Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 07-03-2011 13:39

Jeśli chcemy walczyć o najwyższe trofea w następnym sezonie, to musimy się wzmocnić i to porządnie. Trzeba kupić ze trzech piłkarzy, którzy od razu wskoczą do pierwszego składu, którzy od początku zaczną ciągnąć i napędzać drużynę.

Potrzebujemy środkowego ofensywnego pomocnika oraz lewego skrzydłowego. O bramkarzu nie piszę, bo jasne jest, że taki na pewno się w klubie pojawi, nie wiadomo tylko, który. Ostatnio mówiło się, że blisko przejścia do nas jest Stekelenburg, ale mam nadzieję, że jednak to tylko plotka była.

Pisało się także, że SAF chciał w styczniu kupić Younga z AV. Jeśli nadal go chce widzieć u nas, to musi się spieszyć, bo w sobotę Dalglish był widziany na meczu Aston Vilii i obserwował Anglika, który jest wielkim zwolennikiem jego talentu.

Nie wiem, co myśleć o napastnikach. Niby mamy Rooney'a, Berbatova i Hernandeza, ale nie zdarzyło się jeszcze tak, aby dwóch naszych podstawowych napastników grało równocześnie bardzo dobrze. Jak w poprzednim sezonie Rooney strzelał jak na zawołanie, to Bułgar zawodził, jak w tym sezonie Dimitar strzela, to Wayne gra katastrofalnie. Nie powinno tak być.

Wczorajszy mecz idealnie odsłonił nasze braki i jeśli SAF nie wyciągnie wniosków, to przyszły sezon zapowiada się dla nas źle.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 07-03-2011 14:04

Jaroldz napisał(a):Wczorajszy mecz idealnie odsłonił nasze braki i jeśli SAF nie wyciągnie wniosków, to przyszły sezon zapowiada się dla nas źle.

Za dużo w tym histerii. Co miałby zatem powiedzieć taki przeciętny kibic Chelsea, który uradowany początkiem sezonu niebieskich, musi przełknąć nie lada gorycz (The Blues walczą o miejsca 2-5). Jakie początkowe rozczarowanie wobec Torresa, który kupiony za niemałe pieniądze po prostu zawodzi.

Ferg odrobił lekcję, już o tym wspomniałem ale na szybko się powtórzę. Z poprzedniego sezonu wnioski wyciągnięte w postaci transferu Smallinga, śmielszego wprowadzania do zespołu Fabio i wypożyczeniu de Laeta plus zakup Groszka, który jako szybki, bramkostrzelny i nieprzewidywalny gość idealnie się wkomponował w zespół. No i jak się jeszcze doda do tego nowe umowy dla większości podstawowych zawodników to chyba nie wygląda wszystko to tak źle, hm?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Peneros - 07-03-2011 14:46

Według mnie wystarczy dokupić jakiegoś szybkiego i wytrenowanego już pomocnika po czym czekać jedynie na rozwijających się juniorów i powrót kontuzjowanych Smile Bo na tą chwilę mamy ubytki w pomocy, teraz Nani.. Jeszcze niech się rozłoży Giggs to na pomocy leżymy. Nie musimy szastać od razu pieniędzmi, ale można by ściągnąć z wypożyczenia Cleverley'a.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 07-03-2011 14:54

Ciekawe, czy Welbeck w kontrakcie ma klauzulę natychmiastowego powrotu. Jak tak - to czemu nie?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Krzychu71 - 07-03-2011 16:28

Jaroldz napisał(a):Wczorajszy mecz idealnie odsłonił nasze braki i jeśli SAF nie wyciągnie wniosków, to przyszły sezon zapowiada się dla nas źle.
Oczywiście braki były, ale spowodowane przez kontuzje. Gdyby na boisku był Valencia, Park, Anderson, Ferdinand - mecz wyglądałby zupełnie inaczej Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 07-03-2011 22:38

