Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 17-05-2011 10:52

Porównanie z żydowskim dzieckiem powaliło mnie na łopatki <hahaha> . Fajnie by było gdybyśmy ściągnęli kogoś na "international level". Raz na kilka lat nie zaszkodzi Wink .


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Minh - 17-05-2011 11:53

Przecież kupiliśmy Chicharito, o co wiec chodzi? Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 17-05-2011 12:39

EsDe napisał(a):Fajnie by było gdybyśmy ściągnęli kogoś na "international level".
No, po wydaniu kilkudziesięciu baniek moglibyśmy bez wstydu patrzeć na kupno Torresa przez Chelsea czy Czyhryńskiego przez Barcelonę :roll:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 17-05-2011 13:39

Mam tu na myśli dobrego zawodnika za max. 25 mln. Mimo wszystko nadal potrzebujemy kogoś do środka. Idealnym rozwiązaniem były dla mnie Charlie Adam albo Modrić.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rav10 - 17-05-2011 13:59

Jeśli Blackpool spadnie to z wyciągnięciem Adama raczej problemów nie będzie. Ale 25 mln za niego to już duża przesada.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 17-05-2011 14:00

On będzie myślę do kupienia za mniejszą kasę. Mi się bardzo ten piłkarz podoba i chętnie widziałabym go w naszych barwach od przyszłego sezonu.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - EsDe - 17-05-2011 14:24

Właśnie z jego powodu jestem trochę rozdarty. Z jednej strony chcę go u nas, a z drugiej chcę, żeby Blackpool nie spadało. Uważam, że wyciągniemy go za jakieś 15 mln, ale nie zdziwiłbym się gdyby cena była wyższa bo bez niego Mandarynki nie istnieją.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 17-05-2011 14:48

Po co nam ten Adam?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 17-05-2011 14:54

EsDe napisał(a):Charlie Adam
Najbardziej przereklamowany grajek w Anglii obecnie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 17-05-2011 18:24

samcro napisał(a):Najbardziej przereklamowany grajek w Anglii obecnie.

Najbardziej przereklamowanym grajkiem w Anglii jest obecnie Bale.
Jak tak w sumie poczytałem ostatni wywiad Nev'a, w którym mówił, że mamy wielu zdolnych chłopaków w akademii i że on od dawien dawna nie widział tak zdolnej generacji, to zaczynam sobie myśleć: a srać na te transfery. Kupiło by się bramkarza i styka. Choć rozpisywałem się pół sezonu żeby brać Younga bo to świetna okazja żeby tak dobrego, uniwersalnego, gracza w takim wieku kupić za stosunkowo mały hajs. Chciałem też Modrica (w sumie nadal bym chciał) bo gdy oglądam go w akcji to jest to chyba najodpowiedniejsza postać by zastąpić w środku Rudego. Grzechem byłoby jednak nakupować chłopów, aby tylko zamknąć japy maruderom, jednocześnie nie dając szansy naszej młodzieży.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 19-05-2011 11:29

Cytat:"Pracowaliśmy ciężko przez ostatnie 12 miesięcy aby zidentyfikować jakie mamy braki kadrowe i którzy piłkarze byliby najlepszymi kandydatami do uzupełnień.”

"Gary Neville odszedł na emeryturę, w jego ślady niebawem pójdzie Edwin van der Sar, no i wciąż nie wiemy jaką przyszłość wybierze Paul Scholes. To daje nam sporo do myślenia. Co do Edwina – wykonaliśmy kawał dobrej roboty i jesteśmy na dobrej drodze by godnie go zastąpić.”

"Myślę, że te okienko będzie bardziej pracowite niż zwykle. Nie spodziewajcie się jednak fajerwerków w stylu Realu Madryt czy City. Sir Alex zna się na rzeczy i przez 25 lat wolał kupować niewielu piłkarzy i integrować ich z drużyną. Wciąż będziemy kroczyć tą drogą.”

Fragment wypowiedzi Davida Gilla. Z jego słów wynika, że szukamy bramkarza, obrońcy oraz pomocnika. Nie będą to jednak głośnie nazwiska w stylu Sneijdera czy Bale oraz Sancheza. O kogo może chodzić :?:

Jeśli chodzi o bramkarza, to czyżby jednak wybór padł na De Geę :?: Ze słów Gilla wychodzi na to, że praktycznie pozyskali już nowego goalkeepera. Ostatnio Hiszpan mówił, ze decyzję podejmie po sezonie, że się zastanawia, że oferta z takiego klubu jak nasz jest kusząca.

Co do obrońcy. Wczoraj francuskie media pisały, że wygraliśmy wyścig po obrońcę Lens, Raphaela Varane'a. Jednak jest to środkowy obrońca grający czasami jako def, pomocnik.

Pozostaje pomocnik. Young che odejść z Aston Vilii, od dłuższego czasu jest z nami wiązany, czyżby to jednak on nas zasilił.

Ze słów Gilla wynika też, że nie wiedzą czy Scholes zakończy karierę piłkarską, więc domyślam się, że jeszcze jest czas na to, aby kupić jego następcę, dlatego pewnie nie kupimy Sneijdera czy Hazarda lub Modricia.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 19-05-2011 19:59

Cytat:I'm looking at possibly a couple, maybe three signings, which would boost our overall quality in the team. We've got some ideas in mind and, hopefully, we can get them put in place.
GK, Varane i ?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - united77pl - 19-05-2011 22:20

Moim zdaniem do MU pasowałbym zawodnik obecnie FC Porto Hulk ma wszystko co powinien posiadać napastnik tylko żałować że podpisał kontrakt.Kolejny talent to zawodnik Santosu Neymar świetny zawodnik napewno by się przydał jeśli chodzi o środek pomocy to możliwy jest transfer Sneijdera lub moze Kaka
oto moja lista piłkarzy których bym chetnię zobaczył w koszulce United :
1. Hulk
2.Neymar
3.Sneijder
4.Kaka
5.Sergio Aguero
6.Ribery


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - rav10 - 19-05-2011 23:03

Po co 3 ostatnich? Każdy z nich będzie kosztował fortunę, a ich obecny poziom gry jest wątpliwy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kosma - 19-05-2011 23:08

united77pl napisał(a):1. Hulk
2.Neymar
3.Sneijder
4.Kaka
5.Sergio Aguero
6.Ribery
7.Ronaldo
8.Messi
9.Ibrahimović
10.Tevez