Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 26-06-2008 10:56

<a class="postlink" href="http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/7473103.stm">http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/7473103.stm</a>

Arshavin, poczekajcie do końca wywiadu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MattMan - 26-06-2008 12:46

Wiecie co mnie nurtuje? Naprawdę fascynujące jest to, że tak wielu graczy którymi ponoć jesteśmy zainteresowani 'kochają od dziecka' takie kluby jak Barca, czy Real. Naprawdę dawno nie słyszałem, żeby jakiś klasowy zawodnik powiedział 'marzę o grze dla United'. Idąc tym tropem. Nie widzę sensu w zastanawianu się nad kupnem takich zawodników jak Schneider, którzy mają w dupie nasz klub, tradycje. Po cholere mowa o Ronaldinho skoro ten facet jest gwiazdką w stanie agonii. Queresma? Za dużo YouTube'a. Eto'o? Jeśli do nas przejdzie, ojadę sę na łyso - znak rozpaczy.

Do sedna. Napastnik: Berbatov - wyśmienity gracz, facet z jajami. Myślę, ze 3 walczaaków: Roo, Tevez, Berbatov będzię stanowiło niesamowitą siłę.

Pomoc: wszystko zależy od tego, co zrobi Ronaldo.

Obrona: Chciałbym Richardsa, ale to chyba nierealne.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 26-06-2008 12:57

Bardzo cenię Berbatova i to od dawna, ale on z walecznością ma niewiele wspólnego. Niektórzy nawet twierdzą, że jest leniwy i wygląda jakby grał od niechcenia.

A tak poza tym najpierw mądrze prawisz, żeby nie zawracać sobie głowy zawodnikami, którzy nie wiedzą, jak wielkim klubem jest United, a później wymieniasz wychowanka City jak swojego kandydata Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kisia92 - 26-06-2008 13:01

Cytat:fascynujące jest to, że tak wielu graczy którymi ponoć jesteśmy zainteresowani 'kochają od dziecka' takie kluby jak Barca, czy Real.
Z tego co kojarzę, Richards od dawna powtarza, że w City jest mu bardzo dobrze i nie ma zamiaru stamtąd odchodzić. Można śmiało powiedzieć, że kocha ten klub. Więc kolejny zawodnik kochający 'wroga'.

Mnie osobiście coraz bardziej nurtują nasi skrajni obrońcy. Czy Gary wróci? Czy Sylvek zostanie?
Jeśli obydwie odpowiedzi będą przeczące stajemy przed dużym problemem. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych kandydatów na tę pozycje poza Lahmem, ale to marzenie naiwnej. Jakiś niesamowity młodzik? Odkrycie zza wschodniej granicy? Nowy Vidic? Zero koncepcji.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bob-sley - 26-06-2008 15:42

United w kolejce po Rosjanina

Agent Andrija Arszawina ujawnił, że gwiazda Euro 2008 otrzymała więcej niż pięć ofert, jak pierwotnie podano, a do wyścigu po cenny podpis reprezentanta Rosji włączył się Manchesteru United.

Arszawin znajduje się obecnie w życiowej formie i pomimo tego, że zagrał na turnieju w Austrii i Szwajcarii dopiero dwa mecze, jest już uważany za największą gwiazdę imprezy. Piłkarz Zenita Sankt Petersburg został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkań ze Szwecją i Holandią.

Ulubionym klubem Arszawina jest FC Barcelona, ale "Blaugrana" zdaje się nie czynić jeszcze zaawansowanych starań o 27-letniego gracza. Faworytem walki o wykupienie piłkarza z najlepszego rosyjskiego klubu był do niedawna Arsenal, ale Manchester United również zamierza podjąć kroki, mające na celu sprowadzenie Rosjanina na Old Trafford.

Agent piłkarza nie chce ujawniać szczegółów ewentualnego transferu, ale zdobywcy Pucharu UEFA mogą zażądać za jego osobę 20 milionów euro.



„Nie” dla Roque a może „Tak” dla Dimitara’ ?!

Według najnowszych plotek Manchester United może nie pozyska Roque Santa Cruza, lecz ma spore szanse na zwycięstwo w wyścigu o napastnika Tottenhamu - Dymitara Berbatova.