Gdybanie. Ci, którzy wczoraj zagrali to nie byli przypadkowi ludzie z ulicy. Jeszcze rozumiem jakby to Beby i Obertany miały rywalizować na Anfield, ale tutaj sami reprezentanci swoich krajów. Nie tłumaczmy znów tego kontuzjami, bo ta sama śpiewka jest po porażkach ze słabeuszami, jak i w meczach, gdzie każdy może wygrać. Chyba nie liczyliście, że z liverpoolem to już do końca świata będziemy wszystko wygrywać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jabluszko - 09-03-2011 19:52

Może trochę przesadzam, ale moja list ażyczeń jest następująca

1. Akinfeev
2. Snaider(Gourcuff)
Pozycję bramkarza musimy wzmocic bo nasz VDS już ma swoje lata. A nasza "cudowna " środkowa pomoc nie jest w najlepszym stanie co mozna było załóważyć szczególnie w w meczach styczniowych gdzie to Vida bral sie za rozrywanie piłki.Tragedia. T.j nasz skład:
AKINFEEV
Rafael-Vida-Rio(smaling) Evra
Fletcher
Gurcuff(Snaider)
Nani Valencia
Roo
Berba("groszek")

P.S: podobba mi się ta emotka :kox:

E:
Krzychu71 napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Wczorajszy mecz idealnie odsłonił nasze braki i jeśli SAF nie wyciągnie wniosków, to przyszły sezon zapowiada się dla nas źle.
Oczywiście braki były, ale spowodowane przez kontuzje. Gdyby na boisku był Valencia, Park, Anderson, Ferdinand - mecz wyglądałby zupełnie inaczej Smile
Po pierwsz prze przypadek dałem ci piwo: Jeśli mozna to proszę o skasowanie, a po drugie : to wynika też z "chudej" kadry.

Postaraj się o bardziej przejrzyste posty, bo w przyszłości czytanie Twoich wpisów może być męczące. //paolo


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 23-03-2011 12:11

Dzisiaj na manusite.pl pojawił się taki news:

Cytat:Po meczu z Boltonem pojawiły się informacje, jakoby Dauglas Costa, piłkarz Szachtara Donieck zasiadał na trybunach Old Trafford i oglądał mecz swojej przyszłej drużyny. Nic bardziej mylnego.

Graczem, który obserwował spotkanie z trybun okazał się być brazylijskim nastolatkiem o nazwisku Gladstony z Desportivo Brasil - filialnego klubu "Czerwonych Diabłów".

Gladstony (17l.) jest defensywnym pomocnikiem i na Old Trafford ma trafić wraz ze swoim trenerem Osmarem Lossem, a także innymi, wyróżniającymi się piłkarzami Desportivo - Evangelistą, Agnaldo oraz Rafaelem Leão.

Na tym nie koniec zakupów United. Za 3 mln funtów do piłkarskiej Akademii Manchesteru United ma zostać sprowadzony napastnik Universidad de Chile, Angelo Nehriquez - dpnosi Mirror Football. 16-latek odbył już testy w Carrington.

Jeśli okaże się to prawdą, to zaszalejemy i od razu ściągniemy pięciu piłkarzy z Brazylii i Chile. Chyba SAF chce nas zabezpieczyć na przyszłość. Dla mnie to dobra decyzja, gdyż przypadki braci da Silva pokazują, że warto czasem zaryzykować i sprowadzić młodych piłkarzy z Ameryki Południowej. Może ze dwóch lub trzech z tej piątki młodych piłkarzy okaże się w przyszłości klasowymi nabytkami.

Jednak trzeba oprócz takich transferów kupić także z trzech piłkarzy od razu do pierwszego składu, którzy będą klasowymi piłkarzami np. Neuer, Young czy Goetze.

