Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 28-04-2011 11:08

To jeszcze nic pewnego, więc spokojnie. Takie ploty pojawiły się kilka dni temu, a jeszcze żadna ze stron nie potwierdziła, że do transferu miałoby dojść.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 28-04-2011 11:22

Minh napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Wygląda na to, że pozyskaliśmy nowego piłkarza. Jest to 18-letni środkowy obrońca drużyny Lens. Nazywa się Raphael Varane. Podobno daliśmy za niego 3 mln funtów.

Skąd masz info?

<a class="postlink" href="http://redflagflyinghigh.com/2011/04/lets-hear-it-for-the-boy/who-is-uniteds-new-signing-raphael-varane">http://redflagflyinghigh.com/2011/04/le ... ael-varane</a>


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 29-04-2011 14:38

Oglądałem wczoraj mecz Porto w LE i bardzo zaimponował mi Hulk. Jest to twardy koleś ma dobre warunki fizyczne, szybki, dobrze trzyma się na nogach i ma soczysty strzał z lewej nogi i co lepsze nie boi się próbować strzałów z dystansu, czego ostatnimi miesiącami brakowało w Manchesterze. Więc wydaje mi się że byłby ciekawą opcją dla nas na skrzydło tym bardziej że nie mamy wartościowych zmienników dla Nanieo i Valenci o podobnej charakterystyce gry


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lisu - 29-04-2011 14:44

Hulk na skrzydle? Nie widzę tego... Jednak muszę przyznać, że ma świetne predyspozycje żeby grać w Premier League - jest bardzo silny, wytrzymały, potrafi mocno uderzyć.... W zasadzie wszystkie cechy wymienił mój poprzednik Smile . Tyle, że u nas napastników jest pod dostatek, więc imo Hulk odpada Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 29-04-2011 14:51

Hulk gra na skrzydle w Porto więc nie ma problemu,Wysoki silny i szybki a Anglii by dał radę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 29-04-2011 14:56

Skrzydło w 433, a w 442/4411 to niemal zupełnie inne pozycje.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 29-04-2011 14:59

O Hulku wspominałem blisko rok temu, jednak chyba teraz pewniejsze jest, że zgarnie go siti do spółki z Sanchezem, Hazardem, Cavanim i pewnie paroma innym, ostatnio słyszałem że ma być teraz u nich szal na skrzydłowych bo ponoć nie mają. Jest Clev, młody Morrison, Ajose się ogrywa, Nani i Antek na dobrą sprawę mają jeszcze wiele przed sobą, Giggs ciśnie jeszcze co najmniej jeden sezon. Same pozytywy i argumenty by skrzydłowego nie kupować Wink choć o Youngu wciąż marzę w kwestii wzmocnienia, to taki transfer 4w1 - w miarę tani, dobry Anglik, potrafiący grać na skrzydle, oraz w środku pola.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 29-04-2011 15:28

Hulk wczoraj nic wielkiego nie zagrał, notował dużo strat, strzały były niecelne, ale jest to świetny piłkarz, stworzony do gry w Premiership. Wydaje się jednak, że nam jest on niepotrzebny.

Ostatnio czytałem gdzieś, że bardzo interesuje się nim City, a również Liverpool ma na niego chrapkę.

Tymczasem Edwin wyjawił, że Manchester United już zdecydował, kto będzie jego następcą, ale nie chce powiedzieć o kogo chodzi. Na pewno jednak nie jest to Neuer. Niestety...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 29-04-2011 15:48

Oby nie Rui Patrcio :/.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 29-04-2011 15:55

Hulk to bestia i wolałbym, żeby nie zasilił któregoś z naszych ligowych rywali. Niech zostanie w Porto i za rok spotykamy się z nimi w finale Champions League :-D .


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 29-04-2011 16:41

Ja wolałbym żeby się z nim spotkać w sierpniu w spotkaniu o super puchar Europy( grają w nim zwycięzca LM z LE). Jeśli przejdzie do rywali z PL za nieduże pieniądze to będę zawiedziony Sad jest to solidny gracz który lubi grać na skrzydle (na prawym wtedy łamie do środka i petarda z lewej) Owszem mamy Naniego i Valencie ale całego sezonu nie pociągną sami potrzebny jest im wartościowy zmiennik a Giggs ostatnio gra takiego co posyła te kończące podania w czym się spełnia. A jeśli się mierzy w trofea to trzeba mieć długą ławkę. Może sie tak stać (nie daj Boże) że ktoś złapie kontuzję np Nani albo Valencia tak jak w tym roku i co w tedy? A taki Hulk byłby idealny nawet wchodząc na zmęczonego rywala. Jestem jak najbardziej za takim transferem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-04-2011 19:27

Cytat:Może sie tak stać (nie daj Boże) że ktoś złapie kontuzję np Nani albo Valencia tak jak w tym roku i co w tedy?
Wskakuje Park, Cleverley, Welbeck czy Giggs. Bądź w ostateczności Rooney.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 29-04-2011 21:02

Cleverley, Welbeck to gdzie byli w tym sezonie?(chyba ze oni byli na wypożyczeniu nie wiem bo nie interesuje się takimi graczami)i raczej nie dadzą takiej samej jakości co Nani, Valencia czy chodź by Hulk a Park jako iż ma żelazną kondycję dałbym na środek aby rozbijał ataki rywali i odcinać od podań gwiazdy rywali. A żeby Nani i Valencia mieli kolejny powód do zapierniczania na treningach to "oddech na karku" takiego grajka jak Hulk. No i fajnie by wyglądała koszulka Manchester United z napisem Hulk :twisted: tym bardziej że jakby co to mamy grajka 2 w 1 jak coś może grać na skrzydle albo w napadzie :-D


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 29-04-2011 21:05

El Polako napisał(a):Cleverley, Welbeck to gdzie byli w tym sezonie?(chyba ze oni byli na wypożyczeniu nie wiem bo nie interesuje się takimi graczami)

Wigan i Sunderland.
El Polako napisał(a):grajka 2 w 1 ja

Oshea>Hulk Oshea zagra na 5 pozycjach także jest 5 w 1


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-04-2011 21:06

El Polako napisał(a):No i fajnie by wyglądała koszulka Manchester United z napisem Hulk :twisted:

:plask:
Znakomity argument.

El Polako napisał(a):Cleverley, Welbeck to gdzie byli w tym sezonie?(chyba ze oni byli na wypożyczeniu nie wiem bo nie interesuje się takimi graczami)i raczej nie dadzą takiej samej jakości co Nani, Valencia czy chodź by Hulk
Najpierw piszesz, że nic o nich nie wiesz a potem zakładasz, że są słabsi od Hulka?