Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Amadi - 22-01-2011 14:57

W ostatniej wypowiedzi SAF poinformował wszystkich, że nikogo nie kupi w tym okienku transferowej Sad szkoda. Wydłubałem z jego słów, że chciał kupić jeszcze jednego zawodnika ale jednak tego nie zrobi "szczególnie że jeden nie wypalił". Ciekaw jestem o kogo się starał Manchester United Big Grin A może tylko Ferguson ale góra się nie zgodziła?? Chociaż górą jest właśnie Ferguson,a "podobno" kasa na transfery jest Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 22-01-2011 14:58

Patrząc na to co się dzieję teraz na rynku, to klub z którego chcieliśmy kogoś kupić krzyknął pewnie z 40-50 mln, a Ferguson głupi nie jest i aż tak bardzo przepłacać nie będzie. Ciekawe tylko o kogo chodziło.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 22-01-2011 15:20

Ferguson chyba zatrzymał się z 5 lat temu i myśli, że te ceny za piłkarzy wrócą. A tak się nie stanie, wręcz przeciwnie, będą wzrastać :!:

SAF musi to zaakceptować i zacząć kupować, tak jak inni. Inaczej za parę sezonów obudzimy się z ręką w nocniku i nie będziemy mogli konkurować z innymi.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 22-01-2011 15:21

A ten zaś marudzi...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 22-01-2011 15:30

Jaroldz nieco histeryzuje i marudzi jak zawsze Wink ale podzielam go w tym, że Ferg musi sobie zdać sprawę, że to nie rynek transferowy się dostosuje do niego a to on powinien pogodzić się z tym, że za przeciętnego kopacza trzeba już trochę wybulić. Tak jak rosną tygodniówki, tak i 'ceny' za piłkarzy są znacznie wyższe. Póki co jego polityka transferowa przynosi względne efekty, jednak nie można ciągle kupować młodych, perspektywicznych, mogących walczyć o pierwszy skład za X lat.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 22-01-2011 15:34

Jak na razie nie ma podstaw ku temu, by twierdzić, że mamy kadrę na przyszłość. Co roku walczymy o najważniejsze trofea. Nie jest tak, że przechodzimy jakiś kryzys. Może gra nie wygląda wspaniale, ale prezentujemy się tak jak zawsze - walczymy na wszystkich frontach. Wszystko jest zasługą Fergusona, więc ufajmy mu w każdej kwestii.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 22-01-2011 15:45

mucha napisał(a):Wszystko jest zasługą Fergusona, więc ufajmy mu w każdej kwestii.

Ależ ja mu wierzę, ufam, szanuję, doceniam, stawiam jako wzór etc. Od 12 lat, jak zacząłem kibicować i jarać się wszystkim co z United związane. Jednak jeśli chodzi o transfery to czasem mam wrażenie, że Ferg zatrzymał się w latach 90tych jeśli chodzi o wycenę wartościowych grajków.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 22-01-2011 15:54

Nie rozumiem. Ferguson jak chce to wydaje duże pieniądze, ale potrafi też równoważyć wydatki sprowadzać piłkarzy mało znanych, którzy w ciągu kilku lat stają się gwiazdami światowego formatu. Do tego stopniowo wprowadza młodych zawodników. Od lat posługuje się taką polityką transferową i przynosi ona efekty. Jest to bardzo rozsądne prowadzenie klubu i w przeciwieństwie do takiego Realu, pod tym względem prezentujemy się znakomicie. Nie widzę powodu do narzekań.

A jeśli chodzi o wycenę wartościowych grajków, ja stawiam sprawę w inny sposób. To nie Ferguson zatrzymał się na latach 90., a wszyscy poszli w przód. To wszyscy poszli za idiotycznym trendem, a Ferguson dalej robi swoje i kieruje się wyłącznie swoimi pomysłami. Kto wychodzi na tym lepiej? Zdecydowanie my, o czym świadczą sukcesy w ostatnich latach.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Amadi - 22-01-2011 16:12

Ferguson potrafi wydawać spore pieniądze na transfery. Wystarczy spojrzeć na ostatnie okienko gdzie za kilkanaście milionów sprowadził 2 nikomu nie znanych zawodników. Dla większości klubów to szaleństwo (szczególnie w przypadku Bebe).
A co do tego, że zatrzymał się w latach 90., to trochę muszę się zgodzić, lecz Ferguson chyba próbuje naprawić rynek transferowy - jak kolejni będą oszczędzać na piłkarzach to transfery stanieją. I nie tylko Sir Alex tak kupuje - np. Wenger i w miarę wydaje mi się, że Mourinho też nie szaleje wcale (12 mln za Ozilla to mało, a to był chyba jedyny gracz sprowadzony na jego życzenie do Realu - w Interze też nie wydawał jakiś wielkich kwot). Także wielcy szkoleniowcy (trzymają rękę na portfelu - to cieniasy potrzebują drogich, spektakularnych transferów).


