Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tapi - 26-04-2011 19:04

O nic mi człowieku nie chodzi , wyluzuj trochę


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 26-04-2011 20:06

To po jakiego wała walisz mi tutaj tekst o Sandomierskim ?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 26-04-2011 20:33

Do wszystkich tych, którzy już wręczają Neuerowi Złotą Piłkę i dziesięcioletni kontrakt z United:

Ochłodnijcie troszkę, facet jest wybitny, ale już paru takich gościów mieliśmy, którzy to wygrywali spotkania przeciętnym zespołom, a gdy trafiali do United i musieli sprężyć się raz, lub dwa na mecz, to tak jak tam błyszczeli, tak na Old Trafford cieniowali.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 26-04-2011 21:59

Jakich paru gości? Był wśród nich wyrachowany Niemiec? Ich szkoła bramkarska to klasa sama w sobie, podejście do życia, dokładnie takie jakiego szukamy. Jak pójdzie do Bayernu szybko podszkoli umiejętność bronienia jednej akcji na mecz. Tylko, że wtedy już nigdy go stamtąd się nie wyciągnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 27-04-2011 00:48

Kwas - w ostatnim meczu gole, które padły nie powinny paść przy naprawdę dobrym bramkarzu. Wiem, że potem uratował Arsenal w wielu trudnych sytuacjach w tym samym meczu - ale jednak... bramkarz nr 1 takiego teamu nie powinien popełniać takich błędów, jak popełnił w ostatnim meczu - a jak popełnia je to ze względu na to, że jeszcze jest młody i niedoświadczony plus miał troche przerwy do gry. wyrobi, sie jasne - ale tak samo wyrobili by sie nasi obecni rezerwowi. I czy jest w takim razie sens kupować za kosmiczną sumę 20 letniego De Gea który też się będzie tak wyrabiał?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 27-04-2011 06:37

Ja już zmieniłem zdanie - nikogo nie potrzebujemy, no bo niby na jaką pozycję? Smile No bramkarz tylko, ale to się wydaje naturalne - ktoś odchodzi, musi ktoś za niego przyjść. Ale te 2 transfery, o których mówił Fergie na jakiejś konferencji pozostają dla mnie wielką niewiadomą. Ja to bym za to wziął na tournee takiego Pogbę, Morrisona czy Kinga.Trzeba troszkę ogrywać chłopaków, nawet w meczach z ekipami z MLS-u.

I podoba mi się taktyka ściągania młodych, OGARNIĘTYCH życiowo piłkarzy. Ot, taki Hernandez - spokojny, pobożny chłopak, nie chodzi na imprezy, ostro trenuje, po treningach siedzi w domu, a nie bawi się w gwiazdora. Nawet taki Nani wbrew pozorom to bardzo spokojny chłop. Andersona tylko trzeba utemperować, a też zacznie grać na stałym, równym, dobrym poziomie.

Więc co, puste okno transferowe? Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - lol_face - 27-04-2011 06:50

Mnie się jednak wydaje , że Fergie zakupi co najmniej dwóch nowych zawodników . Jakich ? Tego nie wie nikt.
Na pewno jednym z nich będzie bramkarz . Można się spodziewać również nowego pomocnika .

Ale to na razie tylko spekulacje . Poczekamy do okienka Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 27-04-2011 11:45

Ja czuję w kościach, że w letnim okienku spróbujemy wyciągnąć Sneijdera z Interu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 27-04-2011 14:33

mucha napisał(a):Ja czuję w kościach, że w letnim okienku spróbujemy wyciągnąć Sneijdera z Interu.
Ja też tak czuję, coraz pewniejsze źródła tak twierdzą że cos jest na rzeczy ale zaraz wpadnie tutaj wiara z pytaniem gdzie my go ustawimy i nie pasuje do naszej taktykiWink
Zobaczymy w lecie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rav10 - 27-04-2011 15:03

Mówi się o 30 mln, a w dzisiejszych czasach to nie jest wygórowana cena za gościa, który doprowadził Holandię do finału MŚ i poprowadził wraz z Mourinho Inter do LM. Zresztą jak takie cipki jak Torres kosztują dwa razy więcej to co nam szkodzi <rotfl>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 27-04-2011 15:42

branka napisał(a):Kwas - w ostatnim meczu gole, które padły nie powinny paść przy naprawdę dobrym bramkarzu. Wiem, że potem uratował Arsenal w wielu trudnych sytuacjach w tym samym meczu - ale jednak... bramkarz nr 1 takiego teamu nie powinien popełniać takich błędów, jak popełnił w ostatnim meczu - a jak popełnia je to ze względu na to, że jeszcze jest młody i niedoświadczony plus miał troche przerwy do gry. wyrobi, sie jasne - ale tak samo wyrobili by sie nasi obecni rezerwowi. I czy jest w takim razie sens kupować za kosmiczną sumę 20 letniego De Gea który też się będzie tak wyrabiał?
Bramek z Boltonem, bo to spotkanie musisz mieć na myśli, absolutnie nie zawalił. Dwa stałe fragmenty gry, piłki do których nie miał szans dopaść. Twitter się wyrobi, ale porównywanie jego polepszania się, do polepszania Kuszczaka mija się z celem. Szczęsny, o wiele młodszy, z gigantycznie mniejszym doświadczeniem nie może być stawiany obok grywającego, niech będzie obytego ze światowym poziomem nie od dziś Kuszczakiem. A mimo to Polak z Arsenalu przewyższa Polaka z Manchesteru wyraźnie. Tomek wyrabia się od 5 lat i tak się wyrobił, że piłka w górze dalej jest dla niego koszmarem, a jego grę nogami lepiej przemilczeć. Uprzedzam: regularna gra, bo o tym chciałaś mi napisać, a raczej jej brak nie przeszkodził Twitterowi w pokazaniu sporych umiejętności i przede wszystkim spokoju, opanowania, chłodnego umysłu już w pierwszych spotkaniach, a nie muszę chyba pisać w jak wielkim spotkaniu uczestniczył w ligowym debiucie.

O Lindegaardzie się nie wypowiem, bo wiadomo. Natomiast teksty z De Geą nie do mnie, bo ja nigdy na tym forum nie pisałem o nim w kontekście bramki United. Chyba nigdy nie posłużyłem się jego nazwiskiem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 28-04-2011 10:45

Wygląda na to, że pozyskaliśmy nowego piłkarza. Jest to 18-letni środkowy obrońca drużyny Lens. Nazywa się Raphael Varane. Podobno daliśmy za niego 3 mln funtów.

Oglądał ktoś mecze z jego udziałem, jak się prezentował :?:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Janczar - 28-04-2011 10:54

Oglądałem jeden mecz. No w obronie prezentuje się trochę jak młody Ferdinand i nie mówię tego wcale przez podobną fryzurę.Oczywiście do Rio jeszcze dużo mu brakuje, ale wygląda na to, że będą z niego ludzie.

Tutaj interwencja na karate troche Tongue
<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=xon9uL-MNHM&feature=related">http://www.youtube.com/watch?v=xon9uL-M ... re=related</a>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Minh - 28-04-2011 11:01

Jaroldz napisał(a):Wygląda na to, że pozyskaliśmy nowego piłkarza. Jest to 18-letni środkowy obrońca drużyny Lens. Nazywa się Raphael Varane. Podobno daliśmy za niego 3 mln funtów.

Skąd masz info?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 28-04-2011 11:02

na redcafe.net tam jest podane.