zaprzepaściliśmy to Pique który odszedł do Barcelony a wystarczyło tyko dać mu szanse kiedy Vidic miał kontuzje a nie kombinować z Brownem w środku i Hargo na prawej. Tongue
Dać mu szansę na co? Na 10 meczy w sezonie? Wspaniała perspektywa dla tak fajnego chłopaka.
michal85 napisał(a):A ja czekam aż w końcu damy szansę wychowankom.
Warto najpierw poczekać, aż któryś wychowanek osiągnie poziom United. Chyba, że wietrzysz spisek sir Alexa? :o


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 25-06-2008 00:37

Cytat:Warto najpierw poczekać, aż któryś wychowanek osiągnie poziom United. Chyba, że wietrzysz spisek sir Alexa?
A żeby się przekonać, czy osiągnęli już poziom predysponujący ich do gry w pierwszym zespole United, należy im dawać szansę.

Nie wietrzę żadnego spisku. W ostatnich latach SAF jednak tylko sporo gada jakie to mamy talenty w akademii (i na pewno ma w tym dużo racji), ale jakoś boi się chociaż dać im szansę. Rozumiem, że poziom PL poszedł zdecydowanie w górę i teraz to nawet młody Becks, czy Scholes mieliby małe szansę na grę, ale nie można tak łatwo rezygnować z zawodników, którzy przez kilka ładnych lat zbierali szlify na OT.

Mam nadzieję, że nowe przepisy o liczbie rezerwowych w meczu nieco poprawią sytuację naszej młodzieży. Chociaż osobiście uważam, że gdzieś popełniamy błąd, ale to już jest rozmowa na inny temat.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 25-06-2008 07:49

Owszem may młodych utalentowanych zawodników ale jak widac nie są on w stanie grac na takim poziomie jakim gra United. Obecnie to Campbell i Simpson z tych młodych są najelpsi i maja największe szane na jakokąlwiek gre w United.
Ktos tam pisał o Pique. To był błąd i każdy dorbze o tym wie. Chłopak już jest bardzo dobry i ciągle sie rozwija, jednak SAF woli wystawiac Browna niż dawać szanse Pique i dlatego ten zdecydowął sie na powrót do Barcy...

Mally - jak jakiś młody ma osiagnąć poziom United to musi przynajmniej raz na jakis czas zagrac w meczu o stawkea nie tylko w rezerwach, tam to oni swoich umiejętnosci nie będą podnosić....


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 25-06-2008 09:28

woozi napisał(a):United powinni kupić wreszcie jakaś prawdziwą gwiazdę, Alvesa zaprzepaścili, Bosingwe zaprzepaścili, te ostatnie zakupy nie mówię ze są złe, ale jakaś gwiazda która juz gra przez pewien czas na wysokim poziomie mogła by wiele wspomóc. My mamy dużo gwiazd, ale które dopiero wyrobiły się w Manchesterze.
Czekam że wreszcie United zrobi transfer z prawdziwego zdarzenia Wink

Jedyne sensowne zdanie w tym poście to "mamy dużo gwiazd, ale które dopiero wyrobiły się w Manchesterze". I oby tak zostało. Nie rozumiem po co kupować gwiazdy? Kosztują kupę kasy a zwykle już tylko się staczają w nowym klubie Tongue Ostatnim razem jak kupiliśmy gwiazdę (Veron) to skończyło się nie najlepiej. Mi wiele bardziej pasuje kupowanie zawodników z potencjałem i powolne wprowadzanie ich do składu. Na szczęście SAF'owi chyba też Big Grin


Wierze w Sir Alex'a, że i w tym roku zaskoczy nas kilkoma transferami zawodników a których wcześniej nikt nie słyszał albo słyszał bardzo mało a okażą się strzałami w dziesiątkę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Carlito - 25-06-2008 09:28

Wiem, że było to wałkowane 100 razy, ale ja się wypowiem 101 raz. MUsimy kupić wreszcie porządnego napastnika. Nie Podolskiego, nie Huntelaara, a BERBATOVA. Potrzebny nam sprawdzony i ograny napastnik. Bułgar już dwa sezony gra w Tottenhamie, tak więc wiemy jak gra na wyspach.

Huntelaar może być oczywiście takim zawodnikiem jak RvN, ale nie warto liczyć na cuda. Prawdopodobieństwo, iż będzie równie skuteczny nie jest za duże. A szkoda wywalać miliony na napastnika, który może być pokroju Verona, który się nie sprawdził.

Podolski raczej nie trafi na Old Trafford, gdyż jego trenerem będzie Klinsmann, który jak wiemy, w Mistrzostwach Świata stawiał na Poldiego.


Tak więc, trzeba sięgnąć do portfela i kupić Berbatova.