P.S. To ten Gladstone z Desportivo Brasil:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/gdlQxFuZ2tA[/flash]

Fajnie go próbują znieść na noszach <hahaha>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 23-03-2011 12:40

A mnie się to nie podoba. Patrząc po cenie pewnie doszliśmy do porozumienia z klubem w sprawie Nehriquez, a nie podkradaliśmy grajków jak masowo to robi Wenger (choć w przeszłości czyniliśmy to również niejeden raz - ot np. Pique, Macheda, Pogba, van Velzen), ale takie hurtowe sprowadzanie młodych chłopaków z różnych zakątków świata niespecjalnie mnie się widzi. Zdecydowana większość z tych nastolatków przyjeżdża dla kasy i z trudem wytrzymują życie w wyspiarskim klimacie. Po pewnym czasie i tak zatęsknią za cieplejszymi miejscami.

Skupiać powinniśmy się na wychowywaniu brytyjskich chłopaków i czasami walczyć o jakieś największe młode talenty, a nie sprowadzać południowców na masową skalę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 23-03-2011 14:16

Mnie tam te ploty nie kręcą. Pismaki wymyślają swoje a Ferg i tak później sprowadza głównie tylko sobie znane nazwiska. W sumie to i dobrze, że wszystko odbywa się po cichu, nie ma windowania cen ani późniejszych cyrków a'la witaj na santiago bernabeu machaj do ludzi i całuj herb.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 23-03-2011 14:58

Cytat:witaj na santiago bernabeu machaj do ludzi i całuj herb.

Nawet Ci się ładnie zrymowało. Smile

Zgadzam się z Michałem, że trzeba rozsądnie dobierać młodzież ściąganą do klubu pod kątem etnicznym - broń Boże, żebym był rasistą. Ale jak teraz sobie człowiek zobaczy na powołania do reprezentacji Anglii i widzi, że z Manchesteru United powołany jest 1 (słownie:jeden) zawodnik, to trochę go to boli.

I jeszcze co do kupna chilijskich/brazylijskich wundertechnicznych zawodników: pewnie, nakupujmy ich nawet pięciu. Ale co wtedy z Welbeckami, Kingami, Petruccimi, Machedami, Morrisonami itd., itd. (wymieniałem zupełnie przypadkowo)?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 23-03-2011 15:48

Nie wiem jak to powiedzieć, ale sram na reprezentację Anglii. Kapitanem ma być kmiot Terry, a selekcjonerem jest chciwy Włoch, któremu zabrakło klasy by porozmawiać z Rio. Dodatkowo jeśli coś pójdzie nie tak, to kozłami ofiarnymi są zawodnicy United. Wystarczy wspomnieć ostatnie mistrzostwa, po których jechano po Rooney`u jak po burej suce, zupełnie jakby reszta drużyny grała kosmos, a on wszystko zepsuł. W dupie z nimi.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Janczar - 23-03-2011 15:57

panopticum, niestety zgadzam się z tobą w stu procentach. Trudno mi samemu cieszyć się z takiej reprezentacji Anglii. Z drugiej strony jestem zadowolony, że został powołany 1 zawodnik do repry Anglii. Mamy trudną końcówkę sezonu, niech odpoczywają, bo dużo im będzie potrzebne sił w klubie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Amadi - 28-03-2011 11:24

Inter Milan's Wesley Sneijder is the No.1 target, although the Italian club's president Massimo Moratti has said he will fight to keep the 26-year-old Dutchman. “The interest from Manchester United in Sneijder is real,” said Moratti

z ManUtd.com. Jestem za Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 28-03-2011 11:30

<a class="postlink" href="http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1370341/Danny-Welbeck-key-Manchester-United-prepare-pounce-Everton-star-Rodwell.html">http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... dwell.html</a>

Rodwell za Wellbecka. Ciekawe , Rodwella bardziej możemy potrzebować niż Danny`ego ale nie widzi mi się oddanie go do Evertonu.Zobaczymy czy to plota czy nie.