[Obrazek: berbatov_dimitar.jpg]

Były zawodnik United Paul Ince zapowiedział, że Santa Cruz nie trafi na Old Trafford. Jednak ku zadowoleniu kibiców Berbatov mógłby stać się Czerwonym Diabłem, kiedy tylko jego przyszłość zostanie wyjaśniona, co nastąpi za dwa tygodnie.

Menedżer United Sir Alex Ferguson od długiego czasu jest fanem talentu Bułgara. Teraz, gdy Juande Ramos chce pozwolić ambitnemu napastnikowi odejść, Old Trafford wydaje się być najbardziej prawdopodobnym wyjściem.

Tottenham miał powiedzieć Dymitarowi, aby ten zdecydował, czy zamierza zostać na White Heart Lane na następny sezon do połowy lipca. Gdyby zdecydował się odejść, Ramos musiałby szybko znaleźć dla niego zastępstwo, stąd taki termin.

Ferguson z pewnością będzie starał sie pozyskać klasowego napastnika w tym okienku transferowym, biorąc pod uwagę kontuzję Louisa Sahy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 26-06-2008 17:40

Dla Berbatova oczywiście tak, już od dawna sie o niego staramy i teraz ten tranfer staje się bardzo realny, ponieważ Totenham chce kupić Samuela Eto'o lub Davida Ville. Któryś z nich miałby być następca Berby....

Arshavin ma za sobą świetny sezon w barwach Zenitu, wraz ze swoim klubem zdobył Puchar UEFA i mistrzostwo Rosji. Teraz rozgrywa on świetne ME. Ma 27 lat, jet szybki, bardzo dobrze wyszkolony technicznie, gdyby odszedł Ronaldo mógłby zająć jego miejsce na prawym skrzydle. Tylko jest jeden problem, sam powiedział że jego marzeniem jest gra dla Barcelony, więc nawet jakby sie teraz zdecydował przejść na OLD TRAFFORD to za rok czy dwa mógłby być z nim podobny problem jak teraz z Ronaldo....


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - elmaggico - 26-06-2008 19:16

Ja myśle, że transfer Berbatova na OT jest tylko kwestią czasu i obym się nie mylił.
Pewnie dojdzie do niego jak Ramos dopnie swego i sprowadzi jakiegoś napastnika na WHL..
Co do Arshawina to oczywiście się zgadzam, że jest bardzo dobry , błyskotliwy , ale nie jestem jednak do końca przekonany. Został rozchwytywany dopiero w wieku 27 lat i to po kilku meczach na Euro..
Ale pożyjemy, zobaczymy.. Big Grin


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 26-06-2008 19:23

elmaggico napisał(a):Co do Arshawina to oczywiście się zgadzam, że jest bardzo dobry , błyskotliwy , ale nie jestem jednak do końca przekonany. Został rozchwytywany dopiero w wieku 27 lat i to po kilku meczach na Euro..
Trochę mi się kojarzy to z przypadkiem Poborskiego, który też po euro do nas przyszedł, co prawda był trzy lata młodszy, ale niedługo u nas zagrzał miejsca.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MattMan - 26-06-2008 20:48

michal85: Bo do jasnej cholery miłość do klubu już naprawdę widzę, że nie ma znaczenia. Co mi da wymienianie zawodników, którzy od dziecka marzą grać na Old Trafford, skoro Ci którzy są łączeni z United, nigdy nie powiedzą, że gra w Manchesterze była ich marzeniem. Dlatego michał85 piszę o Richardsie, jest młody, być może Diabły zarażą go miłością do United. Być może grubo się mylę. Nie wiem, widzę tylko, że prawda jest bolesna i nie liczy się to, że załóżmy Arsavin marzy o grze dla Barcy, mimo to i tak niektórzy tak bardzo pragną go w United, chcąc widzieć go z diabłem na piersi, nie zważywszy nato że w sercu od dziecka nosi inny klub - Barcelonę. Pózniej wychodzą takie bombeczki, że gdy kasa uderzy do łba, sława i poczucie bóstwa, nagle zawodnikom przypominają się sentymenty z dzieciństwa i chcą zmienić klub. Idealnie okazuje to Cristiano. :ugeek:

8-)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rudii - 29-06-2008 12:18

Cytat:Arsavin

Dla mnie jest zawodnik jednego turnieju. Owszem spisywał się dobrze w Zenicie, ale mimo to uważam że nie jest to zawodnik na miarę najlepszych środkowych pomocników na świecie. Mamy Scholesa, Carricka, Owena, Andersona. Moim zdaniem ta czwórka jest lepsza od Rosjana. Pewnie wielu z Was się ze mną nie zgodzi, ale taka jest moja opinia. Po drugie nie pasuje On do gry na wyspach. Na jego miejscu kierowałbym się w rejony La Liga. Na pewno na przyszły sezon nie zostanie w Rosji. Mówi się dużo o Barcy, ale jakoś średnio mi się widzi ten transfer. Pożyjemy zobaczymy. Mogę się mylić


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 29-06-2008 13:36

Arshavin to piłkarz, który 4 lata temu był zdeterminowany, aby zatrudniły go polskie i te słabsze kluby za granicą, bo chciał się wypromować na Zachód. Był m.in. w Legii, Wiśle wraz ze swoim agentem. Wtedy liga rosyjska stała na żenująco niskim poziomie poza dwoma/trzema klubami (Spartak, CSKA, Lokomotiv Moskwa). Te 4 lata temu tylko w Petersburgu znali Zenit. Został w tym klubie, bo nikt go nie chciał zatrudnić (dla polskich klubów był za drogi, dla zagranicznych za słaby). Taki to piłkarz, o którym Europa mało będzie się rozpisywać, bo ma za dużo latek, aby teraz zmieniać klub, mimo nawet fenomenalnych występów na EURO, czy ew. w następnej edycji LM...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 29-06-2008 14:21

A to ktoś czytał z onet.pl :shock:
Cytat:Sir Alex Ferguson, menedżer Manchesteru United, przygotował listę potencjalnych następców Cristiano Ronaldo na wypadek, gdyby Portugalczyk przeniósł się do Realu Madryt - poinformowała prasa na Wyspach.
Listę życzeń szkockiego menedżera otwiera podobno Bastian Schweinsteiger. Pozyskaniem wycenianego na 12 milionów funtów pomocnika Bayernu Monachium zainteresowana jest także Chelsea Londyn.
Schweinsteiger jest na pewno ciekawym zawodnikiem, ale czy pasował by do naszej drużyny? Wink Na pewno bardziej waleczny niż Ronaldo Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomassen - 29-06-2008 14:22

maju1309 napisał(a):bo ma za dużo latek, aby teraz zmieniać klub

Że co kurwa? 27 lat to za dużo na zmianę klubu? :| Niby dlaczego?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - woozi - 29-06-2008 16:14

Zawodnicy, którzy mają 26-30 lat są zazwyczaj w szczytowej formie Smile
Za późno? Do polskiej ligi przychodzą - wracają jak mają powyżej 30lat np. Brzęczek, Hajto, Kałużny, Adamski itd... :lol:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BartiMU - 29-06-2008 17:24

woozi napisał(a):Za późno? Do polskiej ligi przychodzą - wracają jak mają powyżej 30lat

Hehe.. weź tylko pod uwagę że Polska liga a Anglia czy Hiszpania to niebo a ziemia... jednak i po 30-ce niektórzy zawodnicy grają na najwyższym a jeśli nie to na bardzo wysokim poziomie w tak silnych ligach jak Premier League czy Primera Division.

woozi napisał(a):Zawodnicy, którzy mają 26-30 lat są zazwyczaj w szczytowej formie Smile

Co prawda to prawda, no chyba że ktoś ma tzw. "wczesny talent" jak C.Ronaldo czy Messi. Ale biorąc pod uwagę takiego Kake który w wieku 26 lat zdobył "Złotą Piłkę" to o czymś świadczy.

Jeśli chodzi o Arshavina to by może dobrze by się wkomponował w nasz zespół ale może was zdziwię, może nie wolałbym na jego miejscu Schweinsteigera.