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 24-01-2011 12:19

Trzech trenerów nie spowoduje że transfery stanieją bo zawsze znajdzie się taki real albo city którzy wyłożą grubą kasę za jakiegoś grajka a pewnie wkrótce dojdą kolejni szejkowie przejmując jakieś zadłużone kluby i dopiero wtedy będą padać spektakularne transfery.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 30-01-2011 11:55

Cytat:Sir Alex Ferguson wygrał walkę o pozyskanie pomocnika Sunderlandu, Jordana Hendersona - donosi w internetowym wydaniu "Sunday Express". Według dziennikarzy, Manchester Unired zapłaci za utalentowanego Anglika 20 milionów funtów.
:lol:
Widzę, że kurwa już całkiem oszaleli... 20 mln za zawodnika, który co najwyżej dobrze rokuje? Jeszcze śmieszniejsze jest to, że niby w ramach rozliczenia mamy dorzucić Carricka.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 30-01-2011 12:32

To nie jest tylko jakaś plota?
A w rozliczanie się Carrickiem to już w ogóle nie wierzę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 30-01-2011 12:42

Wiadomo, tego Carricka to media chcą wszędzie upchnąć, za to cena 20 mln funtów wcale by mnie mocno nie zdziwiła. Młody, już teraz dobrze prezentujący się ANGLIK. Szczególnie ten ostatni argument bardzo winduje cenę w Premiership. Niestety, takie są realia. Jeśli o mnie chodzi to jestem "za". Ze względu na wcześniej wymienione zalety oraz wszechstronność. Można go wystawiać zarówno w środku, jak i na skrzydle. Poza tym wydaje mi się, że chłopak idealnie wpasowałby się w nasz system gry,


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 30-01-2011 12:49

Na pewno utalentowany chłopak, który ma szansę być czołowym zawodnikiem tej ligi, ale 20 mln to kwota kosmiczna. Niestety, ale to Brytol, a ci w PL są przeceniani i za nich zawsze trzeba dużo zapłacić. Ogólnie to ten ewentualny transfer ani mnie ziębi, ani grzeje. Wierzę w SAFa.

Natomiast ciekawi mnie to:
Cytat:Queens Park Rangers midfielder Adel Taarabt has claimed that Manchester United are interested in acquiring his services.

The youngster was unable to make the cut at Tottenham Hotspur despite spending three years at the north London club, and was packed away to QPR in a deal that was thought to be worth £500,000.

"Nothing is official yet. I had discussions about my transfer after my performance against Coventry City. I’m ready to go to Manchester United," Taarabt said, according to The People.

"We’ll see later in the season, as I’m hoping to reach the promotion target with my current club QPR. I like England, so I am not against the idea of continuing my career at United.”

Taarabt previously claimed that Real Madrid are interested in signing him.
wprawdzie z goal.com, ale ...

Bardzo ciekawy zawodnik, który myślę, że niebawem w PL będzie robił sporo wiatru.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 30-01-2011 13:37

Drugiego Obertana chcemy kupować? Big Grin On już się nie sprawdził w Spursach więc jak się ma sprawdzać w lepszym klubie?

A z Hendersonem coś jest na rzeczy od dawna, no ale kurczę tyle kapuchy za takiego kolesia... Rozumiem, że solidny już zawodnik i ponoć wielki talent, ale myślę, że cena za niego to 13-15 mln funtów, a nie 20. A już 20 plus Carrick - ja nie wiem kto wymyśla takie pierdoły. Carrick jaki jest taki jest, nie jestem jego wielkim fanem, ale to prędzej oni nam powinni dołożyć hajs do Hendersona jakby chcieli kupić Michaela. To jak już chcemy kogoś kupować na środek, to kupmy za dychę Adama, przynajmniej tak słono nie kosztuje.