Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rav10 - 26-04-2011 18:20

Cytat:Guillermo Ochoa...gość nie jest zły , ale mam wrażenie że on nie umie piłki łapać...

Po co bramkarzowi ta umiejętność, jakoś przebolejemy.

Cytat:Na meczach Beyeru czy Schalke też byli wysłannicy United ale co z tego...

Bo to z nimi gramy w 1/2 LM, nie wiem czy wiesz. A o Bayerze nic nie słyszałem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tapi - 26-04-2011 18:21

No na ostatnim mundialu ten gość nie bronił w reprezentacji Meksyku tylko nie jaki Oscar Perez


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Intel - 26-04-2011 18:23

Na ostatnim mundialu bronił w kadrze Meksyku niejaki Oscar Perez, taki mały, łysy. Ochoa był faworytem do numeru jeden, ale ostatecznie to jego starszy o 12 lat kolega bronił na mistrzostwach. Perez popełniał dość dużo prostych błędów.

Ochoa ma długie loki, jest średniego wzrostu (około 180 cm), ale do wielkich imprez szczęścia nie ma - w 2006 też przegrał rywalizację w bramce. Ma dopiero 26 lat, więc jest stosunkowo młody. Z moich źródeł wynika, że kontuzjowany nie był.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-04-2011 18:24

To tapi opisz mi Rui Patricio. Jego zalety, wady.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 26-04-2011 18:30

Kwas napisał(a):Tak se z ciekawości zapytam. Śledzą państwo mecze ligowe oraz pucharowe Sportingu regularnie ? Bo mi to wygląda na odrzucanie piłkarza z powodu...nazwiska i małej popularności we wszechświecie.
Śledzą, śledzą przynajmniej te ciekawsze mecze, bo całej ligi to nie. Chcesz z nim eksperymentować? Ja nie, czasy Ricardo Lopezów czy Carrolów minęły i won z nimi.
Portugalczyk jest naprawdę dobrym golkiperem, świetny refleks i zwinność, ale nie sądzę, aby w przyszłości był na samym topie.
Cytat:Zakochałem się w Akinfeevievie już dawno temu
To już jest zacna opcja, choć przyznam, że jakiś czas go nie widziałem w akcji. Mam nadzieję, że nie zapomniał jak się broni.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tapi - 26-04-2011 18:33

Zalety
- dobry na linii , w sumie nawet bardzo dobry
- plus dobry refleks

Wady
- słaba gra na przed polu

W sumie wychodzi na plus , można tez dodać do zalet młody wiek ale jak pisałem wcześniej wolał bym kogoś z dużym doświadczeniem ale to tylko moja opinia


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 26-04-2011 18:35

tapi napisał(a):Wady
- słaba gra na przed polu
W takim razie temu panu podziękujemy, jeśli rzeczywiście tak jest.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 26-04-2011 18:36

Słaba gra na przedpolu i wychodzi na plus w Anglii?

E: Co do Ochoy. Fakt, pomyliłem go z tym Perezem, co swoja drogą cienki jak barszcz był.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tapi - 26-04-2011 18:39

Ogólnie wyszedł Patricio na plus ale jak byś czytał uważnie to już na początku napisałem że jak na United to jest za słaby ! Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-04-2011 18:43

sebos_krk napisał(a):Chcesz z nim eksperymentować? Ja nie, czasy Ricardo Lopezów czy Carrolów minęły i won z nimi.
Portugalczyk jest naprawdę dobrym golkiperem, świetny refleks i zwinność, ale nie sądzę, aby w przyszłości był na samym topie.
Nie chce eksperymentować, bo ja nawet nie wiem, czy człowieka na oczy widziałem. Ale jeżeli piszesz, iż dobry z niego bramkarz, to chyba Carrolem drugim nie będzie.

Jak tak oglądasz, to jak na przedpolu prezentuje się Patricio ?

tapi@

Słabość na przedpolu już go dyskwalifikuje.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 26-04-2011 18:54

Kwas napisał(a):Jak tak oglądasz, to jak na przedpolu prezentuje się Patricio ?
Jakoś strasznie mi to nie zapadło w pamięci, żeby kulał, ale we mnie sama jego osoba nie budzi zaufania. Portugalscy bramkarze od zawsze byli jacyś chimeryczni, nie mam pewności co u nas zagra. Kuszczak też jest dobrym bramkarzem i co z tego? W sportingu by sobie poradził, ale w United na etacie pierwszego bramkarza? No ryzykowne. Dlatego jeśli szukamy wśród młodych to tylko takich co się zapowiadają na klasę światową.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tapi - 26-04-2011 18:57

sebos_krk

Zgadzam się z tobą w 100%

kwas może lepiej postawiać na Sandomierskiego też młody i podobno utalentowany


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-04-2011 19:01

Ale jesteś zabawny, boki zerwałem.

A tak właściwie to powiedz o co ci biega ?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tapi - 26-04-2011 19:02

kwas ty do mnie ?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-04-2011 19:02

Nie, do siebie.