Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 13-05-2011 20:50

Wg mnie środek Carrick - De Rossi i wjeżdżamy w nich na pełnej kurwieeee. De Rossi ma dobry strzał z dystansu, potrafi wykorzystywać sam na sam, świetnie podaje i potrafi odebrać piłkę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Intel - 13-05-2011 21:36

Nie. W środku mamy Carricka, Fletchera, Andersona, Giggsa, Scholesa i Gibsona. Może tam grać również Park. Dodatkowo, do gry w pierwszym składzie są przygotowywane takie talenciaki jak Pogba czy James (choć ostatnio ma kłopoty z kontuzjami, więc nie wiadomo, jak to będzie wyglądać). A to nie są jedyne nasze młode gwiazdki w środku pola. Gdzie tu widzicie miejsce dla wcale nie młodego (28 lat) De Rossiego? Owszem, dobrze byłoby kogoś ściągnąć do środka pola, ale raczej kogoś młodego - powiedzmy, taki odpowiednik Chicharito.

Cena Włocha nie jest jakoś wysoka - mówi się o 15 milionach, ale po co on nam?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mat.ka - 13-05-2011 23:54

Macie oczywiście rację, ale de Rossi ma dla mnie szczyptę tego, co uosabiali swoją grą Cantona czy Keane (pomimo, że wiele mu do nich brakuje). I co to transferu to byłbym oczywiście za, ale tylko wtedy, gdyby Włoch miał 23-24 lata.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 14-05-2011 00:42

Póki drużyna gra dobrze to jest wszystko ok i większość ma wyjebane na transfery, no bo po co, jeszcze teraz kiedy panuje euforia po ojebaniu Chelsea i zbliżeniu się na pół kroku do mistrzostwa. Dużo szumu z nazwiskami a przyjdzie 20 letni wybiegany chłopak z Boliwii z kondycją a'la Mendieta.
A. Young i styka. Wracają Tom i Clev, plus prawdopodobnie jakiś keeper i od września golimy od początku.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 14-05-2011 10:05

daniel napisał(a):Wracają Tom i Clev
Dodaj do tego jeszcze Danny'ego i Wellbecka Wink

A tak na poważnie, to w braci kibicowskiej prędzej czy później odżyją chęci transferowe. Prędzej w przypadku niepowodzenia na Wembley, później, gdy w trakcie sezonu ogórkowego atmosfera zwycięstw opadnie, powróci chłodniejsze spojrzenie na rzeczywistość, a Chelsea i inne Citeh będą się wzmacniać na potęgę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 14-05-2011 11:20

Ja bardzo bym chciał De Rossiego, to znakomity zawodnik. A jeśli jest do wyjęcia za 15 milionów, to chyba nie będzie godziło w politykę klubu, żeby nie wydawać dużej kasy na starszych zawodników. To ciągle kupa forsy, ale świat oszalał i taka suma jest przystępną ceną. Nie wiem jak można mieć sapy do zawodnika, który ma 28 lat, że niby za stary tudzież nie pierwszej młodości. Przed nim pewnie co najmniej 4 lata gry na najwyższym poziomie. Przecież w piłce to bardzo dużo.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 14-05-2011 11:26

Zamiast kupować De Rossiego, lepiej brać M'Vile z ligi francuskiej, póki czas. Co prawda ostatnio pisało się o tym, że niby dajemy za tego piłkarza 15 mln funtów, ale to tylko spekulacje.

Na pewno kupimy bramkarza i oby to był De Gea, bo tylko on jedyny jest sensownym następcą Edwina, który pozostał do kupienia na rynku transferowym. Mam nadzieję, że nie sprawdzą się informację, jakoby była już podjęta decyzja i naszym nowym bramkarzem będzie Stekelenburg.

Musimy także kupić następcę Scholes'a, nie wiadomo jednak, kto nim będzie. Pisze się ostatnio dużo o Sneijderze, ale nie jestem do niego przekonany. On chyba zdrowia nie ma takiego, aby grać w Premiership.

Jeśli SAF sprzeda Berbatowa, a wiele na to wskazuje, to musimy kupić także napastnika.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 14-05-2011 11:43

Cytat:Jeśli SAF sprzeda Berbatowa, a wiele na to wskazuje, to musimy kupić także napastnika.
czy ja o czymś nie wiem?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 14-05-2011 11:50

Berba praktycznie w ogóle nie gra, problemy z przedłużeniem umowy, on chce kontrakt na dwa lata, a klub daje mu tylko 1-roczny kontrakt, coraz więcej się pisze o transferze do Bayernu i Juventusu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - ZasadKG - 14-05-2011 11:53

Nawet jeśli sprzedalibyśmy Berbe, to dalej nie widze jakiegoś kosmicznego braku napastników Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 14-05-2011 11:57

A co byśmy ugrali w tym sezonie bez 22 bramek Berbatowa :?: Czy taki Welbeck zagwarantuje w przyszłym sezonie chociaż 15 bramek :?:

EDIT:

Berbatowa znów w pierwszym składzie nie ma... Coś musiało się stać między nim a Fergusonem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - ZasadKG - 14-05-2011 12:01

ja pierdole Jaroldz, a jakiego napastnika chcialbys sprowadzić? Kogoś kto wygryzie ze składu albo Roo albo Chicharito? Jak sprowadzimy jakąś gwiazdeczke, której zapewne oczekujesz, to będzie marudziła, ze nie dostaje szans, a jak sprowadzimy przeciętniaka, to ja już wole Wellbecka. Ogólnie Wellbeck to dobry grajek i nie rozumiem twojego argumentu, nikt nie jest w stanie zagwarantowac nam 15 bramek, nawet pierdolony Maradona Tongue


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 14-05-2011 12:44

Berbatow odchodzi odkąd przyszedł. Ja nie zamierzam się przejmować żadnymi dotyczącymi go plotkami.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 14-05-2011 12:54

15 mln za De Rossiego to niby super okazja tylko trochę bez sensu kupować kogoś bo akurat trafiła się dobra cena. Priorytetem jest ktoś do środka pola ale bardziej kreatywny. Osobiście jakoś ciężko mi uwierzyć, że De Rossi opuści Rzym ale jeśli to prawda to wątpię też czy zasili nasze szeregi chociaż lubię tego zawodnika i uważam, że poradziłby sobie u nas.

A co do napastników to mam nadzieję, że pozbędziemy się Owena i na tym skończy się ruch w pierwszej linii Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 17-05-2011 10:10

Hitler ma rację Wink

[flash=433,344]http://www.youtube.com/v/Ma-sYkgXqQk&feature=player_embedded[/flash]